Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 162 - 163 - 164

Nie_mam_nicka PW
17 października 2006, 14:49
Że się tak zapytam która wersja wygląda lepiej?
1. (Stara)
2. (Nowa)

Adziq PW
17 października 2006, 14:57
Według mnie stara. Nowa jest zbyt niebieska jak dla mnie.
Edit: zapomniałem o tej ulepszonej formie halabardierów. Zostałbym przy 1 projekcie.

Dark Dragon PW
17 października 2006, 16:09
Nowa wersja za jaskrawa, ale pomysł na nowy niebieski kolor podoba mi się.

Quba Drace PW
17 października 2006, 16:13


Patrzcie, kosynier!
To jest autentyczny kosynier :) .

Aż dwie wersje niezwykle praktyczne :P .

Złe strony:jednostka służąca jako mięso armatnie.Arcysłaba.Zwykłe zombie, które tylko wloką z prędkością 0,0000001km/h, by zadać cios. Zwykle giną w trakcie pochodu, więc nie ma co liczyć na ich śmiesznie słabe dźgnięcie kosą.

Dobre strony: tania sprzedawana w dużych ilościach, jej główne cele to gapienie się w jednostki przeciwnika oraz przemienienie w kościeji w szkieletorni, robienie sztucznego tłumu na polu bitwy.

Ps. Statystyk nie podam, bo aż żal pisać :) .

Dark Dragon PW
18 października 2006, 09:38
Domostwo Strażnika Zamkowego (w Zamku):



avatar PW
18 października 2006, 12:17
Quba Drace:

A można coś wymyślec gorszego od chłopa? No, chyba, że mu sie zjedzie szybkością do 1. Ale... po co?

vinius PW
18 października 2006, 13:35
Ech, on chyba tylko żartował ;)

Dark Dragon PW
18 października 2006, 14:43
Quba : Kosynier (robiłeś go na wzór tego z piątki ?)jest taki sobie, powinien być chyba ulepszeniem chłopa. Powinien mieć trochę lepsze statystyki i może jakiś chełm.

Quba Drace PW
18 października 2006, 15:06
Oczywiście że żartowałem niezniżał bym się aż do takiego poziomu Kosynier nie był robiony na wzór z H5(ten z 5 to beka).Robiłem go zaledwie 30 minut.A który jest lebszy pierwszy czy drugi.
Ps Zamierzam robić animację.Chcecie znać dawców organów dla tej jednostki.

Dark Dragon PW
18 października 2006, 15:35
Pierwszy postawą, a drugi bronią. Co do ogrganów to broń jest od czrnego rycerza.

Quba Drace PW
18 października 2006, 15:55
U drugiego tak ale u pierwszego ja zrobiłem:)

vinius PW
18 października 2006, 19:30
można też użyc ostrza z kosy diabła ;)

Quba Drace PW
19 października 2006, 08:01
Kosa od diabła była za duża sprawdzałem i mniej efektywna.Ale tak naprawde pasowała by do ulepszenia chłopa w WOG-u.

vinius PW
19 października 2006, 14:53
Chciałes powiedzieć: efektowna :) ?

Vatras PW
19 października 2006, 16:42
A ja jedak myśle że była by mniej efektywna. W końcu jak taki mały kosynier mógłby posługiwać się tak duża kosą :P

A tak na serio to fajnie wyszedł ci ten kosynier. Chętnie podmienił bym sobie go zamiast chłopa.

Quba Drace PW
19 października 2006, 17:08
To ja się biorę za animację.
Na stronie jest taka jednostka jak smętny kosiarz i motyrena do nich też zrobił bym animację może.

Nie_mam_nicka PW
21 października 2006, 00:24
Wreszcie ukończyłem czwartą klatkę animacji... Robiłem to jakieś... 4 dni? Pełnej animacji ruchu tu raczej nie wrzuce w najbliższym czasie dzięki miejscu zwanemu szkołą. Poniżej 4 klatki z portretem wraz z wersją bardziej niebieską:


Co można napisać o nowej klatce? Napewno to że sztylet w górnej prawej ręce wygląda na strasznie wygięty, chyba jakiś efekt uboczny odwracania sztyletu. Niedługo spróbuję to naprawić.

A co do Kosyniera to Quba Drace wykonał naprawde dobrą robotę, wygląda super (lepsza druga wersja)! Domostwo Strażnika Zamkowego też nieźle wyszło. Quba Drace Kostucha to dobry pomysł i taka jednosta mogłaby w Heroesie 3 być, a zamiast Motyreny (dziwne to jakieś :/) lepiej zrobić Syrenę, może sam niedługo jedną klatke Syreny zrobię.

Dark Dragon PW
21 października 2006, 09:02
Skoro podobało Ci się domostwo Strażnika Zamkowego to co powiesz na wersję trochę powiększoną, zmienioną oraz bardziej szczegółową :

Quba Drace PW
21 października 2006, 12:08
Twoja Raksza też jest super:) Wolał bym mieć w armii taką Rakszę niż beznadziejnego Arktycznego strzelca(jednostka tylko przekolorowana).
Darka dragon mieszkanko od Chorążego tez jest spoko, chociaż dodałbym parę sztandarów;)
Co do Kosynier,a wolałbym, gdyby było to ulepszenie tego bezużytecznego Chłopa.

vinius PW
21 października 2006, 13:39
Raksza pierwsze klasa.

poleacm, abys popracował tylko nad 1 wersją i robił kolejne klatki, a nie tracił czas na drugą :) bo projekt naprawde mi się podoba.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel