Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] Bastion
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Tallos PW
30 września 2015, 14:10
Mam takie pytanie nieco "obok", ale jak to się dzieje, że jest Bastion z podstawowej wersji gry i Bastion z moda?

Drwal PW
30 września 2015, 14:19
To akurat wynik różnych tłumaczeń. Bastion z oryginału to Rampart - tak brzmi jego angielska nazwa. W angielskiej wersji słowo Bastion nie zostało użyte. Stąd gdy powstał koncept egipskiego miasta, wybrano słowo Bastion. U nas ta nazwa jest już zajęta i zrobił się mętlik. Twórcy moda na VCMI nazwali egipskie miasto po angielsku Bastion, a po polsku Pawilon.

Warmonger PW
1 października 2015, 08:02
To znowu ja ;)

Obiekt "Scarab Altar" ma zły kolor flagi


Osobnym pytaniem jest, czy Skarabeusze powinny być neutralne, czy może jednak przynależeć do Bastionu.

edeksumo PW
1 października 2015, 08:39
Dzięki za wszystkie zgłoszone błędy. Tez się nad tym zastanawiałem, ale chyba jako neutralne lepiej będą wyglądać, mnie bardziej ciekawi, jak dodałeś siedlisko na mapę xd z tego co zauważyłem generator map losowych nie umieszcza siedlisk neutralnych stworzeń.

Warmonger PW
1 października 2015, 08:57
W neutralnych strefach generuje neutralne siedliska. Nic się tu nie zmieniło od czasów AB ;)

edeksumo PW
31 października 2015, 10:08
Witam, ogłaszam nabór do pomocy przy przy ostatecznej wersji Bastionu. Wersja ta wyjdzie już po wydaniu edytora do vcmi więc zawierać będzie także fabułę miasta. Najbardziej poszukiwani są:
Artysta 2d- drobne poprawki przy portretach i poprawka puzzli.
Specjalista do spraw fabuły- zaprojektowanie zarysu fabularnego.
Dźwiękowiec- aby bastion posiadał swoją własną ścieżkę dźwiękową.
Mapmaker- po powstaniu edytora i fabuły trzeba było by zrobić jakąś kampanię(nawet w postaci pojedynczych scenariuszy) przedstawiającą fabułę.
Lingwista- ktoś kto zadba o poprawność językową (polski i angielski).
Pozdrawiam Edek.

zeryss PW
31 października 2015, 10:43
с русским могу помочь


Xernfaex PW
31 października 2015, 18:34
Generalnie, w zależności od tego czego potrzebujesz (i tego, czy Hobbit jest zainteresowany) mógłbym służyć w roli dźwiękowca... Nie obiecuję cudów póki co, ale z miłą chęcią postaram się pomóc.

AmiDaDeer PW
31 października 2015, 18:37
Przecież z tego co wiem wykorzystujecie utwór Paula Romero, który nie był nigdzie indziej wykorzystany. Pasuje stylistycznie do gry i do frakcji, więc po co go zmieniać?

Anyhow - nie jestem zainteresowany. Jeśli mam być szczery, to ten projekt zwyczajnie mnie odrzuca.

avatar PW
14 stycznia 2016, 20:53
Grając Bastionem w 0.98f zauważam, że gra crashuje, jeśli podczas tury komputera zostanie zaatakowany jakiś bastionowy Bohater. Crash następuje dokładnie w momencie pokonania bohatera i znikania konika z pola przygody. Jedyny błąd Bastionu, na który wskazuje konsola u to paru bohaterów jest info identifier hero.### is not in camelCase!. Czy to może być tego przyczyną?

Warmonger PW
15 stycznia 2016, 08:11
Cytat:
Jedyny błąd Bastionu, na który wskazuje konsola u to paru bohaterów jest info identifier hero.### is not in camelCase!. Czy to może być tego przyczyną?
Raczej nie, identyfikatory są w camelcase tylko dla porządku. Ponawiam apel o używanie bugtrackera.

avatar PW
15 stycznia 2016, 08:38
Zgłaszam tam bugi jako misiokles:)

edeksumo PW
15 stycznia 2016, 11:59
"Błąd" wykorzystałem tylko aby uporządkować, bohaterów, na bohaterów magii i mocy.
strona: 1 - 2
temat: [VCMI] Bastion

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel