Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 93 - 94 - 95 ... 200 - 201 - 202

MinosKing PW
18 maja 2016, 15:10
@Kuririn twój Serafin jeśli mogę go tak nazwać wygląda coraz lepiej. W porównaniu do Archanioła faktycznie jest bardziej blady, mniej umięśniony, a miecz i tarcza drgają mu troszeczkę za bardzo. Czy dasz radę to jakoś lekko skorygować czy coś?

A i jeszcze jedno, jestem ciekaw jak będzie wyglądał Seraf, gdy nabierze trochę więcej masy. Chyba przyda mu się odrobina koksu od Pudziana. :D

Aayren PW
18 maja 2016, 15:40
Ja bym mu dał jeśli nie hełm, to albo aureolę, albo złoty laur, albo koronę czy diadem, dla pełnego oddania szerokiego spektrum i elastyczności mej propozycji. To dałoby stworkowi wygląd faktycznego ulepszenia. I naprawdę obstaje za tym, żeby na tej głowie był jakiś symbol mocy/władzy, bo to da ten edge dla jednostki, którego jej teraz brakuje. Poza tym jednostka klasa sama w sobie!

Matheo PW
18 maja 2016, 15:59
Bez przesady. Od razu widać różnicę pomiędzy Archaniołem. Jednakże jeśli istnieją wątpliwości, to może warto skorzystać z tej sugestii:
Cytat:
Może mógłbyś dodać mu jakiś świetlisty blask lub aureolę

Model jest naprawdę świetny, kapitalna robota.

Szaman PW
18 maja 2016, 23:20
Aayren:
Ja bym mu dał jeśli nie hełm, to albo aureolę, albo złoty laur, albo koronę czy diadem
Ashan is this way-------->http://www.heroes7.acidcave.net/

Żadnych dupereli. Wygląd idealny, co jest do zmiany to tylko miecz, cieniowanie. Reszta OK.

Kuririn PW
18 maja 2016, 23:25
Szaman:
Żadnych dupereli. Wygląd idealny, co jest do zmiany to tylko miecz, cieniowanie. Reszta OK.
Żebyś się jeszcze nie ździwił :P

Aayren PW
18 maja 2016, 23:44
Model jest naprawdę fajowski i nie żal ulepszać Archanioła, ale po prostu w tej chwili wygląda na alternatywę bardziej niż na ulepszenie. Nie żeby ktokolwiek znający chociaż minimalnie H3 mógł się pomylić, ale z taką aureolką, czy laurem wyglądałby po prostu lepiej :p

Fandor PW
19 maja 2016, 00:12
Aureolka to kiepski pomysł, miecz jest świetny, ale naprawdę, zmieniłbyś go na coś bardziej Antagarichowego, ale oczywiście, ty decydujesz. Brakuje mi czegoś na dolnej części pancerza, Archanioł ma jakieś metalowe dodatki, Seraf nie. Oprócz tego sama różnica we fryzurze, mieczu i tarczy oraz kolorze chyba wystarczy dla podkreślenia upgradu.

Tarnoob PW
19 maja 2016, 01:20
Jest naprawdę bardzo anatagarichowo, klimatycznie i nie wiem na co narzekanie.

Twarz rodem z MM7 (chociaż trudno powiedzieć, kogo konkretnie), zbroja rodem z MM7 (najlepsza skórzana), miecz też pasuje do klimatu (a to, że komuś się kojarzy też z H6, którego nie lubi, to jego problem).

Czekamy na więcej. :‑)

Szaman PW
19 maja 2016, 02:30
Tarnoob:
Jest naprawdę bardzo anatagarichowo, klimatycznie i nie wiem na co narzekanie.
https://cdn.meme.am/instances/500x/63820256.jpg
Sam Archanioł OK, ale ten miecz kompletnie nie pasuje. Anioł z H3 miecz z H6. Prosty bez żadnych "kASHANowych" świecidełek.

Mistrz PW
19 maja 2016, 11:53
Ja uważam, że miecz jest ok. U krzyżowca byłby nie na miejscu, ale u Super Archanioła pasuje. Może odrobinę pozłocić mu skrzydła? Ma białe włosy, które wtedy lepiej by się kontrastowały, poza tym upgrade był by widoczny od razu. No i przemyśl tę aureolę. ;)

@Kuririn

Jak ma się on nazywać?

Drwal PW
19 maja 2016, 16:34
Mistrz:
Jak ma się on nazywać?

Obstawiam, że Serafin.

MinosKing PW
19 maja 2016, 17:27
Kuririn ma spory wybór co do nazwy dla tego ulepszenia np.: Super Archanioł, Serafin, Niebianin :d <albo Niebianka jeśli zrobi z niego Anielicę>, yhm ale to już zależy od niego ;)

Rabican PW
19 maja 2016, 23:44
Proponuję cheruba (vel cherubina), na złość wszystkim mylącym te istoty z puttami :P

Tarnoob PW
19 maja 2016, 23:53
Mimo wszystko serafiny są wyżej w hierarchii anielskiej pseudo-Dionizego Areopagity.

Rabican PW
22 maja 2016, 01:08
Owszem, ale śmiesznie wyglądają :P

Eggyslav PW
22 maja 2016, 17:10
Obrazek przytoczony przez Rabicana dał mi do myślenia: Może by Arcy-Archanioł miał dodatkową parę skrzydeł? Wtedy zdecydowanie by się wyróżniał...

Drwal PW
22 maja 2016, 17:12
Wg mnie skrzydła zajmują za dużo miejsca, by je jeszcze podwajać. Kiedyś Kuririn dodał skrzydełka na buty i nie spodobało się to raczej naszej społeczności.

Eggyslav PW
22 maja 2016, 18:12
Bo skrzydełka na sandałach przystoją raczej Hermesowi/Merkuremu, niż aniołowi, a druga para skrzydeł (na plecach) mogła by być nieco mniejsza...

Kuririn PW
22 maja 2016, 19:26
Co do drugich par skrzydeł, trzeba wymodelować inny wygląd, zupełnie nowy! (Chętni?).

Moje zabawy:)


Drwal PW
22 maja 2016, 19:28
Pokaż jeszcze w rozdzielczości Heroes III i najlepiej w standing. Mam wrażenie, że jest trochę lepiej - zwłaszcza miecz. Te skrzydła słabo wyglądają w HD, ale za to w H3 są świetne.
strona: 1 - 2 - 3 ... 93 - 94 - 95 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel