Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84 ... 95 - 96 - 97

DarkFurjoz PW
29 lipca 2016, 09:01
Witam. :D Czy wiadomo coś o update do Hoty? Kiedy wyjdzie i czy jest w planach rozwijanie tej modyfikacji? :D

avatar PW
29 lipca 2016, 10:31
Jest w planach rozwijanie tej modyfikacji. Ponieważ to fanowski projekt - kolejna aktualizacja będzie, kiedy będzie. Mają ten komfort życiowy, że nie muszą narzucać sobie terminów.

Drwal PW
29 lipca 2016, 11:15
Tu jest dużo o tym czego możemy się spodziewać w następnej wersji.

ShEv441 PW
1 sierpnia 2016, 21:02
Nik312:
Long story short - no. There has been some awesome (in my opinion) improvements to the game, but the main reason of delay is not yet resolved and so I cannot give any predictions. No earlier than the end of summer for sure. Brace yourselves...

HotA Crew na HC zapowiada bombę na jesień.

Drwal PW
1 sierpnia 2016, 21:06
Tzn. co to za bomba? Bo nic ciekawego nie widzę.

Mistrz PW
1 sierpnia 2016, 23:15
Pewnie chodzi o przybliżony termin premiery kolejnej wersji. Problem w tym, że oprócz Leprechauna nie wiadomo co nam ona da.

Górski Krasnolud PW
1 sierpnia 2016, 23:20
Cathedral, Kronverk, Stronford i Azyl!!!

DrwalDrwalProszę nie wprowadzać ludzi w błąd. :P

KammerKammerAnd Logmar!

Fandor PW
1 sierpnia 2016, 23:22
A właściwie na co możemy liczyć? Już nie ma sensu mieć jakichkolwiek złudzeń, że HotA wyda jakieś miasto. Naprawa błędów, balansu, pojedyncze jednostki, jakieś banki stworów, lokacje na mapę i to chyba koniec. Raz do roku możemy się maksymalnie spodziewać paczki wyżej wymienionych.

Górski Krasnolud PW
1 sierpnia 2016, 23:31
@Kammer

And Logmar! :D

Drwal PW
1 sierpnia 2016, 23:40
Ja bym liczył na więcej niż 8 graczy na mapie. Gdzieś to się chyba w HotA Crew nawet przewinęło. Poza tym usprawnienie mini mapy, nowe jednostki, banki, dekoracje. Nowe miasto jest już niestety nierealne.

Fandor PW
2 sierpnia 2016, 00:14
Oprócz zwiększenia liczby graczy i powiększenia mapy (nie mówię, że na pewno),
zmiany raczej kosmetyczne, więc pozostaje nam liczyć już tylko na polską scenę moderską.

Kammer PW
2 sierpnia 2016, 00:16
Jeszcze większą mapę?! Przecież i tak obecne maksimum jest... niesamowicie pojemne...

Fandor PW
2 sierpnia 2016, 00:17
Kammerze, zwiększenie ilości graczy wymaga większych map. ^^
Co z tego, że kilka miesięcy się będzie w nie grało.

Drwal PW
2 sierpnia 2016, 00:21
Niekoniecznie. Obecne mapy G pomieściły nawet 16 graczy. Ogólnie niepotrzebnie nawet debatujemy o tym. To żadna zapowiedź twórców, a pojedyncza wypowiedź z ich forum sprzed kilku miesięcy czy nawet lat.

Fandor PW
2 sierpnia 2016, 00:25
Dobra przepraszam, zamknijmy temat, że na tę chwilę mogą zrobić do map maksymalnie 16 graczy i poczekajmy czy dadzą to radę zrobić narzędziami.

Drwal PW
2 sierpnia 2016, 00:27
Ale nie ma za co przepraszać. W sumie masz sporo racji. Ja nie miałbym nic przeciwko jeszcze większym mapom. ;)

DarkFurjoz PW
2 sierpnia 2016, 08:37
Szkoda, że nowego miasta nie będzie. Najbardziej podobał mi się motyw z Dark Cathedral, przepraszam, jeżeli źle napisałem .

Kuririn PW
2 sierpnia 2016, 10:41
DarkFurjoz:
Szkoda, że nowego miasta nie będzie.
Zawsze możesz stworzyć własne miasto, dodając je do VCMI. ^^

Mistrz PW
2 sierpnia 2016, 10:48
Sorry jeżeli to ogólnie dostępna wiedza, ale nie jestem zorientowany. Dlaczego właściwie nie możemy liczyć na kolejne nowe miasto od Hota Crew? Wiem, że Alex-ander odszedł od zespołu. To jednyny/główny powód, czy jest coś więcej?

Kuririn PW
2 sierpnia 2016, 10:52
Jak mnie pamięć nie myli to, silnik gry "nie pozwala" na dodanie kolejnych miast. Jakiś błąd czy coś.
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel