Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 105 - 106 - 107 ... 200 - 201 - 202

Nicolai PW
2 sierpnia 2016, 01:00
KammerKammerI regret nothing!

Specjalnie na prośbę Kammera:
Kammer:
Coś tam, coś tam... Hecatoncheir

Andruids PW
2 sierpnia 2016, 02:58
I regret everything.

Warmonger PW
2 sierpnia 2016, 13:27
Czy to Freddie Mercury? Próba sklonowania legendy nie zakończyła się pełnym sukcesem - chyba, że zobaczymy go w kolejnej wersji Jurrasic Park, Mortal Kombat, a może X-Menów.

Nicolai PW
2 sierpnia 2016, 13:50
Jak najbardziej Fredek, a Piekielny Arcydiabeł dostanie twarz Ozziego Ozzborna.
PS. Autorem grafiki jest Bacek, nie ja :P

Ursus PW
2 sierpnia 2016, 13:59
http://starecat.com/content/wp-content/uploads/freddie-mercury-tattoo-fail.jpg

DrwalDrwalI tu proszę skończyć ten spam. Dyskusja w tym temacie dotyczy Nowych Ulepszeń. :P

Zdjęcie zamieniłem na link, gdyż nie wprowadza nic do tematu, a jest ogromne (na prośbę autora).

Kuririn PW
2 sierpnia 2016, 19:54

Drwal PW
2 sierpnia 2016, 20:10
Kusza nie za duży bydlak? :>

Kuririn PW
2 sierpnia 2016, 20:13
Jak to w Terminatorze 2 było - "Zajmę się policją, zaufaj mi". :P

Mistrz PW
2 sierpnia 2016, 20:41
Podoba mi się. Kusza BFG też spoko, ale może warto ją podmienić na coś jeszcze bardziej szalonego? Jak np. kusza krzyżowa z gladiatora? :D


Fandor PW
3 sierpnia 2016, 00:17
Pomysł tarczy na plecach już mi się nie podoba, wiem że to mocno różnicuje jednostki zachowując początkowy charakter, ale jakoś tak nie pasuje mi to do heroes. Tu raczej jednostki miały stały charakter i nie nosiły zbędnych dodatków (halabardnik przed HotA nie miał tarczy na plecach, ani miecza, a w średniowieczu piki i halabardy raczej szybko się odrzucało w bitwie).
Stąd też uważam że powinieneś zostawić mu krótki mieczyk (brakuje pochwy ;)), hełm mi się bardzo podoba i myślę, że dobrym rozwiązaniem mogłoby być zastosowanie jakiejś płyty na tors i ramiona zamiast kolczugi.

avatar PW
3 sierpnia 2016, 06:17
Cytat:
Tu raczej jednostki miały stały charakter i nie nosiły zbędnych dodatków
Pewnie dlatego, że w H3 nie było żadnych drugich ulepszeń i nie wiadomo co by graficy powymyślali, gdyby takowe były. Tu ulepszenie Kusznika jest dość konsekwentną wizją Kuririna na upgrade jednostek Zamku. Zresztą, tarcza na plecach automatycznie sugeruje zdolność specjalną owego Kusznika, jak redukcja fizycznych obrażeń o ileś tam procent, co jest dość dobrym pomysłem. Ba, Kusznik ów może się w animacje tą tarczą zasłaniać podczas obrony!

Fandor PW
3 sierpnia 2016, 10:01
Nie wiem, czy ściąganie tarczy, blok i następnie odłożenie jej na miejsce nie będzie zbyt dużą animacją dla H3, i jeżeli tak zostanie ona zbędnym dodatkiem. Zwiększenie ilości ulepszeń nie oznacza, że muszą one zawierać rzeczy bezużyteczne, można opracować zawsze coś innego, decyzja należy do Kuririna, ale jestem zdania że da się zaznaczyć ulepszenie nie dodając tego typu wątpliwych w zastosowaniu dodatków.

The Doom PW
3 sierpnia 2016, 10:06
Ulepszenie Tytana rewelacyjne – choć „skrzydełka” przy hełmie do przemyślenia.

Co do Kusznika – przydałoby się go pewnie zobaczyć w rozdzielczości, w jakiej będzie on występował w grze (żeby stwierdzić, czy kusza rzeczywiście nie jest za duża). Tarcza też jeszcze do przedyskutowania (jeśli ma być tylko dodatkiem wizualnym – średnio mi się podoba; można by w tym miejscu iść za sugestią avatara i przełożyć ten element na zwiększone walory obronne jednostki).

majaczek PW
3 sierpnia 2016, 10:15
w Amethyst Upgrades ulepszeniem kusznika jest muszkieter.
w świecie M&M znano proch? chyba tak
ale skoro macie dobrą grafikę kusznika to żal by było ją porzucać
proponuję nową nazwę i specjalkę: kusznik powtarzalny (trzy strzały na odległość lub jeden atak z bliska)

Mistrz PW
3 sierpnia 2016, 12:50
Nazywać się chyba ma Arbalestier/Arbalester.To pasuje do wielkiej kuszy. Zgadzam się że tarcza trochę psuje efekt.

Muszkietera bym nie skreślał, może być nazwa dla innej/ alternatywnej jednostki.


voncur PW
3 sierpnia 2016, 16:15
Czy tylko ja zauważyłem że kusznik teraz zamiast sztyletu ma oprócz tarczy także miecz?
No i taka wielka kusza, to powinna mieć tylko jeden strzał, za to mocny i ignorem do defa oraz brak kary w walce wręcz...

Fandor PW
3 sierpnia 2016, 16:22
Pisałem wcześniej o mieczu, nie pasuje mi on do kusznika. W sumie nie zastanawiałem się wcześniej nad tym, ale może właśnie zmniejszyć kuszę? Generalnie kusznicy idą w szybkostrzelność (lepszy strzela szybciej i więcej) i drugie ulepszenie powinno kontynuować to, a nie nagle mieć tylko jeden strzał, nawet jeżeli dużo mocniejszy.

Nephretes PW
4 sierpnia 2016, 01:04
Sower:
No cóż, jednostka po zeskalowaniu będzie pewnie posiadać tzw. "efekt Nepha". ;P
So it's official -L-
===========
Zanim wypowiem się na temat jednostek poczekam aż zobaczę je w rozdzielczości H3

Warlockk PW
21 września 2016, 14:17
może się przydać




Warlockk PW
21 września 2016, 14:26
Some undeads




strona: 1 - 2 - 3 ... 105 - 106 - 107 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel