Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 90 - 91 - 92 ... 200 - 201 - 202

Kammer PW
3 stycznia 2016, 20:23
Nowy młot w dużej rozdzielczości wręcz miażdży. Niestety, po zmniejszeniu sporo traci. :/

Kuririn PW
3 stycznia 2016, 20:28
To efekt pracy Nepha:D przerobił mój młot na takie cudeńko :P

Nephretes PW
3 stycznia 2016, 20:36
Kuririn zawsze musi wstawić to swoje wyświechtane HD :E

Młot ma wyglądać dobrze w takiej rozdzielczości na jaką był zaplanowany. W tym wypadku chodziło o Diablo 2, które przynajmniej ma dostateczną rozdzielczość by trochę zaszaleć. Mimo wszystko krawią mi oczy w za dużym przybliżeniu na które nie został przewidziany



*Flies away*

AmiDaDeer PW
3 stycznia 2016, 20:39
Ten młot dobrze wygląda właśnie w Diablo 2. W Heroes 3... Obawiam się, że będzie zbyt pikselowaty.

Drwal PW
3 stycznia 2016, 20:46
Cały krasnolud jest chyba zbyt jednolity kolorystycznie (mnóstwo szarego i srebra), ma efekt Nepha (ogromna ilość detali). Wynik tego jest taki, że w rozdzielczości HD wygląda kapitalnie, a w H3 jest raczej słabszy niż te "hotowe" krasnoludy.

Nephretes PW
4 stycznia 2016, 13:14
Drwal:
ma efekt Nepha (ogromna ilość detali)
Nie wiedziałem, że doczekałem się swojego własnego efektu :D

Faktycznie kolorystycznie Kuririn zaprezentował to samo co ostatnio. Trzeba tu dodać więcej kolorów

Kuririn PW
31 stycznia 2016, 15:56
Poproszę jakieś propozycje na temat ul. nagi!

Shael PW
31 stycznia 2016, 20:58
Zmienione miecze, hełm i tarcza z tyłu na ogonie? tak z boku. Albo pejcze zamiast mieczy :P

Biros12 PW
31 stycznia 2016, 23:12
Kolorystyka zainspirowana nagą z h4? Ogólnie obsypałbym ją złotem by przy Tytanie biednie nie wyglądała :)

MinosKing PW
31 stycznia 2016, 23:24
@Kuririnie hm może ul. nagi można by dodać hełm jak kolega wspomniał, lub coś by podkreślić jej wyższą formę nad poprzedniczkami co do nakrycia głowy oczywiście.

Dalej hm Królewska Naga miała miecze i inne ostrza w rękach prawda? Można by dać jej ostrza z pozłoconymi rękojeściami i np. czymś ozdobić jej ręce np dać jej Karwasze?

Oczywiście ich wygląd pozostawię twojej wyobraźni ;) Moim skromnym zdaniem mogło by to nawet ciekawie wyglądać.

Edit: Przykładowy karwasz: http://www.strzaly.pl/galerie/o/ochraniacz-przedramienia_2012.jpg

Halt PW
4 lutego 2016, 00:21
Czy moglibyście podać adres, z którego można pobrać ów mod? W tym temacie znalazłem jakiś link 2 lata temu ale w Bastionie nie da się tam rekrutować Złotych Pegazów. Innych miast nie sprawdzałem, ale w tymże jest nowy budynek, przeznaczony do rekrutacji Złotych Pegazów, lecz mimo tego pojawia się opcja rekrutacji Srebrnego Pegaza :) Czy tak ma być docelowo czy jest gdzieś link bardziej odpowiadający obecnemu postępowi prac.

Co do moda to kupa roboty. Sprawdziłem jedno z miast jak już mówiłem i naprawdę nieźle :)

Drwal PW
4 lutego 2016, 00:31
Mod nie jest jeszcze ukończony, tamta wersja to bardzo wczesna wersja alfa. Niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Halt PW
4 lutego 2016, 12:02
A wiesz może czy będą także prace nad wprowadzeniem trzecich ulepszeń do takich miast jak Przystań czy też Pawilon? Wtedy mogłyby dorównać inny miastom z trzecimi ulepszeniami :) Prace zakończą się w tym roku czy jest to może bardziej dalekosiężny projekt?

Kammer PW
4 lutego 2016, 12:19
Dalekosiężny, bardzo dalekosiężny. W sumie tylko jedna osoba przy tym dłubie stale, więc i tempo nie jest wielkie, ale osobiście patrzę na to optymistycznie.

Drwal PW
4 lutego 2016, 12:30
Co do fanowskich miast to raczej wątpię. Zwyczajnie jest tego za dużo - każde miasto to 7 nowych jednostek, 7 budynków w ekranie. Kuririn jest ambitny, ale bez pomocy, będzie mu ciężko ukończyć nawet to co zakładał.

thunderlord PW
4 lutego 2016, 13:14
Czyli konkludując istnieje taka możliwość, że wszyscy którzy pomagali, oceniali, doradzali itp. w tym projekcie mogą po paru latach o nim zapomnieć lub zwyczajnie stracić zainteresowanie? Przecież nie każdy ma cierpliwość żeby czekać na fanowski projekt ileś tam lat, a co jeśli w 2020 roku liczba grających w herosów III będzie niższa od przyrostu tygodniowego jednostek siódmego poziomu w zamku - to czy będzie warto w ogóle taki projekt kończyć? Myślę że to są właśnie rozterki, które nachodzą ambitnych twórców nieukończonych modów. Termin, który mi się nasuwa, to wyginięcie śmiercią naturalną.

PS. Proponuje tak z ciekawości przeprowadzić sondaż z zapytaniem 'czy projekt X zostanie w pełni ukończony w tym roku? Każdy forumowicz mógłby jednorazowo zagłosować na TAK lub NIE. Wyniki mogłyby zostać przedstawione np. w formie procentowego diagramu. (X - oznacza dowolny aktywny projekt, można założyć nowy temat pt. Sondaż).


EDIT: Dziękuję za dodanie brakujących pytajników i przecinków - mój błąd - z pośpiechu nie poprawiłem.

Drwal PW
4 lutego 2016, 13:31
Sorka, ale wypominanie pomocy, która opiera się na napisaniu posta na forum to już przegięcie. Trzeba zrozumieć, że moderzy robią to całkowicie za darmo, poświęcają czas liczony nie w godzinach czy dniach, ale całych miesiącach czy nawet latach. Ja rozumiem, że każdy z nas chce mieć wspaniałego moda co tydzień, ale nie jest to realne. Trzeba też brać pod uwagę, że może z tego nic nie wyjść - zresztą częściej się nie udaje.

thunderlord:
PS. Proponuje tak z ciekawości przeprowadzić sondaż z zapytaniem 'czy projekt X zostanie w pełni ukończony w tym roku? Każdy forumowicz mógłby jednorazowo zagłosować na TAK lub NIE. Wyniki mogłyby zostać przedstawione np. w formie procentowego diagramu. (X - oznacza dowolny aktywny projekt, można założyć nowy temat pt. Sondaż

A co to da? Będzie tylko 100 razy więcej spekulacji, które i tak nic nie wniosą. Ukończenie moda zależy wyłącznie od autora.
W komnacie VCMI przygotowałem artykuł o nadziejach na przyszłość i wyraziłem między innymi opinie nt. szans wydania głównych modów.

Halt PW
4 lutego 2016, 13:50
Może ktoś z ekipy VCMI mógłby pomóc? Ja nie popędzam tu nikogo, ale skoro dwa lata temu została wydana już część tego moda w próbnej wersji to i teram można wydać kolejną próbną wersję z nowymi zmianami :). Pozostawiam decyzję jednak pomysłodawcy i twórcy moda Kuririnowi :) Tak ot, rzuciłem pomysł. :)

Btw. jeśli chodzi o te Złote Pegazy to one nie weszły w tamtej starej wersji alfa czy to u mnie jakiś błąd się wkradł?

Kammer PW
4 lutego 2016, 14:01
Kwestia jest tylko taka, że zespół VCMI to programiści, a tu potrzebne są głównie grafiki, modele, a je woli sobie Kuri samemu drobić. Albo pożyczyć od Neph-senseia młotek dla krasnala.
A wydawanie wersji testowych jest dobre, ale dopiero w końcowej fazie projektu, gdy trzeba testować balans.

Drwal PW
4 lutego 2016, 14:04
Halt:
Może ktoś z ekipy VCMI mógłby pomóc?

Problem z tym, że ekipa VCMI to sami programiści. A do tego moda niezbędni są graficy. Praca polegająca na wprowadzaniu elementów do gry jak zobaczyłeś w wersji alfa jest już praktycznie skończona, a nawet jeśli nie, nie ma z tym najmniejszego problemu. Kuririn robi ten mod w pojedynkę, w głównej mierze dlatego, że brakuje mających wolny czas grafików.

Nie jestem też za wydawaniem czegoś co nie nadaje się do gry. HotA tak wysoko postawiła poprzeczkę, że nie wypada wydawać już sklejanek, kolorowanek i innych wątpliwej jakości rzeczy.

strona: 1 - 2 - 3 ... 90 - 91 - 92 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel