Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 12 - 13 - 14

Kurek PW
27 lipca 2016, 01:49
Chyba im się Hasafah pomylił z Mistycznym Łucznikiem :P

Ale to nie szkodzi. Jednostka fajna, nawiązanie do Szarpszuterów z H3, użycie jednostki z DoC-a.

Kraken nie wygląda jak klasyczny przerośnięty Kalmar, ale jak Kraken z Clash of the Titan lub Cthulu znany z wieeelu kręgów fantasy. Świetna jednostka, super pomysł.

Czarni Strażnicy i Jaszczuroczłeki to 10/10. Jedni to mocno związani z Nekropolią neutrale. Drudzy mogą robić jako przyjaciele Twierdzy, albo podwaliny pod fanowską Cytadelę, której realizacja się udała w HV.

Tarnoob PW
27 lipca 2016, 13:13
Neutrale dopasowane idealnie. Jest to, czego tak brakowało: uzupełnienie „dziur” po poprzednich, najlepszych czę­ś­ciach, jak H3 (jaszczur), AB (sharpshooter), HotA (kraken) i Dark Messiah (czarny strażnik, reaniowany w MMX).

Etharil PW
27 lipca 2016, 14:06
Neutrale neutralami, mnie ciekawi, czy z okazji kurdupli Ubi$oft naprawi Błogosławieństwo Arkatha - byłoby nieco śmiesznie, gdyby karma dla smoków pomodliła się do swego bóstwa tylko po to, żeby dowiedzieć się, że ma ono ich w ognistym poważaniu. (Tak, drażni mnie fakt, że Adar-Malik nie masakruje 4 jednostek tym czarem na dzień dobry)

Ursus PW
27 lipca 2016, 14:43
Chwała Ci Wielki Przedwieczny! Fajne neutrale zrobili :D!

Yogoort PW
28 lipca 2016, 11:08
Powoli coś tam im kapie z tego wora informacji, chociaż każda kropelka miła dla oka. Swoją drogą tydzień do premiery a dodatku nawet zamówić nigdzie nie można, nawet o cenie nikt się nie zająknął. Czyżby to zwiastowało kolejne przesunięcie premiery, tym razem np. na koniec września ?

Fandor PW
28 lipca 2016, 11:24
Niech przesuwają ile chcą, byle by dali coś w zamian, zdecydowanie nie chcemy powtórki z 50 odcieni purpury, które zabugowały grę.

Exo PW
28 lipca 2016, 17:43
To już z dwa tygodnie temu było raczej wiadomo ze kolejna obsuwa wchodzi w grę, bo to nawet na Ubisoft jest dziwne.
Zero promocji, zero możliwości składania zamówienia nawet na Uplay, albo serio nie ma funduszy na takie działania i po prostu dodatek pojawi się w dniu premiery w sklepach bez żadnego echa, albo serio już jest zaplanowana nowa data premiery, która jeszcze nie została ujawniona, tylko te dwie opcje wchodzą w grę.

Nicolai PW
30 lipca 2016, 13:45
Że tak przypomnę o streamie, który ma być pojutrze :P

Alamar PW
1 sierpnia 2016, 12:44
Prezentacja odwołana - premiera nadal ma odbyć się 4 sierpnia.


Drwal PW
1 sierpnia 2016, 12:52
Wychodzi na to, że 4 dni przed premierą nie są gotowi. Można teraz spokojnie obstawiać, że 4 sierpnia dodatek będzie miał tyle błędów, że serwery padną od ich zgłaszania.

AlamarAlamarBrace yourself, bugfest is coming?

Kammer PW
1 sierpnia 2016, 12:55
ichnia informacja:
Check out our official website for more information about this addon!
Nie wiem, może ja jestem jakiś dziwny, ale chciałbym zobaczyć na tej official website jakieś informacje o, dajmy na to, cenie dodatku, albo zobaczyć ich stronę z krasnoludami i popatrzeć na modele...

Drwal PW
1 sierpnia 2016, 13:06
Nie żebym na ten stream jakoś bardzo czekał, ale... jak można go odwołać kilka godzin wcześniej? Od tygodni go promują, dmuchają balonik, to miało być święto dla fanów części, w końcu wszystko miało pójść bez przeszkód. To trochę tak jakby odwołać w ostatnim momencie ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich.
Jak w takiej sytuacji mają odbierać ich fani? Jeden z największych producentów gier nie potrafi zaplanować tak prostego eventu? Chcieli pewnie dobrze, a wyszło jak zawsze - gra niegotowa w dniu premiery, beznadziejne planowanie i amatorszczyzna.

Kammer PW
1 sierpnia 2016, 13:20
To jest taki... malowniczy strzał z shotguna prosto w kolano. Takie... podsumowanie marketingu Ubi co do Prób Ognia, który od samego początku był... zły, delikatnie mówiąc. :/

Nicolai PW
1 sierpnia 2016, 13:52
Alamar:
Prezentacja odwołana - premiera nadal ma odbyć się 4 sierpnia.
Ubi jak zwykle w formie :D
Kammer:
Nie wiem, może ja jestem jakiś dziwny, ale chciałbym zobaczyć na tej official website jakieś informacje o, dajmy na to, cenie dodatku, albo zobaczyć ich stronę z krasnoludami i popatrzeć na modele...
Magia Runiczna, zapomniałeś o Magii Runicznej :P

Acid Dragon PW
1 sierpnia 2016, 13:52
Też jestem niezadowolony z odwołania streama, ale nie popadajmy w paranoję.

Po pierwsze - stream nijak nie był promowany i rozdmuchany. Było to tylko jedno ogłoszenie pracownika Limbicu w temacie na Steamie. I odwołało go jedno ogłoszenie pracownika Ubisoftu w temacie na Steamie.

AlamarAlamarNie tylko na Steamie, na forum Ubisoftu też.


Po drugie, technicznie gra była tworzona zgodnie z planem już 2 miesiące temu i jak najbardziej premiera była już wtedy możliwa. Przesunięcie premiery nie odbyło się dlatego, że ktoś się nie wyrobił, tylko dlatego, że tak zdecydował "wyższy" zarząd Ubisoftu, który ma inne powody.

Widzicie w tym jakiś wzorzec? Jeśli nie, to proponowałbym oddzielić działania Limbicu od działań Ubisoftu.

W istocie coś złego się musi dziać, ale decyzje nie są związane stricte z grą. Nie chodzi o to, że ktoś się nie wyrobił, nie dał rady, coś przeoczył. Tylko o to, że ktoś "wyżej" tak zdecydował.

Alamar PW
1 sierpnia 2016, 13:59
Nie ma słów na Ubi. Kiedy sądzisz, że niżej już upaść nie można, zawsze ci udowodni, że owszem, można.

Nie mam pojęcia, czy stream odwołano z powodów problemów z grą, czy może też cały dział MM w Ubisofcie właśnie "pakuje manatki" i nie ma miejsca, czasu ani pieniędzy na takie zabawy*, ale przekaz dla graczy wynika jeden: negatywny. Gra albo nie jest gotowa, albo zabugowana, albo robiono ją przy budżecie mniejszym niż wypad na piwo, albo wszystko naraz.
Odwołanie streama a jednocześnie dalsze upieranie się przy dacie premiery na 4 sierpnia, bez żadnych pre-orderów, oznacza w praktyce tylko jedno: powtórkę z "rozrywki" podczas premiery Heroesa 7... i Heroesa 6... i Might and Magic 10.
Brak słów


*Ubi pracowało nad grą akcji z elementami RPG, która została anulowana. Pachnie jak Dark Messiah 2. Ubi-Nox też jakiś czas temu zniknął. Wszelkie oficjalne wiadomosci są ostatnio zamieszczane przez CM-ów od Ubi, niezwiazanych w ogóle z marką MM.

Kammer PW
1 sierpnia 2016, 14:00
Nicolai:
Magia Runiczna, zapomniałeś o Magii Runicznej :P
To jest wielka szansa dla Groty! Pójdziemy tłumnie do sklepów, kupimy te dodatki, zainstalujemy je, wyrwiemy z odmętów plików gry informacje o tej nieszczęsnej magii runicznej i potem... będziemy mogli się w dziale i w niusie pysznić, że JAKO PIERWSI NA ŚWIECIE PREZENTUJEMY INFORMACJE O MAGII RUNICZNEJ W HEROES VII!
Trzeba węszyć okazje. :P

Nicolai PW
1 sierpnia 2016, 14:04
@Up: Patrząc na zastój w fandomie to nieważne co zrobimy, zrobimy to jako pierwsi :P

Acid Dragon PW
1 sierpnia 2016, 14:11
@Alamar. Shit. No to już koniec.

Tak, rzeczywiście chodziło o Dark Messiah 2. W tym momencie czuję się zwolniony z tajemnicy, skoro gra nie powstanie. A dla mnie była to już ostatnia deska ratunku na podtrzymanie marki.

Alamar PW
1 sierpnia 2016, 14:16
Podejrzewam, że w związku z ostatnimi poczynami Vivendi względem Ubisoftu, postanowiono zamknąć nierentowne marki. Mam nadzieję, że oznacza to restrukturyzację marki i przyjrzenie się, jak w przyszłości ją ożywić.
Kogo ja oszukuję, marka MM zapewne podąży śladami Księcia Persji. :(

EDIT:
Teraz to na pewno kupię dodatek - będzie pamiątka ostatniej gry w serii na przyszłość. Czy zagram, to już inna sprawa. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 12 - 13 - 14
temat: [H7/dodatek] Kurduple w gorącej lawie kąpane

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel