Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 29 - 30 - 31

Nicolai PW
7 czerwca 2016, 23:16
Co do skopanych zadań to odpowiedz mi... co zrobiłeś z Gwieździstą Nocą nad Pontarem i Portretem Hemmelfarta? Sprzedałeś? No to wiedz, że nie uda Ci się zapełnić wszystkich slotów na obrazy w Corvo Bianco, bo jest ich dokładnie tyle ile da się elementów wieszalnych zdobyć w grze a, że jeden z nich można zdobyć tylko w jednym z zakończeń... a i jakby co portretu Olgierda i Iris nie da się powiesić, bo jest przedmiotem fabularnym ;)

Wiem, że głupota, ale irytująca. Na tyle irytująca, że stwierdziłem, że skoro REDzi tak ze mną pogrywają to nie pozostanę dłużny i dodałem sobie do ekwipunku... Jaskra.



Od teraz pierwszą rzeczą jaką Geralt ujrzy po przebudzeniu będzie wicehrabia de Lettenhove :P

Qui PW
8 czerwca 2016, 00:36
Acid:
Dostałem właśnie na maila link z takim oto trailerem nowej gry Ubisoftu.

Chyba nie oczekują niusa o tym? Nie ma MM w tytule, więc... ;P

Andruids PW
8 czerwca 2016, 00:52
Ja to tylko tu zostawię
http://webmshare.com/9MWyD

Acid Dragon PW
8 czerwca 2016, 00:59
Qui:
Chyba nie oczekują niusa o tym? Nie ma MM w tytule, więc... ;P

Nie, oczywiście. Zresztą i tak już zrobiłem grze darmową reklamę podając trailer na forum :P.
Acz jednak trąci mi to trochę M&M. Jacyś bohaterowie, styl jak z Raiders, generyczne fantasy jak z Ashanu :P....

AmiDaDeer PW
8 czerwca 2016, 01:33
To raczej obecne MM trąci generycznym fantasy. :D

Qui PW
8 czerwca 2016, 01:50
Dla mnie to wygląda jak jakieś "action-RPG", tudzież nawet MOBA. Jeśli to ten drugi przypadek to wróżę spektakularną klapę :P.

Acid Dragon PW
8 czerwca 2016, 02:16
Indeed, a Raiders to właśnie miało być "action-rpg". I owszem, poniosło porażkę jeszcze zanim powstało :P.

Tarnoob PW
8 czerwca 2016, 10:23
Andrucie, co to za gra? Graficznie wygląda na trochę wcześniejszą niż ten rok.

Andruids PW
8 czerwca 2016, 13:21
Warhammer: The End Times Vermintide. Wyszła właśnie w przeciągu roku. Nie grałem jeszcze, ale prawdopodobnie polega na chodzeniu i zabijaniu hord szczuroludów z drużyną postaci.

Nicolai PW
8 czerwca 2016, 14:27
Oh yeah! Jeśli te przypuszczenia się potwierdzą to będzie gigant :P

Douger PW
8 czerwca 2016, 14:31
Ale co dokładnie? Remaster Skyrima? :D

Garett PW
8 czerwca 2016, 14:31
@Nicolai

Cytat:
Najprawdopodobniej będzie to „zremasterowana” wersja nordyckiej odsłony kultowej sagi The Elders Scrolls, która ukaże się na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Lipa :/

Kosmos10 PW
8 czerwca 2016, 22:41
Co tam Skyrim.
Prey 2, jeśli będzie to pozamiata!

Lord Baffourd PW
9 czerwca 2016, 13:05
Hmm, drobne pytanie. Po co remaster gry, która wyszła stosunkowo niedawno? To tak jakby co rok malować te same ściany w domu...

Nicolai PW
9 czerwca 2016, 13:16
Co tam Prey 2... Wolfenstein! Co do remasteru to pytaj R*. GTA V na PS4 XBO i PC było remasterem wersji na PS4 i XB360. Osobiście wydaje mi się, że Bethesda nie ograniczy się do poprawienia jakości tekstur i da jakiś nowy kontent.

Douger PW
9 czerwca 2016, 14:30
Może w końcu zaimplementują fabułę :P

Nicolai PW
9 czerwca 2016, 14:52
Ale wątek główny w TES nigdy nie był szczególnie długi czy też zawiły. Te gry stały wątkami pobocznymi. Spójrz na przykładowo Mroczne Bractwo w Oblivionie, to było mega...

Lord Baffourd PW
9 czerwca 2016, 15:25
To akurat prawda. Poboczniaki w Oblivionie były świetne - nawet Knights of the Nine. A z głównej fabuły zapamiętałem tylko że wirtualny Sean Bean zginął, czyli nic nowego.

Garett PW
9 czerwca 2016, 15:56
Nicolai:
Spójrz na przykładowo Mroczne Bractwo w Oblivionie, to było mega...

A tam Mroczne Bractwo... Shivering Isles panie! <3

Lord Baufford:
Poboczniaki w Oblivionie były świetne - nawet Knights of the Nine.

Akurat "Rycerze..." byli nudniejsi niż wątek główny, wszystko sprowadzało się do: znajdź X artefaktów, żeby pokonać bossa.

Nicolai PW
9 czerwca 2016, 17:13
Garett:
A tam Mroczne Bractwo... Shivering Isles panie! <3
Ale Wyspy to główna fabuła. Dodatku, ale główna ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel