Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 123 - 124 - 125 ... 162 - 163 - 164

Drwal PW
29 maja 2016, 15:15
Ładnie Ci wyszedł, chociaż mam małe wrażenie, że coś z nim minimalnie nie tak. Dolna część sukni chyba za szeroka, oryginał jest chyba w tym miejscu bardziej smukły.

Kuririn PW
31 maja 2016, 19:22
Siadłem do poprawek... wciąż męcze się z prześcieradłem...


Drwal PW
31 maja 2016, 20:18
Wygląda znacznie lepiej, naprawdę kapitalna robotą, chyba lepszy niż Arch... Serafin. Czekamy na def.

Nephretes PW
1 czerwca 2016, 15:27
Bardzo elegancki, ale jest trochę miejsca na poprawki:


1) Wydaje się być nieco niedoświetlony
2) Proporcje nie do końca się zgadzają, oryginał jest nieco gorzej zbudowany
3) Skrzydła mają za duży kontrast
4) Trzeba popracować nad tonami skóry i szaty
5) Miecz!

Drwal:
Czekamy na def
Powodzenia :P

Kuririn PW
1 czerwca 2016, 18:03
Drwal:
Czekamy na def
Neph:
Powodzenia :P
Się okaże:]

Aayren PW
2 czerwca 2016, 08:22
Miecz miecz miecz! Do poprawki zdecydowanie. Ten z oryginału jest o wiele lepszy :p

Kuririn PW
11 czerwca 2016, 09:54
Taka sytuacja:



Skrzydła do poprawy na bank, miecz skorygowany, zostało tylko: włosy i ta nieszczęsna bluza... ewentualnie hmmm.. prześcieradło. No i zabawa z teksturami. :P

Drwal PW
11 czerwca 2016, 12:53
W przypadku anioła jest jakiś problem ze światłem. Skrzydła są bardzo jasne, natomiast skóra jest mocno ciemna. Przez to nie wygląda to naturalnie. Model jest znakomity (tego chyba powtarzać nie trzeba) i wiele bym w nim nie zmieniał, oczywiście poza tym oświetleniem.

Tarnoob PW
11 czerwca 2016, 14:34
Wow, wygląda jak z NWC. :‑)

Kuririn PW
11 czerwca 2016, 19:25

Kammer PW
11 czerwca 2016, 19:33
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, że odtwarzasz zbrojnego z H5, dla mnie podobieństwo jest bardzo silne.

Ale jednak wydaje mi się, że on... ma coś z szyją - konkretniej to jej praktycznie w ogóle nie widać, jakby głowa wyrastała mu wprost z torsu.
No i jelce mieczy są jakieś takie przekombinowane - zwłaszcza mocno się to rzuca w oczy w tym trzymanym w lewej ręce.

Drwal PW
11 czerwca 2016, 20:15
Te miecze to jakieś nieporozumienie, wyglądają jak doklejone. W porównaniu do innych Twoich jednostek, ta chyba najmniej przypadła mu do gustu.

Kuririn PW
11 czerwca 2016, 20:20
Posterunkowy:
odtwarzasz zbrojnego z H5
Nie, bo z H3 :P

Kammer PW
11 czerwca 2016, 20:57
Ja tam mam jednoznaczne skojarzenia. <- kliknij tu!

J. M. Sower PW
11 czerwca 2016, 21:00
Bez oryginału obok dla porównania Anioł do złudzenia przypomina oryginał. Skrzydła do poprawki. Co do kolorów, to nie będę oceniał na podstawie gifa ze względu na kompresję stratną. ;P

Zbrojny całkiem przyzwoity. Chyba trzeba by mu "obniżyć" ubiór w miejscu nad ramionami, aby szyja zaczęła być bardziej widoczna. ;) No i jelce rzeczywiście trochę zbyt przekombinowane. Ostrza mieczy wyglądałyby chyba lepiej gdyby się tak nie rozszerzały.

Tak w ogóle to przy pracy nad animacją dla MDTowskiego Paladyna wzorowałem się trochę na animacji zbrojnych. Jednak, aby ją wykorzystać, musiałbyś zręcznie przypiąć swój model do szkieletu Palladyna. Chyba, że pracujesz na modelu przypiętym do takich samych kości. Wtedy mógłbyś przekopiować sobie animację, bądź jej część, oczywiście jeśli otrzymałbyś model Paladyna, ale chyba nie powinno być z tym problemów. Jak chcesz to napisz w tej sprawie do Witcha, bo ja i tak mam gdzieś na dysku jedynie jakieś przestarzałe wersje.

Kuririn PW
12 czerwca 2016, 11:15
Poprawki:


HD:

Nitj'sefni PW
12 czerwca 2016, 11:29
Teraz zdecydowanie lepiej.

Kuririn PW
13 lipca 2016, 14:56
Dłubanina...

Oryginał:


Drwal PW
13 lipca 2016, 15:39
Oświetlenie wydaje się już bardzo w porządku, może dalsze skrzydło jest trochę za jaskrawe, na stópkach widać też troszkę "plastelinę". Ogólnie gdybym Ciebie nie znał i zobaczył grafikę w sieci, pomyślałbym że to oryginalny Anioł. :P

Mistrz PW
13 lipca 2016, 22:21
Zdolniacha! Nic dodać, nic ująć.
strona: 1 - 2 - 3 ... 123 - 124 - 125 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel