Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Problem z Uplayem
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

NysterYo PW
7 lipca 2016, 17:34
Witam
Ostatnio kupiłem grę Hearoes VI Complete Edition, zainstalowałem. Nadszedł czas odpalić cudeńko, lecz program Uplay w ogóle nie odpala, tzn. kreci się kółeczko przy kursorze, pokazuje się w procesach przez 2, może 3 sekundy, a potem po prostu znika i tyle go było. Wie ktoś może, co powoduje to i jak to rozwiązać? Osobiście przekopałem cały internet i znalazłem 1 post o tym, lecz nie było tam ani 1 odpowiedzi.

Alamar PW
7 lipca 2016, 18:00
Spróbuj ściągnąć Uplaya osobno i zainstalować ponownie. Program ten ma chyba problemy z aktualizacją, jeśli jest w starej wersji (czyli dodawanej do H6).

NysterYo PW
7 lipca 2016, 18:16
Niestety robilem to z 6 razy :/ jakies inne pomysly

Drwal PW
7 lipca 2016, 18:20
Może spróbuj zainstalować starszą wersję Uplaya. To co przychodzi mi jeszcze do głowy to uruchomienie jako administrator. Może też pomoże Ci coś ten poradnik.

Alamar PW
7 lipca 2016, 18:24
W czwartki serwery Ubisoftu mają chyba przegląd, wiec to może być przeszkodą.

NysterYo PW
7 lipca 2016, 20:07
Ech, instalowałem starsza wersje, co też nie pomogło i uruchamiałem jako admin. A te przeglądy to sam nie wiem, bo na laptopie normalnie odpaliłem Uplaya, a raczej Uwontplaya. Tylko problem jest taki, że na lapku nie wiem czy zagram w 20 fpsach. ;/

Drwal PW
7 lipca 2016, 20:57
A jaki masz system?

Alamar PW
7 lipca 2016, 21:07
Belegor miał podobny problem, więc sprawdź, czy jego rozwiązanie u Ciebie zadziała.

Drwal PW
7 lipca 2016, 21:12
Znalazłem jeszcze coś:

Cytat:
After uninstalling the software, you will need to manually delete any leftover files in the C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher (32-bit versions of Windows) or C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher (64-bit versions of Windows) then reinstall the Uplay PC Client software from here http://static3.cdn.ubi.com/orbit/lau...yInstaller.exe

Jeżeli nie znasz angielskiego, to chodzi o to, by po odinstalowaniu Uplaya ręcznie skasować pliki, które pozostały. Znajdują się one pewnie w folderach:

Wind. 32-bit: C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher
Wind. 64-bit: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher

Oczywiście może być inny folder (jeśli zmieniłeś coś podczas instalacji). Chodzi głównie o to by nie pozostały żadne śmieci, które mogą powodować problemy. Następnie potem od nowa zainstaluj Uplay.

NysterYo PW
8 lipca 2016, 07:22
System mam 7 64bit.A te rozwiazania znow skonczyly sie fiaskiem :/

NysterYo PW
8 lipca 2016, 07:29
Soz za post pod postem ale chce aby inni to zauwazyli bo sam znalazlem solucje tego problemu cc cleanerem usunac wszystkie pliki wraz z innymi grami ubisoftu a potem zainstalowac uplaya w wersji angielskiej (canada)

Drwal PW
8 lipca 2016, 09:46
Czyli diagnoza była dobra, tylko rozwiązanie nie do końca skuteczne.
temat: Problem z Uplayem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel