Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [Recenzje] Co myślicie na temat HV?
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3

valdr PW
5 sierpnia 2007, 00:15
O ile dobrze słyszałem to Ubisoft chciał odciąć się zupełnie od starej fabuły i od uniwersum będącym miksem s-f i fantasy. Fakt, pomijając nieudaną próbę przemycenia Forge w AB seria Heroes pozostaje serią raczej czysto fantasy. Nie jestem przekonany czy Nival podzielał zdanie Ubisoftu (które mogło być odgórnie narzucone) i nie chciał stworzyć nawiązania do starej sagi, w końcu po Etherlords widać, że lubią połączenia s-f i fantasy.
Porównując kolejne części (pomijając "rewolucyjną" czwórkę) każde kolejne Hirki to było tzw. "więcej i lepiej". Piątka nie popisała się również w tym zakresie, dopiero drugi dodatek wprowadzić ma więcej w postaci alternatywnych ulepszeń.

Warmonger PW
5 maja 2016, 11:21
Wnoszę o ukaranie użytkownika alex2016 za kilkukrotne odkopywanie starych tematów i rozpoczynanie nowych postami, które nie zawierają zupełnie żadnej treści. Ostatni post w tym temacie ma prawie 9 lat...

alex2016 PW
5 maja 2016, 12:27
Często nie patrze co piszę, więc zlikwiduję tam ten post, a kara mi się należy.

Kammer PW
5 maja 2016, 17:35
Bzdura.

Po to tematy są otwarte, by w nich się wypowiadać. I po to są aktywni Strażnicy jak ja i... e... Nicolai, by scalać nadmiarowe tematy.
Oddalam wniosek.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [Recenzje] Co myślicie na temat HV?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel