Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod] Alternative Creatures mod
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 27 - 28 - 29

Acid Dragon PW
7 maja 2016, 13:22
Dla mnie wersja ze zmniejszonym nasyceniem kolorów jest OK i w zasadzie mogłaby już wejść.

Poczekam jednak czy nie urodzi Wam się coś jeszcze lepszego. Sądzę, że propozycja kolorystyki "pasów" zapodana przez Darkema mogłaby być ciekawa, jeśli by dołożyć fragmenty białego futra.

Darkem PW
7 maja 2016, 13:32
Zgadzam się ze Smokiem. Połączenie obu tekstur wyszłoby Tygrysowi na dobre, możesz dvotyku modyfikować plik, który Ci podesłałem jak tylko chcesz. Jeśli nie masz czasu, to mogę zająć się tym wieczorem.

Matikun PW
7 maja 2016, 13:38
A kolory tygrysa maltańskiego? Ktoś już wspominał. Nie wyglądałby już jak zwykły kotek. Na polu bitwy szablastozębny ze zwykłym umaszczeniem wyglądałby raczej jak wersja nieulepszona białego i to w sumie jedyna rzecz, która nie pasuje :P.

dvoytek PW
7 maja 2016, 13:48
@Matikun
Niebieski tygrys wyglądałby ciekawie, zobaczę jak wyjdzie.

@Acid Dragon
Darkem propoonował, żeby usunąć ozdobę na ognonie, żeby odróżnić tygrysa od pantery. Widzę, że to żaden problem, ale czy Tobie by taki tygrys pasował? Zwykły biały tygrys oczywiście wtedy też bez ozdoby.

Acid Dragon PW
7 maja 2016, 13:57
Pierścień na ogonie chciałbym zachować. To w zasadzie jedyny element odróżniający stworzenie od zwykłego zwierzęcia. Może też odróżniać wersję ulepszoną od nieulepszonej (poprzez złoty i srebrny kolor pierścienia). Ale może spróbujcie zamiast tego "kolca" na samym końcu dać zwykłą końcówkę kociego ogona?

Matheo PW
7 maja 2016, 14:06
Niedźwiedź z Fortecy pokazuje chyba, że zwierzęta w podstawowej wersji nie muszą mieć zbroi. Ulepszenie powinno posiadać jakąś ozdobę, ale byłoby rewelacyjnie gdyby to było coś innego niż ma pantera. Może coś na nogach?

Fandor PW
7 maja 2016, 14:16
Wiem, że projekt stara się jednak zostawać przy oryginalnej jednostce i coś do niej dorzucać, ale może jednak dać szable białemu tygrysowi, i niech on będzie ulepszeniem? Naprawdę, biały znacznie bardziej nadaje się na ulepszonego niż żółty. :P

dvoytek PW
7 maja 2016, 14:58
A o tym co myślicie? Tutaj jeszcze bez zmienionego ogona, ale chodzi mi o kolor.





Fandor PW
7 maja 2016, 15:32
Ta najnowsza propozycja kolorystyczna jest świetna, proszę wybierzcie ją. *.*

Andruids PW
7 maja 2016, 15:40
Wygląda jakby wytarzał się w farbie. Strasznie nienaturalnie. Spróbuj lepiej zamienić teksturę pomarańczowego na jakąś szaro-granatową.

Acid Dragon PW
7 maja 2016, 16:06
Ideed, wygląda, jakby przyszła PETA i spryskała białego tygrysa granatową farbą. To nie przejdzie.

Matikun PW
7 maja 2016, 16:10
IMO lepiej niż pomarańczowy, ale może wyglądać lepiej ;D.

dvoytek PW
7 maja 2016, 16:14
Mi się wydaje, że ta niebieska wersja wyszła jakaś taka "ziarnista" i przez to dziwnie wygląda.
Chciałem wykorzystać pomysł z tygrysem maltańskim, który podsunął Matikun. Może gdyby miał bardziej jednolicie niebieskie futro, bez białych prześwitów, to nie wyglądałby jak ochlapany farbą.

Edit: Darkem przesłał mi nową wersję tekstury inspirowaną moim pomarańczowym tygrysem. Wygląda lepiej niż mój, ale jeszcze są tam rzeczy do poprawienia, także dam mu znać co nie tak i zaraz tygrys będzie wyglądał idealnie :D

Szaman PW
7 maja 2016, 16:54
W jakim formacie są tekstury? Chcecie czysty biały kolor z czarnymi paskami? O ile format będzie czytelny, dla Photoshopa to mogę to zrobić.

Acid Dragon PW
7 maja 2016, 18:28
Odnośnie formatu, to edytor H7 przyjmie zwykły plik png. Acz jeśli byśmy chcieli białego tygrysa w czarne pasy, to zostalibyśmy przy tym, co jest obecnie :P.

dvoytek PW
7 maja 2016, 21:02
Przedstawiam tygrysa szablozębnego z teksturą od Darkema. Na obrazkach jest zestawiony z moim starym tygrysem w wersji z mniejszym nasyceniem barw.




Kammer PW
7 maja 2016, 21:06
Ta krew(?) na grzbiecie źle wygląda...

dvoytek PW
7 maja 2016, 21:16
@Kammer
To nie krew :P
W oryginalnej teksturze było tam ciemniejsze futro, ale nie całkiem czarne. Przy zabarwieniu futra się zrobiło takie czerwonawe. Czerwony/pomarańczowy odcień możesz tez zobaczyć na pasach.

Dla mnie wygląda super, ale faktycznie wypadałoby przyczernić niektóre czerwone miejsca.


Edit:

Najnowsza wersja tekstury Darkema




Acid Dragon PW
7 maja 2016, 23:44
Obie wersje są dobre, ale czasami "mniej znaczy więcej". Moim zdaniem wersja dvoytka wygląda bardziej estetycznie i naturalnie.

Przeszczepiłbym jej tylko zielone oczy.

Andruids PW
8 maja 2016, 01:44
Może jednak niebieski? Poświęciłem chwilę w photoshopie, żeby pokazać jak mógłby wyglądać.





strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 27 - 28 - 29
temat: [mod] Alternative Creatures mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel