Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 131 - 132 - 133 ... 162 - 163 - 164

Fandor PW
21 sierpnia 2016, 19:05
Jakie głosowanie? Wszyscy robicie te jednostkę, że chcecie decydować? Jak chcecie decydować o kolorze, możecie sobie go pokolorować potem sami, jak wam się nie podoba, to możecie nie włączać go w grze. Każda sugestia jest cenna, ale ostateczna decyzja należy do Kuririna.
Oko zdecydowanie jest do poprawienia, kolory dalej obstawałbym przy oryginalnych z artu.

Hayven PW
21 sierpnia 2016, 19:12
Na powiększeniu widać, że oko u Czarnego Smoka nie ma źrenicy, co może stanowić pewną podpowiedź (taki smok wygląda bardziej groźnie a mniej, hm, głupkowato, bo wnioskując z obecnego wyrazu pyska smoczka Kuririna/Nepha, to stworek intelektem nie grzeszy - podobne wrażenie jest jak się widzi Czarodziejskiego Smoka).

No dobra, takie wrażenie jest głównie w powiększeniu, w rozmiarze H3 istotniejszy jest kształt oka, chociaż... sami oceńcie (obie wersje mają nieco zmieniony względem oryginału kształt ślepi):




Mistrz PW
21 sierpnia 2016, 19:19
Sam Kuririn proponował głosowanie i, jak mniemam, dotyczyć miało ono koloru. Obecny ciemny fiolet czy pierwotna purpura.

AmiDaDeer PW
21 sierpnia 2016, 19:37
Fandor:
Jak chcecie decydować o kolorze, możecie sobie go pokolorować potem sami, jak wam się nie podoba, to możecie nie włączać go w grze. Każda sugestia jest cenna, ale ostateczna decyzja należy do Kuririna.
Oko zdecydowanie jest do poprawienia, kolory dalej obstawałbym przy oryginalnych z artu.
Twój post trąci nieco hipokryzją, nie uważasz? :P

Drwal:
Głosowanie obecnie to idiotyczny pomysł, gdyż jest pokazana tylko jedna propozycja.
This.

Kammer PW
21 sierpnia 2016, 20:30
Tylko nie ankiety. :/
Ankiety mają to do siebie, że robią ferment, awantury i na koniec nikt tak naprawdę nie jest z nich zadowolony. #VoriRemembers
Proponuję, by Kuririn przejrzał paletę kolorów smoków, które już są w grze, i wybrał któryś z nieużywanych kolorów, tak byłoby najbezpieczniej.

Co do samego smoka - ciężko odrzucać podobieństwa do Czarnego, kolce na grzbiecie bardzo silnie się kojarzą właśnie z nim. Na korzyść kuririnowego przemawia to, że skrzydła zajmują w jego przypadku mniejszą objętość.

Dodam jeszcze, że koncepcja najpierw robimy model, potem zastanawiamy się, co mu damy wydaje mi się by mocno... słaba. :P
Osobiście proponowałbym zrobienie z niego Toxic Dragona - maźnąć go w niebiesko-zielone ciapki, na końce kolców dodać zabarwienie sugerujące, że z nich wydziela się trująca substancja, a przy ataku dać mu szansę na zaaplikowanie wrogu toksyny - rzucenia losowego zaklęcia, które obniżałoby atak/obrażenia/obronę/szybkość na X tur.

Nicolai PW
21 sierpnia 2016, 20:36
Kammer:
Ankiety mają to do siebie, że robią ferment, awantury i na koniec nikt tak naprawdę nie jest z nich zadowolony. #VoriRemembers
Brawo, właśnie przegrałeś dyskusję, będzie ankieta xD

Fandor PW
21 sierpnia 2016, 20:54
Hobbit, każdy może sugerować, ale jak większość ma zdecydować za Kuririna jaki ma być kolor to chyba jest coś nie tak?
Nicolai, Kammer, you made my day.

AmiDaDeer PW
21 sierpnia 2016, 20:57
Fandor:
Hobbit, każdy może sugerować, ale jak większość ma zdecydować za Kuririna jaki ma być kolor to chyba jest coś nie tak?
Kuririn sam zaproponował ankietę, by poznać naszą opinię, więc jeśli nie chcesz, byśmy tę opinię wyrażali, to Ty również nie powinieneś takowej wyrażać. ;P

Fandor PW
21 sierpnia 2016, 21:23
No cóż, nie zauważyłem postu Kuririna, mea culpa. Jeżeli autor uważa, że ankieta powinna rozsądzić niech tak będzie.

AmiDaDeer PW
21 sierpnia 2016, 22:06
Moja propozycja kolorystyczna na bardzo szybko, wraz z photoshopowym poprawieniem oka:


Kammer PW
21 sierpnia 2016, 22:13
Oko zdecydowanie na plus... A kolory... ta czerwień zbytnio mi się kojarzy z czerwonym, zaś fiolet z czarnym. Wychodzi na to, że mi to wygląda jak coś pomiędzy czerwonym a czarnym. :/

Mistrz PW
21 sierpnia 2016, 22:26
No i generalnie o to chodzi. Zostawiłbym pomarańczowy brzuch, skórę skrzydeł i może pasy na grzbiecie (jak w propozycji Nepha),i Megasmok gotowy.

Drwal PW
21 sierpnia 2016, 23:07
Dla mnie wygląda to okropnie. :P Jak wtedy wam przypominał czarnego, to nie wiem jakim cudem nie przeszkadza wam podobieństwo do czarodziejskiego.

AmiDaDeer PW
21 sierpnia 2016, 23:20
Podobieństwo do czarodziejskiego? Niby jakie? Nieco podobny kolor, ale tylko trochę, bo tak naprawdę zupełnie inny odcień?

Fandor PW
21 sierpnia 2016, 23:23
Mi postawą zawsze przypominał czarodziejskiego, ale tamten jest dużo bardziej różowy i mniej gadzi, więc nawet różowy smok aż tak by się nie kojarzył.
Generalnie propozycja ciekawa, ale nie równa się poprzedniej moim skromnym zdaniem.

Drwal PW
21 sierpnia 2016, 23:26
Napisałem na czacie, ale powtórzę. Oba smoki są raczej smukłe i ten kolor może sprawić, że wyglądają podobnie. No i zgadzam się z Fandorem, nawet jeśli są akceptowanie różne, to i tak wygląda to gorzej niż poprzednia wersja.

Mistrz PW
21 sierpnia 2016, 23:31
Ja w nim widzę nawiązanie do homm1


Poszedłbym jeszcze dalej i nadał mu purpurową barwę



EDIT

No właśnie Drwalu, też tak sądzę ;)

Drwal PW
21 sierpnia 2016, 23:33
Też mam takie skojarzenie, dlatego proponowałem Hobbitowi zamianę na purpurę. Jego jest bardziej różowy.

AmiDaDeer PW
21 sierpnia 2016, 23:34

Kammer PW
21 sierpnia 2016, 23:37
Mam wrażenie, że kolce na łbie są kapkę przebajerzone...
strona: 1 - 2 - 3 ... 131 - 132 - 133 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel