Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] New Preserve and Asylum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

avatar PW
4 lipca 2016, 13:26
Ależ to będą wakacje. 1.5 nowego miasta pod VCMI! Półtora, bo Preserve dorobiło nowego wyglądu miasta - line-up pozostał bez zmian.
http://forum.vcmi.eu/viewtopic.php?p=15424

I mam nadzieję, że nasi modderzy pokażą, jak nie odwalać chińszczyzny, którą mimo wszystko pachną te dwa mody :P

DrwalDrwalTo Preserve:
- nie ma nic wspólnego z Preserve Hei-rega.
- jest to chińską wersją miasta Preserve, które już wcześniej zostało zaczerpnięte z Heroes IV przez innych twórców. Chińczycy zmienili na razie ekran miasta.

Download: Preserve i Asylum


Kuririn PW
4 lipca 2016, 17:07
A mi to śmierdzi Gajem. :P

Warmonger PW
4 lipca 2016, 17:29
Cytat:
Powiedz, dlaczego nie wyświetlają się ikony umiejętności w najnowszej wersji VCMI. I gdzie się podziały ikony które dorabiałem ja?
Nie wyświetlają się z powodu tajemniczego błędu :P. Twoje ikony są tam, gdzie były - ale też się nie wyświetlają.

Pół-nowe miasto wygląda tak:



A tak całkowicie nowe Asylum:


Drwal PW
4 lipca 2016, 17:40
To nie są przypadkiem miasta z The Forgotten Fields?

Zapowiedzieli je chyba jakiś czas temu jako osobny dodatek do Heroes III.

avatar PW
4 lipca 2016, 17:54
Tak, to ci sami ludzie. Widocznie mają wciąż problemy grzebiąc w kodzie by dodać miasta do czystych H3 jak HotA. A w VCMI robi się to relatywnie łatwo. Więc pewnie dalej będą dłubać by zrobić Forgotten Fields, ale cieszy że zdecydowali się pokazać swoje prace w ten sposób.

Alistair PW
4 lipca 2016, 19:15
Szczerze mówiąc, to prawie nie widać co to są za jednostki.

krasnolud99 PW
5 lipca 2016, 17:41
Ściągnąłem sobie tego moda. Grając miastem Asylum nie da się atakować. Wyskakuje błąd:
Disaster happened
Reason: 0xe06d7363 - UNKNOWN EXCEPTION at 0023 : 75,305,C60
Thread ID: 1844 [1844]
Crash info will be put in VCMI_client.exe_crashinfo.dmp
Mógłbym zrobić screena kodu, ale nie chciało mi się. Z góry dziękuję za pomoc.

Nicolai PW
5 lipca 2016, 17:48
Cytat:
Mógłbym zrobić screena kodu ale nie chciało mi się. Z góry dziękuję za pomoc.
Mógłbym zrobić screena rozwiązania Twojego problemu, ale nie chciało mi się. Nie ma za co. ;) A tak na serio to jak mamy Ci pomóc? Szklaną kulą?

Warmonger PW
5 lipca 2016, 17:53
To błąd twórców moda (który wygląda na mocno niedorobiony). Chłopaki na forum VCMI już rozpracowali brakujące animacje.

avatar PW
5 lipca 2016, 19:31
Tu jest szybki fix: http://www22.zippyshare.com/v/A2dFmp4Y/file.html
Trzeba podmienić te dwa jsony w katalogu config/asylum/creatures

krasnolud99 PW
6 lipca 2016, 07:37
Podmieniłem te 2 jsony i nadal ten sam crash.

avatar PW
6 lipca 2016, 21:48
W tej paczce powinny być działające Asylum i Preserve, z poprawionymi jsonami problematycznych jednostek strzelających, z skonfigurowanymi jsonami do zewnętrznych siedlisk i co najważniejsze - w poprawionymi dźwiękami stworzeń (wydaje mi się, że nic już nie trzeszczy, czasami klika z clippingu jak sztucznie podbijałem głośność).
https://www.mediafire.com/?500dbnzj88qc0q8

Drwal PW
5 kwietnia 2017, 19:48
Dzięki pracy Felaga w komnacie VCMI mamy podstronę o Asylum. :)

Kammer PW
5 kwietnia 2017, 19:55
Brawo, tylko przyklasnąć temu.

avatar PW
5 kwietnia 2017, 20:16
Bardzo schludnie, czytelnie i stylowo prezentuje się ta odsłona. Z kronikarskiego obowiązku dodam, że w wersji 1.01 jest nowy (nie zdublowany z Preserve) Dowódca (dla tych co grają z WoGiem).

(tak w ogóle przydałaby się aktualizacja strony o Preserve, gdyż obecnie miasto owe posiada nowy ekran miasta).

Drwal PW
5 kwietnia 2017, 20:18
avatar:
(tak w ogóle przydałaby się aktualizacja strony o Preserve, gdyż obecnie miasto owe posiada nowy ekran miasta

Wiem, wiem... :( Mało czasu ostatnio, nawet bardzo mało. Raczej w tym momencie skupiam się na komnacie WoG, a potem w planie jest mocna aktualizacja VCMI. ;)

Felag PW
5 kwietnia 2017, 23:24
To ja przy okazji chciałbym dodać i podziękować Drwalowi, Kammerowi i Irhakowi za pomoc i dobrą radę w razie potrzeby.
temat: [VCMI] New Preserve and Asylum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel