Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zmiana nicka
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 13 - 14 - 15

Tarnoob PW
6 września 2015, 22:48
Jestem za. Prostota i jednolitość zawsze na propsie.

Gdyby w profilu można było sobie wstawić coś jak CV (co proponowałem) lub biogram (jak w JB), to byś mógł o dru­idach napisać w widoczny sposób, a tak to jesteś skazany na wątek w tawernie. :-P

Thanathoss PW
9 października 2015, 21:44
A ja pięknie poproszę o usunięcie z mojego nicka drugiego s - ktoś dawno dawno temu miał mój i raczej nie wejdzie znów :)

The Doom PW
7 grudnia 2015, 19:01
Chciałbym prosić o zmianę nicka z The Doom na Woland.

Prośbę swą motywuję przede wszystkim tym, że od jakiegoś czasu dążę do unifikacji nazw i pseudonimów mojej osoby w Internecie. Ponadto konto w Grocie zakładałem ponad 4 lata temu, kiedy – jako czternastolatek – nie miałem zbyt wielkiego pojęcia praktycznie o niczym, a wybranie sobie takiej, a nie innej nazwy było w dużej mierze dyktowane tym, że – jak na poziom młodocianego gimnazjalisty przystało – wydawała mi się „brzmieć poważnie” i „być fajna” (przy czym chyba w żaden sposób nie wiąże się z czymkolwiek charakterystycznym dla mnie / czymś, z czym bym się utożsamiał/czuł jakąkolwiek więź/etc. – odwrotnie do Wolanda).

Od dłuższego czasu miałem poprosić Was, Włodarze Groty, o używotnienie spełnienia mojej prośby – jednak dzisiejszy dzień jest, jak sądzę, najbardziej ku temu odpowiedni.

Czas choć trochę spoważnieć ♥

Pozdrawiam i kłaniam się nisko,
The Doom (Воланд)

Kurek PW
17 kwietnia 2016, 02:16
Proszę o zmianę Nicka z "KUREK" na mniej uderzającą w oczy.

Moja propozycja to: "Zawór"

Tarnoob PW
17 kwietnia 2016, 12:29
Nie wystarczy zwykłe „Kurek”? Nicki z polskimi znakami i dwuznakami są chyba takie sobie w necie.

Alamar PW
17 kwietnia 2016, 12:44
Odrzucone. Obecny nick jest bardziej klimatyczny niż nowy, poza tym jest bardziej rozpoznawalny.
Jeśli koniecznie chcesz go zmienić, to proponuję pomyśleć nad czymś, co będzie brzmiało odpowiedniej niż "zawór".

Drwal PW
17 kwietnia 2016, 13:11
Chciałbym tylko dodać, że obecny nick (pisany z samych wielkich liter) fatalnie wygląda na chacie - wręcz znacznie obniża czytelność tego miejsca. Jeśli autor nie wymyśli nic lepszego niż Zawór, będę mocno i aktywnie nalegał na zwykłą wersję "Kurek".

Kammer PW
17 kwietnia 2016, 13:18
A ja mam zupełnie inne zdanie. Dla mnie KUREK to bardzo fajny nick, dla mnie pozytywnie wyróżnia się z rytmu pierwsza litera słowa wielka, a reszta małymi.

Osobiście byłbym przeciwny zmianie tego nicka, on wprowadza taką... nutkę egzotyczności. Coś jak witchking (bo nie-wielka pierwsza litera) albo nieodżałowany ANcientDRuids tudzież Ratonhnhaké:ton.

Drwal PW
17 kwietnia 2016, 14:20
Tamte nicki też się wyróżnianą, ale pozytywnie. Tu mamy do czynienia z czymś deprymującym. To taka sytuacja jak ktoś piszę z włączonym caps lockiem - przeszkadza. Ja np. nie mogłem skupić się na rozmowie z kimś innym, gdyż cały czas rzucały mi się te wielki woły (KUREK), przez co nienaturalne i ze zwiększonym skupieniem wyszukiwałem wypowiedzi innych. W historii aż tak tego niestety nie widać - przy pełnym czacie efekt jest bardziej widoczny:



W dodatku nawet sam użytkownik widzi problem i prosi o zmianę nicka.


Kurek PW
17 kwietnia 2016, 19:46
Ok jak nie to nie, prośba była tak naprawdę od Drwala bardziej ;p

AmiDaDeer PW
17 kwietnia 2016, 20:12
Krótkie pytanie: zmieniać na "Kurek", czy nie zmieniać wcale?

Wolfheart PW
22 maja 2016, 22:27
Witam. Chciałbym poprosić o zmianę mojej nazwy z "Heteryk Jogurt" na "Wolfheart". Powodami tego jest to że trochę wydoroślałem, i uznałem że obecna nazwa jest zbyt dziecinna oraz poza Kwasową Grotą jestem bardziej znany jako właśnie Wolfheart, więc jeżeli ktoś będzie chciał mnie tutaj znaleźć to będzie mógł mnie rozpoznać.

Z góry dziękuję
Heteryk Jogurt (Wolfheart)
:)

Acid Dragon PW
22 maja 2016, 22:33
W porządku, ma to sens.

Heteryk Jogurt to teraz Wolfheart.

PS. Acz usunąłem Ci avatara, bo plik był gigantyczny :P.

Przemodzilla PW
27 czerwca 2016, 00:58
Witam, chciałbym zmienić mój nick "Przemodzilla" na "Przemysław".
Powód:mój obecny nick jest za długi i przekombinowany.

Drwal PW
27 czerwca 2016, 01:08
Najpierw mnie prosisz na priv by zmienić nick na Przemodzilla (by się kojarzył z Godzillą), a teraz znowu chcesz wrócić do poprzedniego. :P Pytałem 2 razy czy jesteś pewny, a tu mijają 3 godziny i znowu się rozmyśliłeś. Jak baba. ;P

Nicolai PW
27 czerwca 2016, 01:16
A nie lepiej wrócić do Godzilli? W sensie tamtego konta?

Andriej PW
10 lipca 2016, 19:21
Mógłby mi ktoś zmienić nick z Wilczy Jeździec na Andriej? Z góry dzięki.

Tarnoob PW
11 lipca 2016, 00:41
Trochę późno i mało podobnie. Nie może być po prostu Wilczy?

Drwal PW
11 lipca 2016, 15:49
Skoro tak to nadstawie swój pełny łeb i zmienię nick. :P Wilczy jeździec to Andriej.

Andriej PW
11 lipca 2016, 15:51
Wielkie dzięki Drwalu!
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 13 - 14 - 15
temat: Zmiana nicka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel