Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7/Forteca] Zapite brody ogrodowe
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Alamar PW
9 kwietnia 2016, 13:26
Kap, kap, kap... coś chyba komuś przecieka.

Wygląda na to, że wkrótce(TM) Ubisoft powinien ogłosić dodatek do H7 z Królewną Śmieszką i siedmioma kurduplami, zaś później przedstawić graczom:
- wojska Fortecy,
- bohaterów i umiejętności kurdupli,
- ekran miasta,
- nowe jednostki neutralne.


Oczywiście, te informacje mogą okazać się zwykłymi wygłupami, ale na takie mi nie wyglądają.

flapdzak PW
9 kwietnia 2016, 13:36
Szkoda, że nie Sanktuarium :(... Jak nie Świątynia Sanktuarium, to Inferno. A tu się okazało, że jednak krasnoludy :(.

Andruids PW
9 kwietnia 2016, 13:57


JAK SIĘ CIESZĘ. Jakby to wyciekło 8 dni temu, to bym chyba wysłał Erwanowi odrąbaną głowę krasnala ogrodowego.

Ursus PW
9 kwietnia 2016, 14:07
Nie ma co się dziwić, skoro krasnoludy są trzecią najpopularniejszą po Sylvanie i Lochu frakcja. W przeciwieństwie do H5 w tej odsłonie zobaczymy bardziej urozmaicony line-up. Po Fortecy najpewniej pojawi się Inferno, a po nim być może Sanktuarium, co zrobiłoby z H7 jedyną po H3 część MMH, w której wystąpiło 9 miast. :)

Markham98 PW
9 kwietnia 2016, 14:09
Na pewno pojawienie się kolejnych dodatków zależy od sprzedaży i ocen tego najbliższego.

Ursus PW
9 kwietnia 2016, 14:15
Ja już chyba wiem, czemu wspomniano, że menu kampanii zostanie zmienione w przyszłych łatkach - do stołu dosiądzie się nowy gość z Fortecy. :D

Acid Dragon PW
9 kwietnia 2016, 18:58
Nie mogę powiedzieć co z tego jest prawdą, a co nie, ale mogę powiedzieć, że niedługo po tych postach Ubisoft zrezygnował z komunikacji z tak zwanymi VIPami, do których należę. Co jest bardzo rozczarowujące, gdyż ta komunikacja zaczęła zmierzać w dość dobrym kierunku.

Wiwern PW
9 kwietnia 2016, 21:22
Nie ma lepszej rasy od krasnoludów i nawet te wulkaniczne pokraki z Kashanu są przyjemnym urozmaiceniem. Dobry wybór!

Alamar PW
9 kwietnia 2016, 21:27
Wygląd miasta i armii




...u Szroniaków w Age of Wonders 3. Szkoda, że w Ashanie nie dostaniemy czegoś równie ciekawego.

Hayven PW
9 kwietnia 2016, 21:47
Hej, ale takie upublicznianie informacji ze strony VIP-ów jest co najmniej nie w porządku :/ Nie żebym się nie cieszył, że krasnale mają wrócić :D

Acid Dragon PW
9 kwietnia 2016, 22:10
Gwoli formalności: żaden z wypowiadających się na forum HC w tej kwestii nie jest VIPem.

Warmonger PW
9 kwietnia 2016, 22:17
Bardzo fajny styl graficzny :)

Z drugiej strony... czy to krasnoludy przebrane za mroczne elfy?

Acid Dragon PW
9 kwietnia 2016, 22:23
Nie wierz we wszystko co widzisz - zwłaszcza od różowowłosych elfek ;).

J. M. Sower PW
9 kwietnia 2016, 22:55
Odpaliłem ostatnio Siódemkę i mam całkiem miłe odczucia. Jest moim zdaniem znacznie lepiej niż w poprzedniej odsłonie. Przyznaję, że nie wydałem póki co na tę część ani grosza, ale za pewien czas zamierzam. ;) Skoro jednak są szanse na jakieś dodatki to chyba jeszcze trochę poczekam z zakupem. Krasnoludy... czemu nie. :)

Markham98 PW
9 kwietnia 2016, 23:26
Proszę, Ubi tnie koszty na każdym kroku - przecież ten mamut to Maniek z Epoki Lodowcowej!

J. M. Sower PW
10 kwietnia 2016, 00:30
Ten screen to żart... a trochę szkoda. Przyjrzyj się lepiej postowi Alamara. ;P

Markham98 PW
10 kwietnia 2016, 00:38
Zauważyłem po stylu gry ze screena.

Tarnoob PW
10 kwietnia 2016, 02:58
Super. :‑) W H5 krasnale były paskudną frakcją – monotonną i stereotypową – ale w H7 nareszcie będą rozwinięte w porządku. Dawno ich nie było i w sumie to dobra odmiana po Inferno, które było często czy Sanktuarium, które było dobre, ale jest czymś bardziej opcjonalnym.

Póki co widać oprócz 2–3 wersji krasnali (czyli optymalnie) niedźwiedzie, walkirie i coś w rodzaju lodowych try­to­nów. Jednym ze stworów będzie pewnie ognisty smok, więc nawet jeśli ostatni ósmy stwór też będzie krasnalem, to będzie to do przełknięcia – ale są szanse, że to będzie np. porzucone yeti.

Miejmy nadzieję, że Julien Pirou zadba też o dobre nawiązania do Vori i być może przewinie się Gelu lub Vol – pół­elfy lub elfy, które wolały stanąć po stronie mrozu. :‑)

Nawiązanie do Ice Age jest dobre. Nareszcie mamut jest realistyczny (bez tej dziwnej maski) i cieszy to, że do­ży­li­ś­my czasów, kiedy grafika 3D w grach jest zbliżona do tej z pierwszych animowanych filmów 3D (jak Toy Story czy właśnie Ice Age).

Ursus PW
10 kwietnia 2016, 05:28
@Tarnoob Ale ty masz świadomość, że te screeny są z Age of Wonders 3 XD?
W H5 poznaliśmy Klan Zimowej Wichury, więc który kolejny Klan przyjdzie nam poznać w tej odsłonie? :D
Na potrzeby dodatku zapewne zostaną wykorzystane te grafiki z H6:http://s005.radikal.ru/i209/1301/a4/e45bf082163a.jpg

Kammer PW
10 kwietnia 2016, 10:23
Swoją drogą - jestem ciekaw, gdzie krasnale mieszkałyby. W H5 mieliśmy Grimheim - generalnie dużo gór i tuneli.
Może Ubi zrobi podobny myk, jak to uczyniło z orkami, że co odsłonę serii poznawaliśmy nową gałąź orków - ranaarskich, paoskich i sahaarskich.
W H5 poznaliśmy górskie krasnoludy, w H6, jak widać na grafikach promocyjnych, byłyby to takie... ogniste.
Więc może krasnale z H7 byłyby takimi kurduplowatymi wikingami z jakichś wysepek, zlokalizowanych na północ od Grimheim? Zwróćcie uwagę, że mapa się urywa na tamtym półwyspie...
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: [H7/Forteca] Zapite brody ogrodowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel