Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 162 - 163 - 164

avatar PW
7 listopada 2006, 07:35
To pytanie czy twierdzenie? :P

Quba Drake PW
7 listopada 2006, 07:55
To znaczy, mam już klatki do animacji, ale nie wiem jak się program obsługuje. I to wszystko...no tak myślę.

Nie_mam_nicka PW
7 listopada 2006, 20:29
Vinius wielkie dzięki za program, jest świetny i na pewno bardzo pomoże w projekcie! Łatwo się w nim obraca obrazki i ich nie zamazuje, a także ma fajne dodatkowe opcje jak efekt Duchowego Smoka czy zamazywanie obrazku kropkami :) . Quba, nie rozumiem, co jest trudnego w obsłudze tego programu. Wystarczy wpisać po "Angle (900 = straight):" o ile chce się obrócić obrazek albo klikać w strzałkę w dół, lub górę a potem na Save. A co do Rakszy, nie, projekt Rakszy nie umarł, tylko ostatnio mam coraz mniej czasu (szkoła głównie) i zajmuje się pewnym projektem... Oto klatka 17 (sorry że tak długo powstawała):

PS. Quba Drace jeśli chodzi ci o jakiegoś człowieka Pogromcę Smoków, to coś takiego mamy już w M&M8, więc nie ma potrzeby go robić.

vinius PW
7 listopada 2006, 21:06
Jakież dodatkowe opcje, o których nie wiem :) ? Myślałem, że się w nim tylko obraca obrazki.
Przybliż nam sprawe proszę, Nicku :) .

Trang Oul PW
7 listopada 2006, 21:34
Transparency - dziurki nieregularne
Sseed - rozmieszczenie dziurek
Fixed - dziurki regularne (-1 - normalny obrazek, 1 - widmo)

avatar PW
8 listopada 2006, 07:39
Dla mnie to program w stylu "nauczę sie go w pół godziny metodą prób i błędów".
Ale zapewne do tej metody ktoś i tak będzie szukał instrukcji.. :P

vinius PW
8 listopada 2006, 11:43
W rotatepic!? ja widzę tylko takie opcyje:
skryn

EDIT - spoko, po prostu miałem starą wersję programu :)

Quba Drake PW
8 listopada 2006, 15:28
A jak się następną klatkę robi?

Ps:Vinius, czemu straciłeś głowę?

Trang Oul PW
8 listopada 2006, 15:36
@Bezgłowy: masz jakąś piracką okrojoną wersję :P .
skrinszot

vinius PW
8 listopada 2006, 19:40
Skąd piracką i okrojoną, była niegdys pod tym samym linkiem ;)
Dlaczego bez łowy? wystarczy zobaczyć moj zakład w temacie "Userbar..." w tawernie ;)

PS. dziekuje eMKejlbowi za wykonanie awatarka :)

AmiDaDeer PW
10 listopada 2006, 18:03
Jak sami często pisaliście nie tylko na tym forum, powinno się zmienić animację najwyższego archanioła/serafina. Najczęściej wspominaną animacją była ta z MM8.
Ja natomiast zrobiłem jedną klatkę mojej wersji serafina. Oto i ona:


Dark Dragon PW
10 listopada 2006, 19:23
Myślałem już nad dodaniem najwyższemu archaniołowi dwóch par skrzydeł.
Twoja wersja jest nawet fajna.

Quba Drake PW
11 listopada 2006, 19:22
Hobbicie(z góry przepraszam najmocniej) twój serafin wygląda nadzwyczaj dziwnie.

AmiDaDeer PW
11 listopada 2006, 19:46
Mój serafin posiada 4 skrzydła serafina, głowę mnicha, rękę maga, miecz archanioła oraz tułów żywiołaka psychiki. Wszystko przekolorowane na złoto.

Alistair PW
11 listopada 2006, 20:10
Powinien walczyć krzyżem zamiast miecza. Też odniosłem wrażenie, że wygląda jak mnich ze skrzydłami.

Trang Oul PW
11 listopada 2006, 21:11
Anioł może mieć miecz, to krzyżowcom i paladynom reguła zakonna zabrania walczyć ostrzem.

Alamar PW
11 listopada 2006, 21:32
...reguła regułą, a życie sobie...
Poza tym w HoMM (oraz MM) jak najbardziej krzyżowcy korzystają z mieczy i innej broni białej.


Co do tego obrazka, to skrzydła jakoś mi nie pasują - są pod innym kątem niż jednostka.

Alistair PW
11 listopada 2006, 21:42
Mogą sobie walczyć mieczem, mi to nie przeszkadza. Chodziło mi tylko o to, że do tego obrazka bardziej pasuje krzyż niż miecz, który i tak jest na obrazku mało widoczny i mi się z krzyżem skojarzył.

Zarówno Krzyżowiec, jak i Paladyn są, czy raczej byli rycerzami, więc mieczami walczyli także.

MCaleb PW
11 listopada 2006, 21:50
Moim skromnym zdaniem ta jednostka jest do bani - skrzydła za skrzydłami, na dodatek krzywo, jakby wyrastały z lewego ramienia i nerki. Mieczyk taki jakiś niewyraźny, krzywy, mały i bidny. Spódniczka nie pasuje ani do kaptura, ani do prawej łapy (materiały są zbyt różne), ona z resztą jakaś taka, jak wycięta z kartonu. Jedynie na pochwałę zasługuje podświetlenie twarzy, ale to już było w oryginale Zealota.

Trang Oul PW
11 listopada 2006, 22:15
Krzyż WoGóle nie pasuje do świata MM (pamięta ktoś dyskusję?).
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel