Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Quicksilver
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 6 - 7 - 8

vinius PW
29 sierpnia 2006, 14:00
Fakt, mnie się jednak zawsze kojażyły z psołakami lub czymś podobnym. Spotkałżem sie z nimi w BG :)
A to on.

killer PW
29 sierpnia 2006, 14:34
czesc jestem nowy i mam pytanko czemu nie moge sciągnąć tego moda do woga???

Trang Oul PW
29 sierpnia 2006, 15:27
Bo nie jest jeszcze ukończony.
To nie jest czat, więc proszę nie pisać tak niedbale.

złoty smok PW
29 sierpnia 2006, 18:58
hobbit,Quicksilver znaczy rtęć.

vinius PW
29 sierpnia 2006, 19:12
Faktycznie, to widocznie mniej znana nazwa - zawsze posługiwałem się słowem "mercury". Ale masz całkowitą rację!

EDIT: co do żywego srebra: spotkałem się nie raz. Ale jakos nad tym ine myślałem :P

Trang Oul PW
29 sierpnia 2006, 19:24
W języku polskim też mamy określenia "żywe srebro", "szybkie srebro", albo przestarzałe "merkuriusz".

Qui PW
29 sierpnia 2006, 22:37
Osobiście preferuję nieżywe srebro. Jest znacznie wygodniejsze w użyciu - nie ucieka przy próbie zapłacenia nim. Żywe zaś przydatne jest jedynie wtedy, gdy z dostateczną szybkością reaguje się na jego próby ucieczki przy pomocy wielkiego młota. Na szczęście o takowe narzędzie nietrudno.

Trang Oul PW
17 września 2006, 19:11
Skąd ściągnąłeś? W dziale download są tylko screeny.

Adziq PW
17 września 2006, 19:12
Próbowałem pobrać tego moda, ale się nie da. Ktoś może powiedzieć, jak to zrobić?

Waspwort PW
22 września 2006, 18:36
Stone elemental = szturmowiec/moloch/burzyciel z M&MVIII (spotykamy go w kam. kręgu druidów i wymiarze ziemi).

AmiDaDeer PW
2 października 2006, 19:29
Aktualizacja

Zmienili tego Darkside, Rock Elemental oraz Frost Gianta, i dodali nowe. Oraz zapowiedzieli Ruinwooda. Fajnie, co?

EDIT do posta Trang Oula niżej: Ale oko ciemności z DnD nie pasuje do mitanmadżika (dla nieznajdujących właściwego skojarzenia - M&M).

Trang Oul PW
2 października 2006, 19:44
Jeszcze zmienią czarkę na Sprite Sorceress:


Nie podoba mi się Oko Ciemności. Za bardzo podobne do Obserwatora... To z DnD było lepsze.

Dark Dragon PW
15 października 2006, 23:25
Uaktualniono stronę. Jest chyba kilka nowych jednostek np. starożytna wiwerna

wasp (Trang: osa)

Nie ma już dużych zdjęć z jednostkami, są za to avatarki. Tło stronki też się zmieniło, na czarne.

vinius PW
16 października 2006, 14:47
Szkoda, że większość to tylko żałosne przekolorowania.

Dark Dragon PW
16 października 2006, 17:15
Moim zdaniem najfajniejsze jednostki to: Treant, Eldest Behemoth, Wasp, Ancient Wyvern, Sprite Sorceress. Teraz tylko czekać na animację.

AmiDaDeer PW
4 grudnia 2006, 18:51
Aktualizacja

Ciekawie prezentuje się animacja Flash. Są nowe potwory, np. Blood Demon. Dziwnie prezentuje się jednak Rampart - skąd pomysł na latającą jednostkę chodzącą (Diamond Dragon)?

Trang Oul PW
4 grudnia 2006, 18:59
I do tego przemiana żywego smoka w golema.
@Viktoriusz: Ptak Burzy z kolei się zakurzył.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
5 grudnia 2006, 15:00
Nic specjalnego, zaskakującego i nowatorskiego. Eldest Behemoth zgrzybiał ze starości.

AmiDaDeer PW
5 grudnia 2006, 19:04
A mi się podoba, że te jednostki 8 poziomu to nie są przekolorowanie jednostek 7 poziomu, lecz przekolorowania jednostek z Might and Magic. Ale i tak jedynymi dobrymi jednostkami 8 poziomu są serafin oraz blood dragon.
I pomyśleć, że chciałem robić do Quicksilvera kampanie :P.

avatar PW
6 grudnia 2006, 09:04
Jednak wciąż jednostki 8 poziomu są tak właściwie drugim ulepszeniem jednostek 7 poziomu. Myślałem, że gości będzie stać na więcej...
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 6 - 7 - 8
temat: [WoG/mod] Quicksilver

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel