Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ulubiony kontynent
komnata: Podziemna Tawerna
Który kontynent ze świata Enroth jest waszym ulubionym?
Enroth (2)
 
 8%
Antargarich (16)
 
 67%
Jadame (6)
 
 25%
Ardon (0)
 
 0%
Zaloguj się i zagłosuj!

Sir Galuf PW
7 sierpnia 2016, 15:09
Jaki jest Wasz ulubiony kontynent ze świata Enroth? Ja osobiście najbardziej lubię Jadame. Dlaczego? Występują tu moje ulubione rasy: Mroczne Krasnoludy i Mroczne Elfy, jest to jedyny kontynent na którym smoki tworzą takie jakby państwo, jedyna kraina w której swoje królestwo mają miniatury, jedyna część, w której rola Trolli jest większa niż tylko rola brutali rozwalających wszystko swoją maczuga, pojawia się Sandro :-). Przy okazji: jedyna z pośród M&M 6-8 w której pojawiają się ogry. Brakuje mi tam tylko miasta Mrocznych Krasnoludów:-(.

mervell PW
7 sierpnia 2016, 15:30
Jak dla mnie to Enroth, ale to chyba dlatego, że MM6 jest najbardziej rozbudowane i co za tym idzie w Enroth jest najwięcej do roboty i pozwiedzania. Brakuje mi na nim nekromantów i krasnoludów (o ile dobrze pamiętam), ale w ogromie możliwości, jakie oferuje ten kontynent jestem gotów przeboleć ich brak.

Sir Galuf PW
7 sierpnia 2016, 19:42
Tak właściwie to na Enroth były krasnoludy, tyle, że jako przeciwnicy ;)

Fandor PW
8 sierpnia 2016, 00:12
Enroth i Antagarich są moimi ulubionymi i nie jestem w stanie wybrać jednego. Wadą Jadame w tym zestawieniu jest zdecydowanie brak strategii osadzonej na tym kontynencie.

Jadame PW
8 sierpnia 2016, 01:57
Antargaich, najbardziej zróżnicowany i najwięcej się tam działo.

Garett PW
8 sierpnia 2016, 02:03
Ten moment kiedy gość o nicku Jadame głosuje na Antagarich. :P

Ale żeby nie było, że jedynie śmieszkuję, to mówię, że zagłosowałem na Jadame. Dlaczego? Po pierwsze z sentymentu. MM8 było pierwszą częścią M&M w jaką grałem i to dzięki niej zakochałem się w tej serii. Po drugie, podoba mi się fakt, iż ten kontynent zamieszkuje głównie nieco mroczniejsze rasy. No bo ileż można biegać po elfich lasach i krasnoludzkich kopalniach? No wreszcie po trzecie - podoba mi się wariacja mrocznych elfów jako urodzonych kupców.

Jadame PW
8 sierpnia 2016, 02:29
Jadame było słabo opisane i prawie nie posiadało jakieś szerszej historii, plus wystąpiło tylko raz. Nie ma z tego kontynentu żadnej postaci, która zapada w pamięć.

Sir Galuf PW
8 sierpnia 2016, 09:38
Smuci mnie trochę los Ardonu, nikt na niego nie głosuje XD

Ursus PW
8 sierpnia 2016, 10:13
@Sir Galuf Bo nikt z grotowiczów nie grał w żadną grę w której Ardon się pojawił i nie ma jak tego kontynentu ocenić. Ja oddalem głos na Antagarrich.

Sir Galuf PW
8 sierpnia 2016, 10:33
Ja grałem ! :-). Ale ten kontynent był raczej słaby.

Garett PW
8 sierpnia 2016, 13:30
@Ursus Nie doceniasz grotowiczów. :P
Na Ardon nikt nie głosuje nie dlatego, że nie grali w Crusaders ani Warriors, tylko dlatego, że owe gry były zwyczajnie słabe, a sama fabuła kulała. No i nawet do końca nie wiadomo, czy Ardon jest rzeczywiście całym kontynentem, czy może wyspą wielkości Vori albo częścią samego Enroth.
BTW, założę się, że gdyby w ankiecie wylądował Karigor, to miałby więcej głosów niż Ardon. :P

Szaman PW
8 sierpnia 2016, 13:43
Trochę trudne pytanie:P Jadame z perspektywy MM mi się podobało. Antygarich z perspektywy MM trochę mniej, ale z perspektywy Heroesa 3 to już bardzo:) Mój głosy leci na Jadame, mimo różnorodności Antygarichu. Jadame zostało trochę ciekawiej przedstawione. No i moje niezapomniane wspomnienia z Kościanymi Smokami. Tego, czego mi brakowało w Antygarichu.

Tarnoob PW
8 sierpnia 2016, 19:19
Przede wszystkim proszę Strażników o przeniesienie tego do działu o fabule. Tutaj jest zdecydowanie za dużo wąt­ków, żeby luźno się trzymać tematyki stolika.

Osobiście mam największy sentyment do Antagarichu ze względu na H3 i MM7, moje ulubione gry odpowiednich se­rii. Był chyba najbardziej szczegółowy i rozbudowany, m.in. dzięki Heroes Chronicles.

mervell PW
8 sierpnia 2016, 23:33
Garett:
podoba mi się wariacja mrocznych elfów jako urodzonych kupców.
No w sumie ostatnio chodziło mi po głowie, by ponownie odwiedzić Alvar, ale nie mam na razie ochoty po raz kolejny piłować MM8, tym bardziej że bardziej bym chciał tam wpaść dla klimatu niż dla misji, które tam są do zrobienia, bo pamiętam tamtejsze atrakcje aż za dobrze. :D
Ech, lubiłem grać w MM8 z mrocznym elfem jako moją pierwszą postacią.

Lord Baffourd PW
9 sierpnia 2016, 11:26
Mój głos również padł na Antagarich. (Chociaż szkoda że wybór ograniczono do kontynentów Enroth, bo w przeciwnym razie maszowałbym butona z napisem "Iranese") Tak czy owak, Antagarich wygrywa u mnie zarówno z sentymenu, jak í ze względu na bycie miejscem akcji moich ulubionych gier z Might and Magic.

Ha, pamiętam jeszcze slogan z pudełka SoD - "Sandro, żądny mocy licz, chce zdobyć władzę na Antagarichu", a ja niewtajemniczonym będąc, myślałem że to jakaś nowa kraina, co opierałem na wizerunku ruin w menu głównym SoD. W sumie, do dziś nie wiem co to za miejsce jest tam ukazane.

Sir Galuf PW
11 sierpnia 2016, 10:28
Widzę, że Antargarich zdecydowanie przegonił pozostałe kontynenty...
temat: Ulubiony kontynent

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel