Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 84 - 85 - 86

Nicolai PW
9 maja 2016, 20:05
Szybkie sprostowanie: źle podliczyłem średnią i Sanktuarium powinno być przed Fortecą. Za zwrócenie uwagi dziękuję @Sobieskiemu. I tak... teraz poza zaskoczeniem z Cytadelą mamy zaskoczenie z Sanktuarium ;) Za zaistniałe utrudnienia serdecznie nie przepraszam ^^

Autoscalenie

Wrzuciłbym do tematu o GoT, ale pewnie Rabi i tak przeniósłby:


Nicolai PW
14 maja 2016, 15:47
To ktoś robi cosplaye do H7!?


Sobieski PW
15 maja 2016, 22:08
Przeliczyłem jeszcze raz średnią i dodałem ile osób ze wszystkich głosujących oddało głos na daną frakcję.

4,29 - (56/58) - Nekropolia
4,16 - (57/58) - Loch
3,98 - (57/58) - Akademia
3,84 - (57/58) - Sylwan
3,72 - (57/58) - Cytadela
3,63 - (57/58) - Twierdza
3,46 - (56/58) - Sanktuarium
3,40 - (58/58) - Forteca
3,36 - (55/58) - Przystań
3,22 - (57/58) - Inferno
3,09 - (57/58) - Wrota Żywiołów



Dziwią mnie tylko dwie rzeczy.

Mniejsza to słaby wynik Twierdzy. O ile miejsce mnie nie dziwi (w końcu w środku stawki ktoś musi być), to sam wynik oczekiwałem, że będzie miała zbliżony do pierwszej czwórki coś około ~4,00-3,80, natomiast wynik ~3,60 jak na frakcję, która występuje od pierwszej części w każdej odsłonie jest trochę rozczarowujący.

Większa to mocny wynik Cytadeli. Jak się pytam. To już nawet Przystań jest ciekawsze od tej frakcji. Już niech sobie będzie w środku stawki, ale z wynikiem ~3,50-3,30, a nie ~3,70.

Ogólnie zamieniłbym miejscami Twierdzę i Cytadelę. Wynik Twierdzy zmienił z 3,63 na 3,83, a wynik Cytadeli z 3,72 na 3,52 i wyniki ankiety byłyby idealne.

Nicolai:
To oznaczałoby, że Ubi popełnił błąd rezygnując z niej w Ashanie i rozdając jej jednostki pomiędzy poszczególne frakcje, bo jak widać, fani tęsknią.
Ja odniosłem raczej wrażenie: Róbmy hype na Cytadelę, może po płaczach Ubisoft się zlituje i doda ją do H113.
Nicolai:
No, a kto za nimi? Forteca. Nie powiem, jestem zaskoczony.
Nicolai:
I tak... teraz poza zaskoczeniem z Cytadelą mamy zaskoczenie z Sanktuarium
Raz jesteś zaskoczony, że za Twierdzą jest Forteca, a potem że Sanktuarium, chyba powinieneś się zdecydować. :)
Rabican:
Forteca (Krasnoludy): 2/5, jest coś przyjemnego w obsłudze krasnali, lecz nie potrafię wyżej ocenić miasta z tak mało zróżnicowanymi oddziałami
Pisałeś post już po opublikowaniu lineupu Fortecy z H7. Ocenę i opinię wystawiałeś, tylko na podstawie Fortecy z H5, czy to co było już wiadome o Fortecy z H7 też brałeś pod uwagę?

Szaman PW
15 maja 2016, 22:44
Nicolai:
To ktoś robi cosplaye do H7!?
Jak mi zapłacisz to mogę się przebrać za Kunyaka :P Nie wyobrażam sobie, że ktoś może uważać postacie stworzone przez Uberów za warte consplayu, ta postać na zdjęciu śmierdzi pieniądzmi ubiego:P

Nicolai PW
15 maja 2016, 22:48
Być może masz rację i to była próba wymuszenia Cytadeli w H8 zawyżoną oceną, ale przecież pracownicy Ubi nie odwiedzają polskich forów... przynajmniej mi się tak wydaje. No chyba, że ktoś opracowałby te wyniki i posłał je im? Hmm... w sumie mógłbym to zrobić. Wiecie co? W wolnej chwili wysmaruję maila do Marzhina z wynikami, może się zainteresują tematem ;)

Sobieski PW
16 maja 2016, 00:55
Szaman:
Nie wyobrażam sobie, że ktoś może uważać postacie stworzone przez Uberów za warte consplayu
Ale wyobrażasz sobie, że ktoś może uważać postacie stworzone przez 3DO za warte cosplayu.

Andruids PW
16 maja 2016, 01:19
Sobieski:
Ale wyobrażasz sobie, że ktoś może uważać postacie stworzone przez 3DO za warte cosplayu.
3DO stworzyło jakieś postacie?

Sobieski PW
16 maja 2016, 01:23
A Ubisoft stworzył jakieś postacie?

3DO było wydawcą H1-4, Ubisoft jest wydawcą H5-7.

NWC było producentem H1-4, Nival był producentem H5, Black Hole był producentem H6, Limbic jest producentem H7.

Kalohn PW
16 maja 2016, 02:17
Sobieski:
3DO było wydawcą H1-4

Niezupełnie. 3DO było wydawcą H2-4, co naturalnie nijak nie wpływa na poruszoną kwestię.

Andruids PW
16 maja 2016, 02:32
Sobieski:
3DO było wydawcą H1-4, Ubisoft jest wydawcą H5-7.
AAAh, to do tego piłeś.

Niemniej, osobą odpowiedzialną za wizję i spójność Ashanu jest Erwan Le Breton, pracownik Ubisoftu.

Tarnoob PW
16 maja 2016, 05:37
Jak już jesteśmy bardzo dokładni, to 3DO było pierwszym wydawcą H2–4, ale przejmując NWC, stało się też wy­dawcą H1.

Szaman PW
16 maja 2016, 12:46
Sobieski:
Ale wyobrażasz sobie, że ktoś może uważać postacie stworzone przez 3DO za warte cosplayu.

I z wielką chęcią bym zobaczył taki consplay Rolanda, Katarzyny, Archibalda, Gelu, Gem, Kilgora itd...

Sobieski:
A Ubisoft stworzył jakieś postacie?
Niestety stworzył, ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Postacie nudne, monotonne, brak charakteru, z kompleksami.
Wygląd różnych postaci też ohydny, rodem z chińskich bajek. Już postacie z Heroes IV mają ciekawszy wygląd!
Seria Heroes jak dla mnie skończyła się na IV. Dalej to tylko kalanie i wyśmiewanie się z serii.

Sam fakt, że Kampanie od 1 do 4 ukończyłem z kilkanaście razy i nadal mam chęci je powtórzyć, mogą coś już świadczyć.
Heroes V ukończyłem tylko raz z 8 lat temu? I nie mam żadnych chęci, by to powtórzyć.
W Heroes VI ukończyłem tylko do połowy, zabrakło mi sił do dalszej gry. Flaki z olejem są już bardziej ekscytujące niż ta fabuła + ta chińszczyzna w postaci NAG (Go Japan fanboys!)
Heroes VII, ukończyłem tylko kampanie orków i rycerzy. Te dysputy przy stole mnie dobijały, poziom rozmowy, jak u goździkowej na herbatce. Dodatek kupie dla samych krasnali, ale to za jakieś 3-4 lata? Kiedy nabiorę sił. Bo znając uberów to kampanie spieprzą na samym początku.

Nicolai PW
17 maja 2016, 13:06
W sumie trafne spostrzeżenie na temat Eurowizji:



Autoscalenie

Jestem atencjuszem, więc chwalę się swoim nowym avatarem... Nicolai Cave:



W tym miejscu chciałbym podziękować Matheo, Tabrisowi i ANdre. Pierwszej dwójce za natchnienie z nowym avkiem, a ANdre... a ANdre za to, że jest ;)

PS. Mam też pomysł na fajną modnotkę ;)

Garett PW
22 maja 2016, 16:12
Stare, ale dopiero dzisiaj znalazłem, a że nikt nie wrzucał, to ja teraz wrzucam:

BTW, nie spodziewałem się Hiszpańskiej Inkwizycji. :P

Kammer PW
22 maja 2016, 23:46
Tak w ogóle to ja dziś świętuje trzylatkę w Grocie. Muszę powiedzieć, że szybko i przyjemnie zleciało.
A tak się zaczęło.

Spóźnione prezenty i laurki nadal przyjmę. :D

Tarnoob PW
23 maja 2016, 16:55
Lol, tak krótko? Kariera zawrotna w takim razie.

Stawiałbym, że byłeś ju jakieś 5–6 lat. :‑P

Pointer PW
25 maja 2016, 12:04
Może trochę z opóźnieniem, ale odniosę się jeszcze do ankiety o frakcjach... Niestety, przegapiłem ankietę, ale gdybym zdążył zagłosowałbym tak:

- Akademia (Magowie): 3/5, niby ciekawe miasto, ale czegoś mi brakuje...
- Cytadela (Jaszczury): 4/5, jedna z moich ulubionych frakcji w H3, fajny dziki klimat, mały minus to fakt, że jednostki były wolne i mało ofensywne
- Forteca (Krasnoludy): 5/5, moja ulubiona frakcja w H5, zapewne stanie się też ulubioną w H7; czemu? po prostu uwielbiam tą rasę we wszystkich odmianach fantasy
- Inferno (Demony): 1/5, nudne, zawsze główny wróg we wszystkich odsłonach gdzie się pojawia. Nie podoba mi się w ogóle klimat tego miasta. Jedyna jednostka, którą tu lubię to Zmora/Koszmar, ale niestety, pojawiła się w tej frakcji tylko w H5...
- Las/Sylvan/Sylwan (Elfy): 5/5, co tu dużo gadać... silne, szybkie, a i w obronie niezłe, przy tym zawsze z interesującym line-upem
- Loch (Mroczne Elfy/Czarnoksięznicy): 4/5, fajne, silne miasto, choć w H4 nawet trochę OP; w H6 zaskoczyło mnie negatywnie, jakoś ten line-up najmniej mi pasował ze wszystkich Dungeonów...
- Nekropolia (Nieumarli): 3/5, bez szału, troszkę nudnawa frakcja, ale za to zawsze trzyma klimat; moim zdaniem najciekawsza w H7, właśnie za to podbiłem ocenę z 2 do 3...
- Przystań (Człowieki): 2/5, wieje nudą, ale przynajmniej trochę silniejsze od Inferna dzięki dużym możliwościom wskrzeszania i leczenia
- Sanktuarium (Nagi): 2/5, fajny pomysł, słabe wykonanie, ale że tylko jeden raz się pojawiły, to dajmy szansę na poprawę (oby się ta frakcja pojawiła ponownie, może zmienię ocenę)
- Twierdza (Orkowie): 5/5, po krasnoludach moja ulubiona frakcja. Czyli właściwie w częściach 3, 4, 6 i 7 jak na razie. W 1 i 2 trochę słabiaki, ale i tak fajny klimat. Najbardziej klimatem przypadła mi do gustu w H6, lubię takie Indiańskie klimaty.
- Wrota Żywiołów (Żywiołaki): 4/5 (KUREK nie zepsuj tego :P ), trochę balans zachwiany, ale jak wziąć pod uwage poprawkę z HotA to już się robi ok. No i najważniejsze... Uratowały klimat H3 przed Forge :P

P.S. Nicolai, jeśli masz możliwość to możesz mnie uwzględnić w swoich statystykach, choć pewnie to wiele nie zmieni :P

Nicolai PW
20 czerwca 2016, 21:57
Fuzja Billsa i Whisa z gry Fusions :P


Kastore PW
20 czerwca 2016, 22:10
Łobosz!!! Jakie to to brzydkie. Rozumiem, że te uszy(?) miały być połączeniem uszu Billsa i włosów Whisa... tak czy siak coś nie wyszło. Btw. Whills (nie wiem jak się oficjalnie nazywa) na obrazku po lewej przypomina mi... Babidiego. :P

Nemomon PW
20 czerwca 2016, 23:32
Strasznie to wygląda i ma straszną nazwę. Birusuisu. Billsis albo Beerusis - wybór mniejszego zła należy do was! :P. Swoją drogą zastanawiam się po co on... i tak mamy Zen'ou na szczycie piramidy potęgi, więc fuzja tych dwóch i tak wiele nie zmieni...
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel