Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 91 - 92 - 93 ... 120 - 121 - 122

Nicolai PW
25 sierpnia 2016, 19:22
Alamar:
Qui-Gon przecież kopnął w kalendarz zaraz po "adopcji" i nie miał żadnego wpływu na Aniego. Gdyby żył, sprawy potoczyłyby się zupełnie inaczej.
Funfact: W pierwotnym zamyśle RoTS Jinn miał gadać z Anakinem poprzez Moc, ale z jakiegoś powodu zrezygnowano z tego... pewnie dlatego, że Papa George nie wiedział jak poprowadzić fabułę, by Skywalker został Vaderem pomimo Ducha Dobrej Rady :P
Alamar:
(...) wujek Palpie "Dobra Rada" (...)
No to wychował go Obi i Palpie, dwóch facetów tak czy siak :P

Alamar PW
25 sierpnia 2016, 19:32
Zapominasz tylko, jaką osobą był Palpie:

Ian McDiarmid:
Everything he does is an act of pure hypocrisy, and that's interesting to play. I suppose it's rather like playing Iago. All the characters in the play—including Othello until the end—think that 'Honest Iago' is a decent guy doing his job, and he's quite liked. But at the same time there's a tremendous evil subconscious in operation. There's a moment in one scene of the new film where tears almost appear in his eye. These are crocodile tears, but for all those in the movie, and perhaps watching the movie itself, they'll see he is apparently moved—and of course, he is. He can just do it. He can, as it were, turn it on. And I suppose for him, it's also a bit of a turn-on; the pure exercise of power is what he's all about. That's the only thing he's interested in and the only thing that can satisfy him, which makes him completely fascinating to play, because it is an evil soul. He is more evil than the devil. At least Satan fell; he has a history, and it's one of revenge.

...oraz o tym, że Palpie specjalnie tak wymanewrował Radę Jedi, by odesłała Obiego daleko na Utapau, gdy ten był najbardziej potrzebny Aniemu.

Nicolai PW
25 sierpnia 2016, 22:50
Przepraszam, ale musiałem wrzucić :P



A najlepsze w tym, że test rzetelniejszy niż u AdJanusza xD

Kastore PW
26 sierpnia 2016, 14:36
Zwyczajna recenzja Sausage Party

Nicolai PW
26 sierpnia 2016, 15:59
Taki tam komentarz do tego co się w AC stało xD


Garett PW
26 sierpnia 2016, 16:13
@Nicolai Nie wiem tylko kto jest na tyle walnięty by mieć Nico jako waifu. :P


Rabican PW
26 sierpnia 2016, 18:26
Panowie, pragnę uniknąć nieporozumień: nie mam nic przeciwko niepoprawnym politycznie postom, ale aby miały miejsce w tym temacie, muszą być śmieszne. Sorry, ale żart typu "oj, oj, bij Saracenów, deus vult" jest według mnie mniej zabawny niż pogrzeb Karola Wojtyły.

Nicolai PW
26 sierpnia 2016, 19:35
O... ktoś usunął mój post, ciekawe. W każdym razie pisałem o tym, by nie trywializować historii i nie sprowadzać krzyżowców do bezpodstawnych najeźdźców, bo prawda była dużo bardziej złożona ;) Nie, nie pochwalam krucjaty, po prostu wskazuję, że te memy są inwalidą.

anonim1233 PW
26 sierpnia 2016, 19:51
Trochę czytałem o krucjatach. Generalnie Europa na nich skorzystała mimo, że skończyły się klęską.

Rabican PW
26 sierpnia 2016, 19:54
Usunąłem post, bo był nie na temat. Primo, moja decyzja nie podlega dyskusji. Secundo, chcesz rozmawiać o krucjatach - Wymiar stoi otworem. Ironiczne, że postujesz wszędzie "śmieszne" obrazki, a tutaj zachciewa Ci się poważnych rozmów.

Odpowiedź na tę wiadomość zostanie uznana za powtarzające się naruszenie Konstytucji.

Nicolai PW
26 sierpnia 2016, 19:54
Co ten Tomek xD



PS. Pięknie screena zrobił xD

@Łasic: Fix'd :P
QuiQuiA Ty pięknie linka... xD

Don't drink and link :P.

Garett PW
26 sierpnia 2016, 20:42
Jak nie Deus Vult, to w takim razie:

PS: DEUS VULT

Nitj'sefni PW
27 sierpnia 2016, 09:14

Kastore PW
27 sierpnia 2016, 12:34
Ale zabił przy tym tyle osób co Hitler. :(

Ursus PW
27 sierpnia 2016, 12:34

Nicolai PW
27 sierpnia 2016, 19:31
Sugerowałbym powstrzymać się z przedstawianiem swoich racji do czasu wydzielenia dyskusji przez Strażnika.

Nitj'sefni PW
28 sierpnia 2016, 20:58

Mirr Skulblodh PW
28 sierpnia 2016, 21:53
Piękne, it's bjutiful.


Sądzę, ze jednemu mojemu znajomemu ta wersja "trójki" mogłaby się spodobać...

Lub wprost przeciwnie.


Zależy, w jaki sposób bym mu to sprzedał.

Garett PW
29 sierpnia 2016, 14:43
Specjalnie dla Nico:

Nitj'sefni PW
29 sierpnia 2016, 21:38

Moja konwersacja z Kastorem na temat znaczenia tego obrazka:
21:54 :52 Kastore: http://www.forum.acidcave.net/post.php?pid=128944 Nie rozumiem
21:58 :15 Nitj'sefni: @Kastore Przeczytaj od tyłu, tylko zamień drugie słowo z piątym.
22:00 :10 Kastore: @Nitj'sefni Kurek zakręcony tak kogut łazienki do a wchodzi?
22:01 :13 Nitj'sefni: @Kastore Dobrze, a teraz w tłumaczu google przetłumacz na czeski.
22:01 :28 Kastore: Wtf?
22:01 :44 Kastore: Skad miałem to niby wiedzieć?
22:02 :25 Nitj'sefni: @Kastore Myślałem, że to oczywiste...
22:04 :11 Kastore: Kohout kohout zkroutil tak koupelnách a vstoupit?
22:05 :12 Nitj'sefni: @Kastore Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś ten wyrafinowany żart.
22:05 :33 Kastore: @Nitj'sefni Nie.
22:08 :06 Nitj'sefni: @Kastore Jeśli czytałeś wiersz Edgara Allana Poe pt."Kruk", to powinieneś zrozumieć, a jak nie to przeczytaj.
strona: 1 - 2 - 3 ... 91 - 92 - 93 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel