Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 57 - 58 - 59 ... 84 - 85 - 86

Kastore PW
20 czerwca 2016, 23:44
Czekaj, czekaj...
To:

JEST NAJSILNIEJSZĄ POSTACIĄ W CAŁYM DRAGON BALLU!!!?!?!?!?!? o_0

Nicolai PW
20 czerwca 2016, 23:44
To co powiecie o Future Gohanksie?



Edit: Yup... Omni-King, zniszczył 6 Wszechświatów ot tak, bo miał gorszy dzień :P

Nemomon PW
21 czerwca 2016, 00:08
Yep Kastore, o nim mowa. Ponadto, warto dodać, iż zniszczył tych 6 wszechświatów, bo wstał lewą nogą, mimo iż raptem ma jakieś 40 cm wzrostu :P.

Future Gohanks wygląda całkiem znośnie wbrew pozorom, aczkolwiek trochę zbyt młodo. Jakby nie było, to w tym alternatywnym czasie Gohan był dużo starszy od Trunksa... chyba że to fuzja Future Trunksa z "obecnieczasowym" Gohanem...

Kastore PW
21 czerwca 2016, 00:09
Nicolai:
Edit: Yup... Omni-King, zniszczył 6 Wszechświatów ot tak, bo miał gorszy dzień :P
Aggghhh... ARRGH!! Moje dzieciństwo właśnie zostało zgwałcone! To wszystko, cała fascynacja tym światem, udawanie Songoku w podstawówce, moje żałosne, dziecięce próby matematycznego zmierzenia poziomu mocy na podstawie różnych poszlak z anime, gry, które w większości ssały, a jednak coś mnie do nich przyciągało, ten niepowtarzalny klimat, moje kilkadziesiąt rysunków, damn to praktycznie dzięki temu serialowi nauczyłem się rysować, to wszystko... zmierzało do tego cholernego, obrzyganego tęczą, zmutowanego bliźniaka Stewiego z Family Guy, który może sobie rozpieprzyć cały wszechświat, kiedy mu się nudzi?!! WTF?!... Ech... [chlip :'(]
ZOSTAŁEM ZDRADZONY!!!

Nemomon PW
21 czerwca 2016, 00:19
Ale ten Gohanks i tak jeszcze jest relatywnie znośny. Patrzcie, co nasz czeka w przyszłości:



Tenbulhan, czyli fuzja Tenshinhana z Bulmą oraz Picolotto, czyli fuzja Piccolo z Son Goku (Kakarotto) =P.

Na tle tych newsów mi ten Gohanks całkiem się podoba :P.

Nicolai PW
21 czerwca 2016, 13:21
Co do Wheerusa/Bhisa to nie wygląda nawet OK, ale jak dla mnie to jest to bardziej dziadek Billsa z fancy stylówką niż fuzja z Whisem. Gohanks to de facto Trunks z dziwną fryzurą, która nie ma nic wspólnego z czuprynami składowych. Omni-King z kolei to jakieś nieporozumienie, jest to któraś postać z kolei, która jest złożona z kilku owali bez jakiegokolwiek detalu...


Nemomon PW
21 czerwca 2016, 13:44
Uważaj, bo jeszcze na Ciebie się obrazi jak Magetta za nazwanie go kupą złomu =P.

Kastore PW
21 czerwca 2016, 16:59
Dobra, ochłonąłem na tyle, żeby spokojnie zająć się ty ty ty tym.

Po pierwsze, i tak wiem, że wtrącam się w indywidualną wizję autora, ale dlaczego... zwyczajnie dlaczego... największy bóg tego świata został zaprojektowany na bycie totalnym, niezrównoważonym psychopatą, który z nudów jest w stanie wymordować kwadryliardy istot, przed którym inni bogowie muszą uniżenie klękać, bo jak wnioskuję z zachowania zgromadzonych każdy błąd może spowodować bezsensowną śmierć kolejnych niezliczonych istnień.

Po drugie, skoro ten król jest tak niewyobrażalnie silny to po jaką cholerę mu przyboczna gwardia? Powinien mieć wywalone na swoje bezpieczeństwo. Jeżeli rzeczywiście jest tak potężny, że absolutnie nikt w multiwersum nie jest w stanie mu nic zrobić to jakakolwiek straż jest niepotrzebna! W ogóle co robią te dwie postaci w kołnierzach? Kopią mu ogródek? Pełnią tylko rolę samochodu dla króla?

Po trzecie, dlaczego wszyscy mówią, że istnieje 12 wszechświatów, skoro połowa z nich została zniszczona?

Na koniec dodam od siebie, iż wciąż mnie boli, że to nie Whis został wykreowany na najwyższego boga. Kucze, ten gość był niesamowicie dobrze zaprezentowany w Battle of Gods - zastanawialiśmy się jakim cudem ten uroczy z charakteru, choć lekko ekscentryczny kosmita nie został jeszcze unicestwiony przez Billsa w jednym z wielu napadów złości, a pod koniec dowiedzieliśmy się, że nie tylko jest silniejszy od boga zniszczenia, ale prawdopodobnie jest bogiem twórcą "dającym życie gwiazdom i planetom", nawiązując do słów Starego Kaia. Do tego jest świetnie zaprojektowany wizualnie. Czy to nie byłby wspaniały materiał na ostatecznego boga? Szkoda, naprawdę wielka szkoda, że w zamian dostaliśmy psychopatycznego, kolorowego Stewiego, który notabene ma całkiem spore szanse na bycie najpotężniejszą postacią z jakiegokolwiek anime, kiedykolwiek stworzonego. :/

Nicolai PW
21 czerwca 2016, 17:35
Kastore:
Po trzecie, dlaczego wszyscy mówią, że istnieje 12 wszechświatów, skoro połowa z nich została zniszczona?
Bo pierwotnie było 18 światów?
Kastore:
Na koniec dodam od siebie, iż wciąż mnie boli, że to nie Whis został wykreowany na najwyższego boga.
E tam... jego siostra jest silniejsza.

Nicolai PW
24 czerwca 2016, 23:30
Skoro tak sobie dyskutujemy o DB to mogę Wam zdradzić, że będzie kolejna transformacja... biała.



PS. Wspominają Demigrę.

Edit: Niby żart, ale boję się, że tak będzie w F5 :P


Nemomon PW
25 czerwca 2016, 07:05
Wybielą Blacka... jakoś nie mogę przestać myśleć o Iron Sky :P. Swoją drogą naprawdę musi być potężny, skoro Beerus z Whisem oddzielnie nie dali mu rady...

Bychu PW
25 czerwca 2016, 09:53
W Jaskini są przymiarki do trzeciej edycji turnieju na kurniku, także jakby ktoś był chętny, to zapraszam. Pewnie będzie piłka, warcaby, monopoly, makao.
Jak będą chętni na coś innego, to też będzie.

Nicolai PW
25 czerwca 2016, 21:01
Te Fuzje robią się coraz głupsze...


Warmonger PW
25 czerwca 2016, 21:26
^Może po prostu z Dragon Balla wyrasta się w wieku 13 lat lub wcześniej? :P

Garett PW
25 czerwca 2016, 22:07
@Nicolai Czego się spodziewasz po grze, której założeniem są właśnie takie głupawe fuzje? :P

Nicolai PW
25 czerwca 2016, 22:11
@Up: Jak to czego? Platinium Cella, a nie Golda... i fuzji w wersji Diamond. Przecież to oczywiste ;)

Viking PW
26 czerwca 2016, 12:00
Powiem szczerze, że pomysł na Dragon Ball:Fusions wydawał mi się nietrafiony od samego początku. Oglądam sobie te ich kolejne pomysły i nic wielce udanego nie zobaczyłem, w przeciwieństwie do kilku potworków.

Nicolai PW
26 czerwca 2016, 23:01
Ja powoli zaczynam się bać....



W tym tempie doczekamy się Fuzji Botamo z Porungą.

Nemomon PW
26 czerwca 2016, 23:49
Słabą masz wyobraźnię, Nicolai. Ja bym prędzej obstawiał fuzję Super Shenrona z Mai.

Kastore PW
27 czerwca 2016, 00:08
Nicolai:
Ja powoli zaczynam się bać....
Jak dopiero zaczynasz się bać to jesteś najspokojniejszą osobą na świecie. :P

Anyways... chcę fuzję Chi Chi z Mistrzem Roshi!
strona: 1 - 2 - 3 ... 57 - 58 - 59 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel