Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Gameplaye i content z HoMM3 na Youtubie - Etyhru zaprasza
komnata: Jarmark Cudów

Etyhru PW
11 września 2016, 11:55
Cześć! Witam wszystkich niezwykle serdecznie i chociaż jest to mój pierwszy post na tym forum to sądzę, że nie ostatni. Na początek się przywitam, więc jestem znany pod ksywką Etyhru i na serii Heroes zbudowałem zmysł strategicznego myślenia. Do Heroesa III wracam często i chętnie, niekiedy rozgrywając nawet hot seaty. W każdym bądź razie ostatnio postanowiłem, że zacznę nagrywać content na mój kanał w serwisie Youtube i spotkało się to z całkiem dużym odzewem. Wiem jednak, że tak wielka gra zasługuje na szersze grono widzów, dlatego też zwracam się tutaj do Was, mili przyjaciele, o oglądanie mojej serii oraz pisanie mi ewentualnych porad i wskazówek co do tego, jak mam grać, czy co chcielibyście zobaczyć na moim kanale. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do oglądania. Tutaj dodaję link do filmiku z gry HotA, pierwsza część z losowej mapy grając przystanią:
HotA - Etyhru kontra świat cz. 1

A tutaj link do mojego kanału:
Etyhru Gaming

Kastore PW
11 września 2016, 12:58
Dobrze grasz (szok, bo chyba wszystkie osoby, które reklamowały w Grocie swoje kanały na tubie, to kompletne słabiaki :), aczkolwiek nie jest tajemnicą, że oglądanie, jak ktoś gra w hirołsy, jest nudne jak flaki z olejem.

I co Cię podkusiło, żeby wybrać sobie nick, który wygląda jak onomatopeja kichnięcia? :P

Etyhru PW
11 września 2016, 15:19
Hahaha, z tym nickiem to jakoś tak wymyśliłem. Może i masz rację, ale przynajmniej brzmi oryginalnie. To, że to może być nudne to sam zdaję sobie sprawę, bowiem jest to przecież gra pochłaniająca dużo czasu, bez większych zwrotów akcji itp., ale skoro jest to tak kultowy tytuł, a przeglądając youtube zauważyłem, że naprawdę wiele osób to ogląda(po wyświetleniach), więc postanowiłem samemu spróbować i w sumie odzew jest całkiem niezły.

Dzięki za opinię o mojej grze... Wychowałem się na heroes, więc w przeciwnym wypadku byłbym nieco smutny...

Mam nadzieję, że mimo wszystko mogę liczyć na Twojego suba, wsparcie i ewentualne sugestie, przyjacielu ;)

Dren PW
11 września 2016, 15:57
Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że niedługo każda (a przynajmniej dosyć dużo) osoba będzie chciała się rozreklamować na grocie? Co nie zmienia faktu, że fajnie nagrywasz :p
P.S
Sam sobie robisz te wstępy czy masz kogoś kto się tym zajmuje?
Edit.
Tak to moja subiektywna opinia.

Kastore PW
11 września 2016, 16:02
Dren:
Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że niedługo każda
Czyli kto? :P
Jak niewielki procent tworzą ludzie w Grocie, którzy mają aktywne konto na tubie?

Dren PW
11 września 2016, 16:04
Jak to kto? Ja! Zresztą to tylko moja subiektywna opinia :p

Kastore PW
11 września 2016, 16:08
Dren:
subiektywna opinia
A jest jakaś inna?
Anyways, w takim razie masz dosyć głupią opinię. :3

Etyhru PW
11 września 2016, 16:09
Dren - dzięki za opinię i wsparcie. Intro jest z szablonu do Sony Vegas, zrobił mi dobry przyjaciel. Cieszę się, że się podoba. Mogę prosić tylko o sugestie i subskrypcje :D

Dren PW
11 września 2016, 16:19
Cytat:
Anyways, w takim razie masz dosyć głupią opinię. :3
Może
@UP
Suba już masz. Bo jak mówiłem spodobało mi się :p
A no i dzięki za info ;).
temat: Gameplaye i content z HoMM3 na Youtubie - Etyhru zaprasza

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel