Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod] Alternative Creatures mod
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 27 - 28 - 29

Aayren PW
8 maja 2016, 09:46
Niebieski! Jeja! Ja chce, ja chce, ja chce! :D

Darkem PW
8 maja 2016, 12:35
Proponuję wrzucić jeszcze zrzuty ekranu z domyślnego ustawienia kamery pola bitwy. W końcu z takiej perspektywy będziemy najczęściej podziwiać jednostki.

Ze wszystkich pozostałych propozycji najbardziej lubię żółtego tygrysa dvoytka. Problemem jest tylko ta żółć i ostre przejścia między kolorami. Swoją teksturę starałem się wzorować na tygrysie bengalskim, którego sierść nie jest jednolita.



Zapomniałbym, warto pamiętać o pozbyciu się ostrza z ogona. Pierścień może pozostać, bo jest całkiem estetyczny :).

dvoytek PW
8 maja 2016, 13:32
Pierścień jest dokładnie na końcówce ogona, a kolec odstaje od niego. Pierścień przesunąłem, ale tekstury na tej części która była wcześniej zasłonięta są dziwnie ułożone. Za jakiś czas przysiądę do tego i pokażę o co chodzi.

@Andruids
Z niebieskich tygrysów 2. i 3. screen wyglądają najlepiej.

Kurek PW
8 maja 2016, 13:39
Rudy lepszy

dvoytek PW
8 maja 2016, 23:08
Naprawiłem ulepszonego kappę i teraz ma wodę w głowie.
Możecie się go spodziewać w kolejnej wersji moda, bo przesłałem go już Acidowi.

Acid Dragon PW
9 maja 2016, 04:34


also this:


Belegor PW
9 maja 2016, 16:57
Gratulacje dla dvoytka w sprawie kappy.

Co do Storm elementala - mi się nie podoba. Owszem, umiejętność dobra z tym piorunem, ale...sama jednostka jest już za silna. Kolejny strzelec? Łącznie z nimi to twierdza miałaby na początku bitwy, aż 4 strzelców. To jak dla mnie, odrobinkę za dużo.

Godzilla B PW
9 maja 2016, 17:01
Czy tylko mi ten filmik z żywiołakami tak klatkuję?
Kappy są bardzo dobre, chociaż bez wody gława kappy była bardziej kolorowa.

Kurek PW
9 maja 2016, 17:15
@Acid Dragon

A chciałbyś zobaczyć mojego Większego Żywiołaka Powietrza? Mój atakuje tak jak w HVI.

flapdzak PW
9 maja 2016, 17:15
Nowy żywiołak jest świetny. SUPER! :)

Matikun PW
9 maja 2016, 20:03
Z niebieskich tygrysów 2 i 3 są świetne :D. Grałbym :). Żywiołaki burzy są fajne, potężne, ale fajne. Gratki za Kappę, do zrobienia ulepszeń pozostał jeszcze Golem Shantirii i Żywiołak Ziemi, czekam jak wypadnie :).

Acid Dragon PW
9 maja 2016, 21:16
Cytat:
Co do Storm elementala - mi się nie podoba. Owszem, umiejętność dobra z tym piorunem, ale...sama jednostka jest już za silna. Kolejny strzelec? Łącznie z nimi to twierdza miałaby na początku bitwy, aż 4 strzelców. To jak dla mnie, odrobinkę za dużo.

Tak w zasadzie, to Żywiołak Burzy przejął większość parametrów Żywiołaka Powietrza, który z kolei dostał obniżone nieco parametry. Jedyna prawdziwie istotna różnica to ta jednorazowa błyskawica. Zaznaczmy jednak, że bohaterowie Twierdzy są raczej słabymi magami i rzadko kiedy będą mieli okazję do rzucenia zaklęcia niszczącego. Ta błyskawica to właśnie taka namiastka zaklęć niszczących dla Twierdzy.

Rozważałem też zrobienie z Żywiołaka Burzy pełnoprawnego strzelca, ale to właśnie byłoby już zbyt potężne.

Cytat:
A chciałbyś zobaczyć mojego Większego Żywiołaka Powietrza? Mój atakuje tak jak w HVI.

Pokaż jeśli Ty masz ochotę wszystkim pokazać efekty swej pracy, a nie pytaj mnie ;).

dvoytek PW
9 maja 2016, 21:24
Podoba mi się żywiołak Acida. Strzał łańcuchowy z H6, tak jak proponuje KUREK byłby ciekawy, ale tu jest właśnie ten problem z balansem.

dvoytek PW
12 maja 2016, 14:45
Koralowe i Perłowe Kapłanki z H6 prawie skończone.
Nie mam pomysłu, dla jakiej jednostki alternatywą mogłyby być, ale jeśli się nie znajdzie, to można je dodać jako neutralne. W końcu mod uszczuplił znacząco liczbę neutralnych stworzeń.
Efekty graficzne jeszcze nie są przygotowane (zmienione na błękitne :P). Będę się mógł nimi zająć, jeśli support Ubi rozwiąże mój problem z edytorem (crash przy otwieraniu particle system). Jeśli się nie uda, mogę sprawdzić, czy pasują efekty od innych jednostek. Na screenie światełko od meduzy chyba nie wygląda źle, fioletowy pocisk można zamienić na pocisk od np. żywiołaka wody czy syreny.


flapdzak PW
12 maja 2016, 15:14
Super! Tylko te oczy... Jakieś takie "puste". Miały takie same w h6?


PS. Próbujecie coś z przenoszeniem animacji z szóstki, czy czekacie, aż ktoś to odkryje? ;)

dvoytek PW
12 maja 2016, 15:28
Faktycznie oczy trochę dziwne. Zobaczę później, co z nimi. Może to jakiś efekt przy animacji meduzy, jeśli tak, to go wyłączę.

Godzilla B PW
12 maja 2016, 15:54
@dvoytek mógłbyś pozmieniać kolory każdej z nag.


Żeby się wyróżniały.

flapdzak PW
12 maja 2016, 15:55
NIE! :P

Acid Dragon PW
12 maja 2016, 22:09
Myślę, że jako jednostki neutralne mogłyby wejść. Co prawda podobieństwa do meduz są oczywiste, ale też - no właśnie - są oczywiste. Nikt nigdy nie udawał, że to zupełnie różne jednostki.

Belegor PW
12 maja 2016, 22:39
Ja wpadłem na pomysł na alternatywę zastępująca żywiołaka Ziemi. Można by wykorzystać model Behemota, troszkę go zmniejszyć i kolorystykę pod żywiołaka ziemi. Można by mu nastroszyć "futro" i zrobić z tego kolce. Na dodatek do animacji ataku bezpośredniego dodać latający głaz jak od balisty twierdzy. Wówczas otrzymalibyśmy gargantuana. Nie wiem czy to możliwe, sam tego bym nie wykonał, nie z moim brakiem czasu i zdolności na edytorze.
Sam wolałbym jednorożce, ale póki odpowiedniej animacji nie da się im to się nie pojawia, chyba że......

Zrobimy Szmaragdowych rycerzy, czy jak im było. Acid wspominał iż były plotki, że mieli na czymś oni jeździć. Może by tak przerobić bohatera Sylwanu, skrocic mu płaszcz, dać mu długa broń i animacje kawalera lub fizyliera? Wówczas mielibyśmy jednorożce we frakcji, a problem z animacją zostałby rozwiązany tym banalnym sposobem. Jest coś takiego możliwego?

Edit: Mi się bardzo podobały ostatnie tygrysy Dvoytka. Uważam że nadają się na ulepszenie - ze względu na szablaste kły.
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 27 - 28 - 29
temat: [mod] Alternative Creatures mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel