Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 162 - 163 - 164

AmiDaDeer PW
12 listopada 2006, 16:49
W patchu "Nowe Ulepszenia" autorstwa Acid Dragona jednostka "Krwawy minotaur" ma animację z Might and Magic 8. Jako, że nie mam Might and Magic 8, a nie chcę instalować Nowych Ulepszeń (w dodatku ta animacja nie ma wszystkich klatek), to czy ktoś mógłby mi wysłać na adres mm.wroblewscy@chello.pl plik WOG z tą jednostką W TYPIE DOWÓDCY? Chodzi mi o to, żeby ta jednostka zawierała wszystkie części animacji potrzebne dowódcy.

EDIT: Za pozwoleniem Viniusa pokazuję tutaj avatarek potwora jego autorstwa - leszego:


Avatar jest mojego autorstwa (w przeciwieństwie do leszego, który jest Viniusa).

Quba Drake PW
18 listopada 2006, 15:15
Ma ktoś wszystkie klatki animacji do oślizga.Są mi potrzebne do zanimowania mojej jednostki.

AmiDaDeer PW
18 listopada 2006, 15:17
Użyj ResEdita i rozpakuj gdzieś wszystkie pliki DEF z pliku H3Sprite.lod.
Następnie użyj DefViewera i za pomocą niego otwórz plik z oślizgiem (przejrzyj sobie wszystkie, a znajdziesz). Następnie użyj opcji "Zapisz" i zaznacz opcję "Wszystkie".
Oba programy do ściągnięcia w Grocie.
Czy avatar leszego jest dobry?

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
18 listopada 2006, 15:45
"Czy avatar leszego jest dobry?"
Nie, porażająco okropnicki.

[Dodane]
Proszę bardzo, szczerość to moja specjalność i w tej dziedzinie zawsze można na mnie liczyć.

AmiDaDeer PW
18 listopada 2006, 15:55
Dziękuję za szczerość.

Quba Drake PW
18 listopada 2006, 21:22
Taki ech..jakby to powiedzieć, nie mam słów.
Nie chce mi się robić tych skomplikowanych operacji, czy znajdzie się osoba z tak zacnego towarzystwa i mi pomoże.

Nie_mam_nicka PW
19 listopada 2006, 12:50
Skończyłem już klatkę Rakszy numer 18 w efekcie czego mam już całą animację ruchu. Oto ona:
A tu link do całej animacji. Jak poprawię wszystkie klatki żeby lepiej wyglądały w animacji, to dodam do 18 prawą ręke dolną i górną razem z bronią. Wiem że mi to długo zajęło, ale niestety czasu zaczyna brakować... Póki nie skrócą lekcji, a moje spolszczenie KB nie ujrzy światła dziennego, póty nie będe miał za dużo czasu na Rakszę :/

A co do tego Serafina nie z M&M i portretu Leszego, to sam pomysł na takiego Serafina nie jest zły, niestety wyszedł nie najlepiej. Ręka wygląda troche paintowo, a górne skrzydła powinny się troche od dolnych różnić (możnaby dolne albo górne pomniejszyć). Mieczokrzyż wygląda całkiem nieźle, a jednostka jest dobrze przekolorowana (tylko kaptur troche za ciemny). Jeśli zaś chodzi o portret Leszego, to wybrana jest dobra klatka animacji, ale czy nie wyglądał by lepiej na najzwyklejszym neutralnym tle?

Quba oto link do wszystkich klatek animacji Ważki aka Oślizga spakowanych w Rara.

vinius PW
19 listopada 2006, 14:10
Dobra robota!

PS. spolszczenie "KB"? jakie spolszczenie i czego :) !?

Nie_mam_nicka PW
19 listopada 2006, 16:32
Spolszczenie gry King's Bounty na PC. Moim wrogiem jest miejsce, więc spolszczenie jest takie sobie (sporo skrótow). Narazie to dopiero wersja 0.5 więc tak dużo polskich tekstów tam nie ma. Na początku miałem spolszczać rom Segi, ale gdy zrobie jakąkolwiek zmiane w hexach to gra się nie uruchamia (przynajmniej na emulatorze Gens i Kgen98).
Zresztą screen.

AmiDaDeer PW
19 listopada 2006, 17:46
Kurcze, chciałem na neutralnym tle, ale niestety, nigdy nie wychodziło.
W dodatku myślałem, że na tle puszczy będzie lepiej wyglądało, ale dobra, liczy się opinia widowni. Znajdę jakieś wyraźniejsze tło (może to ducha?).

vinius PW
19 listopada 2006, 19:59
Nicku - tak więc proszę Cię o kontakt. Mam w profilu :) . Ważne trochę - w sprawie tłumaczenia, ofkos.

Quba Drake PW
21 listopada 2006, 07:49
Wszystkie klatki animacji oślizgu czy oślizga(mniejsza z tym) potrzebowałem do zanimowania tego oto stworzonka:
http://img207.imageshack.us/img207/4186/niewiemhs1.png
Jest to wężownik.Pieszczotliwie nazwany wężóś.

vinius PW
21 listopada 2006, 13:20
Jaki milusi :) .

Nie_mam_nicka PW
21 listopada 2006, 17:13
Quba całkiem całkiem jednostka :)
Vinius wysłałem ci maila.

AmiDaDeer PW
22 listopada 2006, 17:25
Ostatnio z nudów przeglądałem sobie plik z portretami jednostek. Zobaczyłem, że nie wszystkie stwory neutralne mają portret na neutralnym tle. I wtedy pomyślałem sobie "A gdyby tak zmienić tło w portretach?" I zacząłem nad tym pracować.
Nie będę mówił, że wyszło mi nieźle - zobaczcie sami:


Planuję kontynuować swój projekt. Co o nim sądzicie?

Dark Dragon PW
22 listopada 2006, 17:35
Niezłe - kontynuować.

Acid Dragon PW
22 listopada 2006, 18:33
a nawet ciekawie... tylko kolorki Ci gdzieniegdzie się popsuły...

vinius PW
22 listopada 2006, 19:22
Bardzo mi sie podoba :) czas na chłopa!

Quba Drake PW
22 listopada 2006, 19:49
Ja się nie będę wypowiadał(lepiej).
Jeszcze pare dni i upgrade "Wężusia" będzie skończony :P .

Trang Oul PW
22 listopada 2006, 20:48
Obrazek czy animacja?
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel