Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 - 24

Warmonger PW
7 czerwca 2016, 21:58
Cytat:
iluzjonista bardziej kojarzy mi się z takim bogatym szarlatanem, a nie odrapanym włóczęgą
Zgodzę się. Pytanie, czy taki bogaty strój szarlatana (czarownika?) pasuje do stylu Logmar?

Eggyslav PW
8 czerwca 2016, 09:04
A mnie z kolei Iluzjonista się podoba, taki wędrowny uliczny sztukmistrz zabawiający gawiedź bardziej pasuje do Logmaru, niż ktoś pokroju Davida Copperfielda, który ma mnóstwo kasy, mnóstwo widzów i jest znany na całym świecie, albo stereotypowy szwarccharakter rodem z kina niemego...

Arcanus PW
9 czerwca 2016, 14:08
Wormongerze, pisałeś, że bogaty szarlatan-iluzjonista by nie pasował, ale gdyby mu dobrać odpowiednią kolorystykę i nie przesadzić z ozdobami wpasowałby się w klimat Logmaru. Jego siedlisko to mógłby być jakiś jaskrawy namiot, który także ożywiłby ekran miasta.

Blaza PW
11 czerwca 2016, 16:48
Ulepszony iluzjonista jest bardziej kolorowy i ma świecidełka, art jest na wcześniejszych stronach. Teraz podstawowy kat.

Drwal PW
11 czerwca 2016, 20:57
Bardzo dobrze wygląda, chociaż dałbym mu chyba lepszą muskulaturę. Wszystko zależy oczywiście od poziomu jednostki. W obecnej formię wygląda tak na 1-3.

Blaza PW
12 czerwca 2016, 13:57
Teraz ulepszony wilczek fenrir.

Kammer PW
12 czerwca 2016, 15:31
Ogon bardzo mi się podoba, o czymś takim myślałem, gdy wymyślałem wygląd fenrirów do Vori i takie coś mi utkwiło w pamięci.
Łeb... łeb mi wygląda tak nieco łyso. Spodziewałem się większej ilości futra albo nieco inaczej zbudowanej czaszki, ciężko mi to ująć w słowa.
Ale te... skrzydła(?!) to wywaliłbym, nasuwają one gigantyczne skojarzenie z mantykorą i w ogóle nie pasują do idei lodowego wilka. No chyba że to jest grzywa. Wtedy zmniejszyć tak z dwa-trzy razy i będzie dobrze.
A sam tors i łapy kapitalne - bardzo ładnie wyglądają te ciemne odciski łap. :)

Eggyslav PW
12 czerwca 2016, 20:15
Blaza:
Ulepszony iluzjonista jest bardziej kolorowy i ma świecidełka, art jest na wcześniejszych stronach.

Gwoli Przypomnienia:


Blaza PW
17 czerwca 2016, 21:06
Ulepszony lodowy potwór.

Kuririn PW
17 czerwca 2016, 21:19
Kiedy modele mistrzu?

Drwal PW
17 czerwca 2016, 21:31
Mi się ta hybryda podoba. Taki owado-nietoperzo-wąż. Co do modeli, to ja zrozumiałem, że Blaza przygotowuje szkice, z których potem będą robione modele przez krasnoluda. Swoją drogą dziwnie to wygląda, że osoba spoza zespołu robi więcej dla projektu niż sami autorzy. :P

Kammer PW
17 czerwca 2016, 21:51
A ja się przyczepię. Kreskę masz bardzo ładną, przyznam, fajnie się to ogląda.
ALE dla mnie połączenie skrzydeł i wężowego ogona jest... bardzo dziwne, wręcz absurdalne. Węże poruszają się takimi zygzakami, zaraz przy gruncie, dlatego mają taką charakterystyczny ogon, temu on służy. Ptaki Ptaki zaś poruszają się... uogólnijmy... ruchem szybowcowym.
Po prostu te dwa sposoby poruszania się bardzo ze sobą kłócą.
No chyba że te skrzydła to po prostu coś a'la kołnierza kobry królewskiej, wtedy wszystko gra.

Blaza PW
28 czerwca 2016, 20:29
Tak z nudów zrobiłem herb zamku. Chciałem żeby był w stylu Heroes 7, więc może nie pasować do ogólnego stylu.

voncur PW
28 czerwca 2016, 21:10
Ładnie Ci to wychodzi.
Myślisz o zabawie w 3d i byciu 2gim Nephem?

Blaza PW
29 czerwca 2016, 10:49
3D mnie nie interesuje, miałem trochę kontaktu z taką grafika i póki co mi się nie spodobało. Obecnie tylko grafika 2D, może kiedyś się to zmieni.

Blaza PW
30 czerwca 2016, 18:26
Stara bohaterka, nowy portret. Narysowałem od nowa tę panią, co to na wcześniejszych stronach była.

Blaza PW
28 lipca 2016, 16:52
Narysowałem ratusz z bliska, może się komuś spodoba.

Drwal PW
28 lipca 2016, 16:54
Chyba już Kapitol, ciężko mi sobie wyobrazić, że jeszcze można to jakoś rozbudować. Prosta konstrukcja, drewno, żadnych udziwnień - chyba właśnie o to chodzi w tym mieście. Dobra robota.

Kammer PW
28 lipca 2016, 17:35
Coś mi to przypomina... No i jeszcze nasuwają mi się skojarzenia z porządnie rozbudowanymi domkami cywilów Bram Asgardu/Podróży na Północ.

Generalnie wygląda w porządku, ale... czy nie przypominałoby za bardzo kapitolu z Bastionu? Tam budynki są stawiane obok siebie, a tu - na siebie, a architektura, styl i wykorzystane materiały wydają się być bardzo podobne.

Mistrz PW
28 lipca 2016, 19:55
Kapitol bastionu wzorowany jest na średniowiecznej architekturze japońskiej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel