Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: To koń? To godzilla? Nie, to lama!
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2

Lord Baffourd PW
23 kwietnia 2016, 02:33
To teraz... lama na Cabirze! No co, żeby było sprawiedliwie! A nie że tylko jedna strona sobie rumakuje...

Tak nawiasem, zaleciało mi starymi SimCity. Maxis miało hopla na punkcie lam.

Godzilla B PW
23 kwietnia 2016, 12:22
Czemu ten bezimienny... ma ikonkę ż. ciemności?

dvoytek PW
23 kwietnia 2016, 12:51
@Godzilla
Bo mi się nie chciało zmieniać. W filmiku chodzi o cabiry, a bezimienny jest tam tylko dlatego, że testowałem różne rzeczy na tej mapce.

Nicolai PW
23 kwietnia 2016, 18:35
Piękne, cudowne! Chcę to mieć w grze, chcę to mieć teraz! Tylko mam trzy pytania:
1) Czy Kabirek nie ma za długich nóżek?
2) Te nienaturalne zginanie głowy lamy to dzieło Ubi?
3) Czemu nie mogę jeszcze tego pobrać?

dvoytek PW
23 kwietnia 2016, 19:10
1) Ma za długie nogi. Rozciągają się przy dostosowaniu do animacji bohatera.
2) Tak.
3) Nie umiem robić globalnych modów :P Chyba, że to wystarczy jedynie podmienić pliki gry i wtedy zadziała. Trzeba by zapytać Acida jak zrobił mod z alternatywnymi stworzeniami.

Pointer PW
17 maja 2016, 11:49
Ej... jeśli Acidowi nie zajmie to zbyt wiele czasu i roboty, to weź zagadnij go o to... Ja chcę Cabira na Lamie u siebie... :) a swoją drogą można wrzucić lamę jako standardowego wierzchowca któregoś z bohaterów Twierdzy... Myślę, że taki mod miałby wzięcie...

Nicolai PW
17 maja 2016, 12:14
@Up: Ale lamy można używać normalnie w grze jako wierzchowca. Tylko trzeba je kupić w Uplay za punkty. A co do Llama Ridera, to nie wiem, czemu dvoytek jeszcze nie wypuścił moda z nim.

Pointer PW
17 maja 2016, 14:33
@up Wiem, że można za punkty. Ale czemu nie ułatwić tego ludziom, którzy zwyczajnie nie cierpią kampanii (patrz: mi)? ;)

dvoytek PW
17 maja 2016, 19:57
@Nicolai,
Lama Raider nie nadaje się niestety na jednostkę, a chyba taki był zamysł. Nie posiada animacji, które są potrzebne jednostkom, czyli np. śmierci.
Poza tym nie ma portretu zrobionego, bo nie może mieć tego samego co Cabir. Najlepiej, żeby portret przedstawiał lamę.

Ewentualnie jako bohatera można dać. Jeśli tak, to również przydałyby się portret i biografia.

Poza tym nie umiem robić globalnych modów, chociaż to w sumie nie problem, bo Acid pewnie by mi poradził jak to zrobić. Możliwe, że wystarczy jedynie wrzucić własną paczkę w odpowiednie miejsce, gdzie są oryginalne pliki gry.

Alamar PW
17 maja 2016, 20:02
Cytat:
Lama Raider nie nadaje się niestety na jednostkę, a chyba taki był zamysł.
Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie nigdy nie miała to być jednostka, a nowy unikatowy bohater.

Cytat:
Ewentualnie jako bohatera można dać. Jeśli tak, to również przydałyby się portret i biografia.
Biografia to nie problem. Postaram się jutro przygotować jakiś szkic, może dwa do wyboru. Z portretem gorzej, ale w ostateczności zawsze można dać portret Cabira.

Nicolai PW
17 maja 2016, 20:04
dvoytek:
Nie posiada animacji, które są potrzebne jednostkom, czyli np. śmierci.
Z księgi mistrza Baya: Jeśli chcesz coś zamaskować, użyj wybuchu. Także wiesz co zrobić ;)
strona: 1 - 2
temat: To koń? To godzilla? Nie, to lama!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel