Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod] Alternative Creatures mod
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 27 - 28 - 29

Acid Dragon PW
6 maja 2016, 14:06
Zgadzam się, taki tygrys byłby idealny. Jeśli nasi graficy mają czas i chęci, to właśnie coś takiego bym widział w grze.

Belegor PW
6 maja 2016, 14:10
Z lotu ptaka owszem kły nie będą widoczne, ale przy przybliżeniu i gdy włączy się cutscenka atakującej jednostki będą to właśnie one pierwsze rzucą się w oczy.
Połączenie kolorowanki z szablami jak najbardziej popieram. Mam nadzieję, że "tygrys szablozębny" wkrótce się pojawi w nowej wersji moda.

Qui PW
6 maja 2016, 15:15
Zbliżenie na pysk jakby ktoś potrzebował :P


Nicolai PW
6 maja 2016, 15:18
@Qui: To teraz zbliżenie na tył xD

Darkem PW
6 maja 2016, 15:20
Zgadzam się z Belegorem. Szczegóły są bardzo ważne, a skoro model już istnieje to żal byłoby nie skorzystać. A gdyby tak jeszcze naprawić ogon... Ach... Marzenia.
Co do kolorowego szablozębnego, myślę, że ulepszona forma powinna pozostać biała, wersja podstawowa mogłaby za to zyskać kolory (choć przyznam, że wolałbym zobaczyć biało-zielonego tygrysa). Brązowy tygrys, jak dla mnie, zbyt mocno przypomina zwykłego kota i wygląda bardziej na ulepszenie Pantery Jaskiniowej niż Białego Tygrysa.
Dodam jeszcze, że cieszy mnie tworzenie portretów, więc jeśli planujecie/tworzycie jakieś alternatywy dla AC piszcie śmiało w ich sprawie. Stworzę coś z chęcią.

Fandor PW
6 maja 2016, 15:36
Mi się czarny bardzo podobał, wyróżniał się i wcale tak mocno się nie gryzł z armią Sylvanu (jeszcze jakby dorzucić jakieś zielone dodatki, to ten czarny wręcz pasuje ;), ale jeżeli innym się nie podoba i wolicie brązowego czy tam żółtego, to jak przedmówcy, proponuję białego przesunąć na miejsce ulepszenia, a kolorowego kotka wrzucić jako podstawę.

dvoytek PW
6 maja 2016, 20:36
Mi się bardziej podoba czarny, nawet gdyby nie miał szabel. Mogę spróbować z pomarańczową teksturą jeszcze raz i może mi wyjdzie ładne futro, ale pewnie ktoś to lepiej umie zrobić.

Matikun PW
7 maja 2016, 00:18
Czarny wygląda dużo lepiej. Zwykły tygrys raczej nie może być ulepszeniem białego. Nawet z kłami byłby taki nijaki.

Acid Dragon PW
7 maja 2016, 00:42
Odnotowałem pozytywną opinię o czarnej wersji tygrysa i jednocześnie przepraszam, ale tej akurat nie uwzględnię. Musiałbym wówczas zajmować się czymś, co mi się nie podoba i wygląda dla mnie nienaturalnie.

Ponieważ projekt robię w wolnym czasie i za darmo, to muszę mieć z tego coś dla siebie i tym czymś jest satysfakcja i zadowolenie z efektu prac. Jestem przekonany, że zarówno odwracanie kolorów jak i czarna wersja tygrysa to złe pomysły i nie powinny się znaleźć nawet w fanowskim modzie.

Więc możemy pójść na jakiś kompromis lub pójść w stronę zupełnie nowego rozwiązania, ale nie dam się przekonać, że powinienem wstawić do gry coś, co wg mnie wygląda źle.

Andruids PW
7 maja 2016, 00:51
Podoba mi się takie podejście. Na marginesie dodam, że nie przypadł mi do gustu ani czarny tygrys, ani czekoladowy. Szedłbym raczej w stronę zasygnalizowaną przez Darkema, czyli mech i jakieś ogólne zjednoczenie z naturą. Może zielona poświata?

dvoytek PW
7 maja 2016, 01:27
@Acid Dragon
Na tego czarnego nie będę naciskał, bo mimo że mi się podoba, to nie uważam go za jakiś szczyt osiągnięć, jeśli chodzi o edycję tekstur :P


Co powiecie o pomarańczowym? Na obrazkach jest z szablami, ale oczywiście zwykłe zęby też będą pasować.





Acid Dragon PW
7 maja 2016, 01:51
Mi się podoba, choć trochę zmniejszyłbym nasycenie koloru.

Zapodaję też chyba już finalną propozycję tekstur Tygrysa autorstwa Dogtown1:



Belegor PW
7 maja 2016, 07:40
Ten z szablami zdecydowanie lepszy. Zmiana koloru też wyszła mu na dobre. Może faktycznie leciutko zmniejszyć to nasycenie, ale i tak wypada lepiej niż kolorowanka Dogtowna1. Wybacz Acid, ale praca dvoytka przebija twojego znajomego.

Aayren PW
7 maja 2016, 09:18
A może biały w zielone pasy? Z dwojga złego wolałbym czarnego, ale uważam że trzeba stworzyć coś jeszcze innego...

flapdzak PW
7 maja 2016, 09:40
Moim zdaniem czarny nie jest dobry.

Alamar PW
7 maja 2016, 09:50


Aha, póki pamiętam:
Skoro mamy Gryfy cesarskie, Minotaury królewskie, Rakszase radże to proponowałbym iść za wzorem H3 i jednak dać Ifryta sułtana/sułtańskiego, tudzież Marida z jednej z wersji tłumaczenia, zamiast Sułtańskiego Ifryta. Brzmi to jakoś... nienaturalnie. Owszem, w przypadku Piaskowej Wiwerny taki szyk pasuje, ale w tym... niezbyt, zwłaszcza że wg klasyfikacji biologicznej gatunków, najpierw jest nazwa rodzajowa, a dopiero potem epitet gatunkowy.

Andruids PW
7 maja 2016, 12:02
Pomarańczowy lepszy, a skoro udało się dodać modelowi kappy kolce, to może by tak rozważyć jakąś grzywę? Albo iść w stronę tygrysa maltańskiego i tą pomarańczową sierść zamienić na niebieskawo-szarą.

witchking PW
7 maja 2016, 12:42
Nie wiem niestety na ile trudne jest modyfikowanie modelu, ale może warto dodać mu jakieś elementy zbroi? (zaczerpnięte np. od gryfów albo w przyszłości od niedźwiedzi) Pozwoliłoby to odróżnić panterę z lochu od tego kotka.

Z przedstawionych modeli bardziej podoba mi się pomarańczowy, uważam jednak, że ulepszenie powinno być białe a podstawa pomarańczowa.

dvoytek PW
7 maja 2016, 13:00
Wrzucam screen z porównaniem tygrysa ze zmniejszonym nasyceniem kolorów i poprzedniej wersji.



Darkem przesłał mi swoją wersję tygrysa, więc też wrzucę screeny.

Tygrys Darkema i mój w wersji z większym nasyceniem:


Oba obrazki poniżej to wersja ze zmniejszonym nasyceniem i Darkema:



Darkem PW
7 maja 2016, 13:06
Nie sądziłem, że jasny brzuch wyjdzie tak ciemny, że jasne elementy wyjdą tak ciemne ogólnie. Musiałbym je poprawić.

W twojej wersji, dvoytku, bardzo podobają mi się różnice w umaszczeniu. Brwi, pysk i brzuch na pewno powinny pozostać jasne. Dokładnie tak jak w wariancie ze zwiększonym nasyceniem. Jest bardzo dobry.
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 27 - 28 - 29
temat: [mod] Alternative Creatures mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel