Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: VCMI] Problem z Heroes 3 na dużym ekranie
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Drwal PW
11 stycznia 2016, 14:46
Nie masz przypadkiem Hoty i VCMI w jednym folderze? Osobiście nie wiem czy dobrze wybrałeś, VCMI jest raczej błędolubne, będziesz mieć co jakiś czas problemy.

Warmonger PW
11 stycznia 2016, 15:04
Nie należy instalować HoTA i VCMI w jednym folderze. VCMI ma swoja własną wersję HoTA.

flapdzak PW
11 stycznia 2016, 15:14
Absolutnie. Zainstalowałem Hotę, by sprawdzić czy pójdzie na cały ekran (przedtem nie miałem dodatku). Gra nadal na małych rozmiarach - nawet na HDmod. Odinstalowałem Hotę, a potem zainstalowałem VCMI i weszło.
MAGIA!

Drwal PW
11 stycznia 2016, 15:21
VCMI nie korzysta z HD moda, więc w praktyce nie rozwiązałeś problemu. Najważniejsze, że jesteś jednak zadowolony. :)

flapdzak PW
11 stycznia 2016, 15:40
Tak, Hd mod nie jest mi już potrzebny.
A problem, CHYBA rozwiązaliśmy... Jest pełny ekran ;).

avatar PW
11 stycznia 2016, 17:32
Podaj rozwiązania dla kogoś, kto w przyszłości będzie miał z tym problem - nie bądź egoistą.

Drwal PW
11 stycznia 2016, 17:35
On po prostu odpalił VCMI, a tam bez HD moda można zmienić rozdzielczość. Heroes 3 HD mod dalej mu nie odpala gry na pełnym ekranie.

flapdzak PW
11 stycznia 2016, 18:18
@Drwal
O toto.
To jest rozwiązanie.

voncur PW
11 stycznia 2016, 20:24
Miej świadomość że VCMI to takie demo H3 póki co.
Jednak bym polecał wyrzucić wszystko w cholerę, usunąć foldery, zarzucić CCleanera i od nowa zainstalować H3 gold i HD moda.

flapdzak PW
11 stycznia 2016, 21:39
O to chodzi, że H3 jest świeżo zainstalowane. Chciałem zagrać, to zainstalowałem. Włączam - mały ekran. Wtedy zacząłem ten temat. A VCMI mi jak na razie odpowiada ;).
strona: 1 - 2
temat: VCMI] Problem z Heroes 3 na dużym ekranie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel