Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Facebook jako narzędzie do inwigilacji Grotowiczów?
komnata: Podziemna Tawerna

gotri7 PW
29 kwietnia 2016, 09:50
Jak w tytule - proponuję luźne rozważania na temat niezupełnie poważnej teorii spiskowej traktującej o tym, że Acid i świta Starożytnych wykorzystują stronę Kwasowej Groty na Facebooku, aby poznać dane osobowe poszczególnych Grotowiczów.

HubertusHubertus Wtórne i mało zabawne, a więc zamykam. Następnym razem trzy razy młotkiem po głowie nim zdecydujesz się założyć nowy temat.

Nicolai PW
29 kwietnia 2016, 09:53

Bacus PW
29 kwietnia 2016, 10:01
To jest bardzo ciekawa teoria i po głębszym zastanowieniu można dojrzeć wiele poszlak, które potwierdzają te teorię. Bo po co strona Facebookowa stronie internetowej zrzeszającej fanów gier spod szyldu M&M? To śmierdzi na kilometr jakimiś machlojkami. Kontrola i totalna inwigilacja sprzedana pod przykrywką strony internetowej dla nerdów. Pewnie teraz Acid kąpie się w wannie wypełnionej hajsem, który dostał od władzy za dane o użytkownikach tej strony.

To szokujące, że dopiero dziś ktoś otworzył mi na to oczy! Dzięki.

Aayren PW
29 kwietnia 2016, 10:02
A czy facebook to nie jest przypadkiem strona w której każdy na własne życzenie podaje informacje o sobie by inni w różnych formach mogli go inwigilować? :) Każdy kto zakłada konto powinien to brać pod uwagę. Jak masz problem z inwigilacją to nie zamieszczaj nic, nie pisz nic i nikt nijak Cie nie zinwigiluje :)

gotri7 PW
29 kwietnia 2016, 10:04
Aayren, bardzo dobrze mówisz - zaznaczyłem jednak, że nie jest to temat założony w celu rozważań na serio ;)

Nicolai PW
29 kwietnia 2016, 10:07
@Up: Mi się wydaje czy dopisałeś te zdanie o tym, że ta teoria nie jest do końca poważna?

gotri7 PW
29 kwietnia 2016, 10:10
Nie.

Bacus PW
29 kwietnia 2016, 10:15
To już się pogubiłem... Acid i ekipa szpiegują nas i próbując ogłupić i kontrolować użytkowników, czy to zwykły żart jak avatar używkownika @Nicolai?
Żądam odpowiedzi na piśmie!

Nicolai PW
29 kwietnia 2016, 10:16
No nie wiem... coś mi się zdaje, że za namową Reptilian dodałeś te zdanie, bo Grotowicze powinni pozostać nieświadomi inwigilacji.



@Bacus: Ale ja już usunąłem świąteczny avatar ;)

Lord Baffourd PW
29 kwietnia 2016, 13:03
Facebook swoją drogą! Ja się dziwię, czemu przy rejestracji konta Premium (tm) pytano o tak intymne szczegóły z życia? Oprócz linka do konta FB, poproszono mnie m.in o wyciąg z karty kredytowej z ostatnich 2 lat, skan metryki, skan dowodu, listę posiadanych mang/komiksów, paczkę z sejwami z gier M&M, zdjęcia paszportowe, wykaz posiadanych gier, odcisk kciuka, przykładowe talie, którymi gra się w DoC, wykaz książek przeczytanych na przestrzeni ostatnich ośmiu lat, numer buta, skan mapy Los Santos, oraz screen Hall of Fame z losowo wybranej gry Pokemon. Kazano również napisać pięć powodów, dla których Uplay jest najlepszą platformą do grania na świecie.

Po co im te informacje, ja się pytam!

AmiDaDeer PW
29 kwietnia 2016, 14:33
Przecież to oczywiste, że smoki to reptilianie.

Nicolai PW
29 kwietnia 2016, 14:39
Skoro otworzyliśmy Grotowe Archiwum X to muszę to wrzucić tutaj:


Kammer PW
29 kwietnia 2016, 14:41
Namaszczam ten temat na spadkobiercę Nocy i dni.

witchking PW
29 kwietnia 2016, 15:28
Cytat:
To już się pogubiłem... Acid i ekipa szpiegują nas i próbując ogłupić i kontrolować użytkowników, czy to zwykły żart jak avatar używkownika @Nicolai?
Żądam odpowiedzi na piśmie!

Przecież to oczywiście. Użytkownik gotri7 został usunięty z groty po ujawnieniu Prawdy, podszywa się pod niego sam smok, zmienił też pierwszy post by zataić Prawdę.

Acid Dragon PW
29 kwietnia 2016, 15:44
And I would have gotten away with it too, if it weren't for you meddling kids and your stupid dog!

AmiDaDeer PW
29 kwietnia 2016, 18:11
*laughter*
temat: Facebook jako narzędzie do inwigilacji Grotowiczów?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel