Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Syphilis - panaceum na bolączki polskiego moddingu?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

thunderlord PW
31 marca 2016, 21:27
Witam, Czy ktoś z was mógłby mi napisać jak dodać nowe miasto do gry bez podmieniania istniejącego już miasta? Pytam dlatego, że stworzyłem całkowicie nowe miasto z całkowicie nowymi, nieznanymi jednostkami i nie wiem, co dalej z tym fantem zrobić.

KammerKammerWydzielam, nie ma co mieszać takiego cudownego konceptu z tematem mniejsze modyfikacje, brr!

Irhak PW
31 marca 2016, 21:32
Najprościej byłoby ściągnąć np. Grove, wypakować pliki json i je przejrzeć. Plus przeczytać poradnik modowania VCMI w grotowym dziale VCMI.

thunderlord PW
31 marca 2016, 21:37
Dzięki za pomoc Irhak, a swoją drogą, to nie jesteś ciekawy, jakie to miasto i jakie jednostki przygotowałem?

Andruids PW
31 marca 2016, 21:44
thunderlord:
swoją drogą to nie jesteś ciekawy jakie to miasto i jakie jednostki przygotowałem ?
Cała grota umiera z ciekawości. Nie krępuj się.

thunderlord PW
1 kwietnia 2016, 01:23
Andruids:
Cała grota umiera z ciekawości. Nie krępuj się


poziom 1 (kobold/kobold slinger):


poziom 2 (ooze/booze):


poziom 3 (lynx/ forest lynx):

poziom 4 (dryad/elder dryad):

poziom 5(bird woman/ the swift robber):



poziom 6 (yeti/ two-headed monster):


poziom 7(camel/skeleton camel):




Andruids PW
1 kwietnia 2016, 01:56
Coś niesamowitego. Niech zgadnę... Nowe Preserve 3.0?

EDIT: No co ty nie powiesz.
(To by było za piękne. Jak niezapowiedziana gwiazdka.)
Syphilis jak Gwiazdka? Pomysłowe ~K.

thunderlord PW
1 kwietnia 2016, 02:39
Po primo - miasto nazwałem Syphilis.

KammerKammerSyphilis słabo wyglądałoby na głównej, więc zmieniłem nazwę na B&D, hope you enjoyed it.

Eggyslav PW
1 kwietnia 2016, 06:43
Spodziewałem się Zbożowych Magów, może jako neutralna jednostka? XD

Bacus PW
1 kwietnia 2016, 09:36
Syphilis... Aż chciałbym mieć to miasto. Ta nazwa brzmi tak dumnie, szlachetnie i oryginalnie. Jestem zauroczony! Czekam na więcej.

@Eggyslav - Zbożowi Magowie to jednostka najmniej 10 poziomu, więc gdzie to w mieście upchniesz? :P

Nicolai PW
1 kwietnia 2016, 10:20
@Kammer: Co to za nazwa tematu? Beauty & Gender? ---wymrożone--- No weź... W każdym razie Syfilis ma wrócić ;)

Wiwern PW
1 kwietnia 2016, 11:36
Zgadzam się z Nico. Beauty&Danger intryguje, ale Syphilis to już szczyt geniuszu. Doceńmy talenty autora.

Kammer PW
1 kwietnia 2016, 13:15
Macie, niewdzięcznicy. -L-

mervell PW
1 kwietnia 2016, 20:53
Lepiej, żeby mi to nie była primaaprilisowa beka.
Czekam.

witchking PW
1 kwietnia 2016, 20:58
Zestaw jednostek lepszy niż w Vori, chętnie pomogę przy tworzeniu modeli 3d. W końcu jakiś sensowna koncepcja na miasto, grota długo na to czekała.

Szaman PW
1 kwietnia 2016, 23:24
Co myślicie o mojej drobnej modyfikacji? Nazwałem ją polucje nocne:) Od teraz Twój bohater ma dylematy moralne/etyczne!

Obrazek

Pobierz!

thunderlord PW
2 kwietnia 2016, 00:09
Dla wszystkich Grotowiczów zainteresowanych dalszym rozwojem "Syphilisu" podaję link:
Line-Up...

PS. Pozytywnie zaskoczyły mnie Wasze opinie, w związku z tym chciałem jeszcze dodać, że niektóre zdjęcia jak i samo nazewnictwo stworów zawierały ukryte 'smaczki'. Pewnie większość z was je bez problemu zauważyła no ale liczę, że może ktoś się mimo wszystko nie zorientował :P
temat: Syphilis - panaceum na bolączki polskiego moddingu?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel