Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 29 - 30 - 31

Zaratustrian PW
26 czerwca 2015, 17:07
Jeśli by to kogoś interesowało to przy zapowiedzi nowego dodatku do Age of Empires II zaprezentowano grafikę zapowiadającą nowe rozszerzenie do Age of Mythology.

Zapowiedź z YT

Nieco więcej informacji i spekulacji

Acid Dragon PW
1 lipca 2015, 03:49
Wyszedł nowy, fanowski dodatek do Portala 2: Portal Stories: Mel

W przeciwieństwie do Aperture Tag, ten jest dostępny za darmo, aczkolwiek trzeba posiadać Portal 2 (wystarczy posiadać na Steamie - nie trzeba mieć go zainstalowanego). Jak na darmową produkcję, to to jest zbyt dobre. Seriously - mam wyrzuty sumienia, ale autorzy nie przyjmują nawet darowizn.

Fabularnie ma miejsce gdzieś pomiędzy Portalem 1 i 2.

Oczywiście nie jest bez wad (największą jest długi i trochę nudny początek), ale zdecydowanie wart zagrania.

Kammer PW
7 lipca 2015, 22:50
To się tu nada.

Dzięki naszemu kochanemu sojusznikowi i mieszkańcowi ichniego Ogniska, Macapupkiemu, mam możliwość pokazania Wam HelloRuna. Co to jest? Jesteśmy elektronem i poruszamy się pośród katod w obecności pól magnetycznych (zakręcanie) i okazjonalnego elektrycznego (przyśpieszanie).

Miłych ataków epilepsji i oczopląsu, ja dobiłem do 46.

Bychu PW
9 lipca 2015, 15:36
Fantasy Premier League właśnie ruszyła. Jest to symulator managera piłkarskiego. Mając do dyspozycji sto milionów funtów kupujemy zawodników grających w Barclays Premier League.

Kod grotowej ligi:
14136-6135

Gra nie wymaga wiele uwagi, 10-15 minut przed każdą kolejką na dokonanie ewentualnych transferów i ustawienie składu. ;)

Jak dołączyć do ligi?
Gdy będziemy już zarejestrowani i ustawimy swoją drużynę na belce wybieramy LEAUGES następnie Join a league wybieramy Private league i w okienku poniżej wpisujemy podany kod, po czym klikamy JOIN PRIVATE LEAGUE.

Andruids PW
19 lipca 2015, 18:47
http://www.gamespot.com/articles/dragon-age-inquisition-free-pc-version-released/1100-6428904/?ftag=YHRe6a6b70

Właśnie się dowiedziałem, że jest możliwość 6-godzinnego dostępu do pełnej wersji Dragon Age Inquisition na Originku. Teraz wiecie już o tym i wy.

Warmonger PW
19 lipca 2015, 19:32
Cytat:
Wyszedł nowy, fanowski dodatek do Portala 2: Portal Stories: Mel
Chciałem zainstalować, ale nie zmieściłby mi się na dysku ;). Może spróbuję coś z tym zrobić.

Aayren PW
26 lipca 2015, 17:59
http://www.kongregate.com/games/robin_blood/tdmm-td

Heroes 3 Tower defence. W sumie aż dziwne, że ktoś na to wcześniej nie wpadł. ;)

Wolfheart PW
27 lipca 2015, 11:14
No nieźle

Eggyslav PW
27 lipca 2015, 11:44
O ironio, w grze typu Tower Defense mamy do wyboru Castle i Rampart, ale nie Tower..... XD

krasnolud99 PW
27 lipca 2015, 13:30
Eggyslav:
O ironio, w grze typu Tower Defense mamy do wyboru Castle i Rampart, ale nie Tower..... XD
Heh, może zaktualizują i będzie więcej tego wszystkiego.

Drwal PW
6 sierpnia 2015, 16:05
Dartanionek:
Fantasy Premier League właśnie ruszyła. Jest to symulator managera piłkarskiego. Mając do dyspozycji sto milionów funtów kupujemy zawodników grających w Barclays Premier League.

Dziś właśnie dołączyłem. Z tego co widzę dopiero 3 osoby. Może ktoś jeszcze jest zainteresowany? Zabawa przednia, nie zajmuje dużo czasu, a każdy weekend przez to ciekawszy. :)

Andruids PW
5 września 2015, 01:16
Gier ze smokami nigdy za wiele. Być może już wkrótce będziemy mogli zagrać w ciekawie zapowiadający się symulator latania i palenia, dzięki Dragonflight.

Drwal PW
10 września 2015, 15:42
Bardzo fajny wywiad, plus video z tego jak miał wyglądać Wiedźmin w 2002 roku. Dla fanów serii naprawdę wspaniała ciekawostka.

https://www.youtube.com/watch?v=TTcSPjMr-ds

Nephretes PW
11 września 2015, 23:18
Mam nadzieję, że to dobry temat.

Ostatnio miałem dość sentymentalny wieczór i wróciłem do innego klasyka z dawnych lat, mianowicie Diablo 2.

Podjąłem próbę dopasowania paladyna z alternatyw i myślę, że wygląda całkiem nieźle.



Ma ktoś może doświadczenie/wiedzę w modowaniu diablo 2? Przede wszystkim interesuje mnie na ile można ingerować w kod gry. Po zapoznaniu się z modem Median widzę, że całkiem sporo, ale pewnie nie jest możliwe dodanie nowej postaci do gry.


Matheo PW
5 czerwca 2016, 10:20
Temat się chyba nada, zwłaszcza że był martwy od dłuższego czasu. Można się tu chyba pozachwycać "Wiedźminem 3".

Ta gra jest absolutnie genialna. Swoje robi grafika, ale nie to jest najważniejsze. Kreacja świata jest wręcz kapitalna. Dialogi, fabuła, postacie są wspaniale dograne i dopracowane. Ilość zadań pobocznych i dodatkowych też powala na ziemię. Nie wiadomo kiedy pojawi się "wykrzyknik". Znaleźć można też wiele nawiązań do twórczości Andrzeja Sapkowskiego co też jest dużym plusem. Gra ma wady jak wszystko inne, ale mi osobiście niewiele w niej przeszkadza. Zawiodłem się trochę bestiariuszem. Mało tych potworków jak dla mnie. Liczyłem na pojawienie się stworów, które były tylko wspomniane w twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Brawa należą się za Mglaka, ale to trochę za mało. Bardzo podobał mi się Him. To chyba jedyny stwór którego wcześniej nie znałem. Mogłoby być też więcej istot z "Bestiariusza Słowiańskiego", którym twórcy gry i tak się posiłkowali. Jako mieszkaniec Warmii i Mazur jestem rozczarowany kreacją Kłobuka. Nie tak go sobie wyobrażałem.

Ogólnie "Wiedźmin 3" zbiera bardzo dobre recenzje i mało która gra może go przebić poza dodatkiem "Serce z Kamienia" :)

Drwal PW
5 czerwca 2016, 10:34
Zgadzam się, gra jest fenomenalna. Co prawda nie przeszedłem jeszcze całej, ale tu wystarczy godzina rozgrywki, by odczuć, że ma się do czynienia z czymś wybitnym. Zwłaszcza klimat to coś fantastycznego. Najmocniejsza strona gry to fabuła, te wszystkie wątki, historie. Granie jest tylko dodatkiem, nie raz nawet żałowałem, że muszę coś zrobić zamiast dalej słuchać tych znakomitych dialogów.
Najbardziej podobała mi się seria questów z Krwawym Baronem. Znakomity scenariusz i ten klimat.

Matheo PW
5 czerwca 2016, 13:14
Faktycznie wątek Barona był świetny mi się też bardzo podobały wątki z Dijkstrą. To też było genialnie przygotowane.

Nie udało mi zrobić tylko dwóch zadań: "Gangi Novigradu" nie wiem co tam zrobiłem źle. Miałem w dzienniku "Przemyśl ofertę Tasaka". Nie wiedziałem jak to rozwinąć. Nie udało mi się też zebrać "Pełnej kolekcji kart". Pominąłem tych trzech graczy, na balu maskowym. Pisałem do CD Project Red i stwierdzili, że nie da się pozyskać ich inaczej. Skopałem też zadanie "Miecz Berengara". W ogóle nie pojawiło mi się w dzienniku, bo za późno znalazłem notatkę.

Acid Dragon PW
7 czerwca 2016, 23:02
Dostałem właśnie na maila link z takim oto trailerem nowej gry Ubisoftu. Nie wiem jak Wam, ale mi styl przypomina niedoszłe M&M Raiders.


Garett PW
7 czerwca 2016, 23:06
@Matheo Akurat z Gangami Novigradu jest tak, że albo robisz szpiegowanie Juniora na arenie i w kasynie, albo dołączasz do Tasaka i po prostu tam wbijasz razem z krasnoludami. Nie da się tutaj zaliczyć obu zadań. Ja za to nie zrobiłem questa ze statuetką żołnierza, a to dlatego, że Triss już uciekła wtedy z miasta. Na drugim podejściu do gry również zapomniałem by w pierwszej kolejności załatwić sprawę ze statuetką. :P

Andruids PW
7 czerwca 2016, 23:15
@Acid Wygląda dennie i przypomina bardziej The Mighty Quest For Epic Loot.
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel