Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 81 - 82 - 83 ... 95 - 96 - 97

Drwal PW
20 kwietnia 2016, 20:41
Jasne, że się zdarzają. Wszystko zależy oczywiście od mapy. Często jest tak, że komputer, który ma trudny początek mapy zwyczajnie potem jakby odpuszczał. Ciężko powiedzieć dlaczego, trzeba się pogodzić, że dziwne zachowanie AI to domena Heroes III.

zmudziak22 PW
20 kwietnia 2016, 20:43
Jaki poziom trudności oraz rozmiar mapy, może mapa była uboga w kopalnie/surowce?

voncur PW
20 kwietnia 2016, 22:09
Ja tam już nie gram w Hote, każda praktycznie mapa się wykrzacza, jak da się na losowej mapie 2 zamki startowe AI.

Janosik PW
20 kwietnia 2016, 23:15
@zmudziak22

Mapa S, 1 AI, surowców było mało, ale AI miał wszystkie kopalnie dla siebie.

@voncur

Wow, to jest taka opcja nawet? Zbytnio nie wiem o co chodzi z "templates" i ich ustawieniami w edytorze. Czy to jest właśnie to co sprawia, że AI ma 2 zamki? Jest gdzieś w necie "poradnik" do random maps?

DarkFurjoz PW
2 maja 2016, 10:55
Co sądzicie o tym gdyby do hoty dodali zamek Grove, ten z WoGa, który zastępował Cytadalę. Tylko żeby był jako osobny zamek. Hm? Jak dla mnie ciekawe. Szkoda, że nie będzie mrocznej katedry, bo zapowiadała się całkiem ciekawie.
Mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie czy można zmienić wygląd bastionu na jesienny w Hocie?
Bo bardzo mi się spodobał, jak grałem w WoGa.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam :)

DrwalDrwalPrzeniesione


Ursus PW
2 maja 2016, 11:16
@DarkFurjoz Przecież w VCMI można zagrać Gajem jako osobnym miastem.

Drwal PW
2 maja 2016, 11:19
Nie jest to w żaden sposób możliwe. Przynajmniej nikomu się nie udało (nikt nie próbował). Jeśli zależy Ci na wielu miastach (w tym Grove, Cove itd), to zainstaluj VCMI. Tam nie ma żadnych limitów, ale gra jest mniej stabilna i grywalna. ;P

avatar PW
8 maja 2016, 09:34
Jak się nazywa ten bohater z Hoty, bo nie mogę go namierzyć, a portret jest w plikach gry?

Eggyslav PW
8 maja 2016, 09:43
@Avatar: To Alkin, z pierwszej kampanii.

grajcownik PW
10 maja 2016, 14:26
Gdyby ktoś potrzebował - zrobiłem dość dokładny poradnik do trzeciej kampanii w HotA:

http://grajcownik.pl/gry-strategiczne/heroes-3/hota-horn-of-the-abyss/rog-otchlani

Wiadomo już, kiedy pojawi się kolejna?

Drwal PW
10 maja 2016, 17:03
Raczej nieprędko. Z tego co czytałem nie będzie nowej kampanii w następnej aktualizacji. Mam wrażenie, że autorom trochę brakuje pomysłów.

Fandor PW
10 maja 2016, 17:41
Z uwag problemów językowych nie śledzę co się dzieje z HotA Crew, czy zamierzają coś sensownego zrobić ze swoim projektem czy czeka nas zalew patchy, które nic nie wnoszą poza pojedynczymi jednostkami i czasami jakimiś innymi duperelami?

avatar PW
10 maja 2016, 17:56
Ale HotA w obecnej wersji jest jak AB i SoD w swoim czasie. Oprócz bugfixów grze nic nie brakuje. A jak dojdą jakieś duperele to dojdą. Nie wiem o jakie sensowności się rozchodzi.

Drwal PW
10 maja 2016, 19:52
Najważniejsze, czyli nowe miasto, zostało już wydane. Ponadto doszły kolejne usprawnienia, nowe jednostki i wiele innych. Zatem bym już się nie spodziewał czegoś kosmicznego - wiele osób odeszło już z zespołu, część jest nowych. Widać to zresztą po ostatnich patchach i jednostkach - już nie na takim poziomie co wcześniej. Mam wrażenie, że powoli projekt dochodzi do takiego momentu, że ciężko zrobić coś więcej - i motywacji brakuje i pomysłów mało.

Szaman PW
10 maja 2016, 22:39
Mnie do szczęścia jest tylko potrzebny Edytor Kampanii do Hoty.

Drwal PW
10 maja 2016, 23:15
Kiedyś na ich forum były wspomniane, że próbowano zrobić nowy edytor kampanii, ale napotkano na różne problemy i zostawiono "na potem". Pewnie gdyby taki edytor był bardziej popularny, to powstałby już dawno (wszak edytor map to dużo trudniejsze narzędzie). A tak projekt siedzi pewnie gdzieś na dole listy i czeka na swoją kolej. ;)

Janosik PW
22 czerwca 2016, 20:46
Coś długo im wychodzi ta nowa wersja. Zapowiadali na facebooku, że będzie niebawem, a tu co? Nic. :/

avatar PW
22 czerwca 2016, 20:47
Z tego co czytam, to pisali że będzie kiedy będzie. Nie, że niedługo. :)

Kuririn PW
22 czerwca 2016, 21:08
Janosik:
Zapowiadali na facebooku, że będzie niebawem
Taki to jest ruski miesiąc, etc. Cierpliwości!

Fandor PW
22 czerwca 2016, 22:24
HotA wychodzi raz na ruski miesiąc, to jest raz do roku w okolicach sylwestra/nowego roku, spodziewanie się jej wcześniej jest naiwnością.
strona: 1 - 2 - 3 ... 81 - 82 - 83 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel