Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 79 - 80 - 81 ... 120 - 121 - 122

Alamar PW
11 kwietnia 2016, 11:45
Komiks z Gier Online. Znajoma sytuacja?


Nicolai PW
12 kwietnia 2016, 23:28
Wow... Alamar wrzucił tutaj coś niestarwarsowego? Huh, trzeba to naprawić, a więc... seria gwiezdnowojennych obrazków! Swoją drogą zastanawia mnie ten obrazek:



Gdzie oni widzą te podobieństwa poza tą wciśniętą na siłę DS2?

Andruids PW
15 kwietnia 2016, 11:03
Koleżanka zapodała wczoraj fajny tekst:

"Ja nie mam nic do ludzi, którzy kupują gry."

Trzeba być tolerancyjnym.

Alamar PW
16 kwietnia 2016, 16:08
Honest Trailers: Przebudzenie Mocy




EDIT:

I jak tu nie kochać H2?



Też mi wdzięczność.

Nicolai PW
20 kwietnia 2016, 18:12
Zwykle to ANdre robi grotowe komiksy, ale pozazdrościłem mu fajności i też coś stworzyłem:


Kastore PW
23 kwietnia 2016, 17:58
Polecam, jeśli kogoś jeszcze obchodzi BvS.

Drwal PW
24 kwietnia 2016, 17:58

Nicolai PW
25 kwietnia 2016, 21:24
A Qui do Groty wlatuje tak:


Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 20:24
Jakby ktoś się zastanawiał dokąd Hirołsy zmierzają to wrzucam grafikę poglądową:


Setillos PW
26 kwietnia 2016, 20:51
Powiem tak, Cabir jest słodki i wspaniały pod każdym względem i w przyszłości przyłoży się do stworzenia idealnej rasy Daleków, która oczyści wszechświat z podrzędnych ras.
Natomiast, jeżeli chodzi o to coś co przypomina mi susła z kuszą... EXTERMINATE!!! :D

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 21:03
Odnośnie do zbrojnej surykatki to chyba zaraz zrobię sobie przyśpieszony kurs Blendera w stopniu podstawowym tylko po to, by od razu przy premierze dodatku wziąć ten model, usunąć pyszczek i wstawić randomowy krasnoludzki łeb. Rety... nie wierzyłem, że kiedyś to powiem, ale... wolałbym Krasnoluda. Damn... mam nadzieję, że Acid nie czyta tego stolika ;)

Acid DragonAcid Dragonyou will be banned soon enough...

Rabican PW
26 kwietnia 2016, 21:16
Przeczytałem post Nicolaia zanim zapoznałem się z newsem i myślałem, że to dzieło fana lub easter egg. Cóż, Ubisoft potrafi zaskoczyć :P Z drugiej strony: bardziej irytuje mnie dwuostrzowy topór tarczownika oraz szkaradne młoty i wekiery (?) używane przez misiowych jeźdźców. Doprawdy nie rozumiem, dlaczego ludzie uważają, że zupełnie nierealistyczna broń jest "fajniejsza".

Eggyslav PW
26 kwietnia 2016, 22:36
@Rabican: Za to trzeba obwinić jRPGi, zwłaszcza Final Fantasy i inny pomiot Squaresoft są tu głównym winowajcą, Cloud, Sephinroth, Squall i inni popylali z mieczami większymi od ich samych, a ludziom nie wiadomo czemu się to spodobało (Chyba w ten sposób Japończycy rekompensują sobie... nie, nie wgłębiajmy się w ten temat), zaś Blizzard to odgapił, i postacie w Warcrafcie III, WoWie i do pewnego stopnia też w Diablo II i III (zwłaczcza III) też mają przerośniętą broń. Z kolei Soft: Ubi odgapił od Blizzarda, no i mamy ćwierć-mangowatą grafikę, zniewieściałe anioły dzierżące gargantuicznych rozmiarów miecze, i krasnoludy z wielkimi pałami. I toporami. I młotami. I wekierami, buzdyganami i buławami.

Nicolai PW
26 kwietnia 2016, 23:01
Panowie, nie narzekajmy... zawsze mogło być gorzej...


Andruids PW
27 kwietnia 2016, 01:39
Mogło być też... lepiej...



(Tak, chciałbym kiedyś zobaczyć w Heroes 7 pół-nagie, napakowane wampiry z super-mocą zatrzymywania czasu i ciskające we wrogów walcami drogowymi. Czy to aż tak wiele?)

Rabican PW
27 kwietnia 2016, 05:28
Cóż, z drugiej strony: stalowe staniki były już w 1999... :P



Hmm, chyba trzeba będzie temat wydzielić :P

Alamar PW
27 kwietnia 2016, 09:22
Rabican:
bardziej irytuje mnie dwuostrzowy topór tarczownika
On ma ten topór po to, by minotaur miał czym posiekać krasnala (po uprzednim zabraniu mu zabawki z rąk) - po co nosić broń ze sobą, skoro wróg sam ci ją dostarcza?

Cytat:
Cóż, z drugiej strony: stalowe staniki były już w 1999... :P

Zresztą ta odmiana stanika jest w grach od o dużo dłuższego czasu. :P


PS
Dzisiaj przypada Światowy Dzień Grafika:


AmiDaDeer PW
27 kwietnia 2016, 13:46
Guile w nowej odsłonie.

Bychu PW
27 kwietnia 2016, 20:07
10/10, będziesz miał coś przeciwko, jeśli ustawię sobie to na dzwonek?

Drwal PW
27 kwietnia 2016, 20:45
Całkiem dobre. Nie tylko jednak muzyka do H3 Ci wychodzi. Czas chyba na jakąś muzykę ludową. :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 79 - 80 - 81 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel