Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Zmiany, tudzież ogłoszenia
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 - 16

witchking PW
7 września 2015, 16:06
Dzięki wielkie:)

J. M. Sower PW
7 września 2015, 16:40
Gratulacje! Bez niego ten projekt chyba by się nie odrodził i nie doszedł do tej wersji ;)

@Drwalu, ja chyba nie jestem wystarczająco związany z życiem Groty ;P. Dawanie mi dodatkowych uprawnień nie miałoby za bardzo sensu. Mogłoby się pojawić w końcu specjalne odznaczenie za prace nad modami, byłbym zadowolony coś takiego posiadając ;).

Acid Dragon PW
26 października 2015, 23:54
Informuję, że jestem wykończony psychicznie i dlatego do końca miesiąca biorę urlop od wszelkich spraw związanych z obowiązkami Smoczego Władcy, Starożytnego i Strażnika. Władzę na ten czas przekazuję Dark Dragonowi.

Dark Dragon PW
27 października 2015, 22:22
Informuję, że Hobbit dobrowolnie zrzekł się funkcji Strażnika.

AmiDaDeer PW
11 stycznia 2016, 01:03
Informuję, że zrzekam się dobrowolnie funkcji jakiejkolwiek w tym miejscu.

Informuję, że ostatnio mam naprawdę koszmarny okres w moim życiu i że niekoniecznie będę tutaj aktywny.

Dark Dragon PW
9 lutego 2016, 16:35
Wielki Leksykon Smoków wzbogacił się o parę nowych pozycji, a także doczekał się kilku aktualizacji starych haseł.

Kurek PW
9 lutego 2016, 21:03
Jeszcze tylko:

- Kirin z Varnu (M&MI)
- Opancerzony Smok i Starożytny Smok (M&MII)
- Scraps (kawałek? :P), który był bossem (chyba bossem) mumii smoczych z Xeenu (M&M V)
- Malsara, córka Malassy (HOM&M V)
- Malbeth i Taraleth (M&MX)
- Zwykły Kirin (brakuje tylko go w dziale kirinów z Ashanu) (M&MH VI)
- Smok Świtu z "Areny Zmagań" (M&MHO)
- Wodne Smoki widoczne na kartach z Ishumą TUTAJ i TUTAJ TEŻ (M&M DoC)
- Dziwny Elitarny Kirin lub Smoczy Węgorz, na którym jeździła Kaiko (M&M DoC)
- Wszystkie smoki z Heroes III, które powróciły w nowym stylu w chińskim Hom&m Online wraz z dwoma smokami chińskimi i dwoma kirinami w azjatyckiej frakcji Empire. Chiński Smok i Ognisty Kirin

Dodatkowo, jeśli są smoki z WoG-a rozważyć można dodanie smoków z New Creatures Framework z Heroes V:

- Fiery Dragon (żółto-ognisty smok z Fortecy)
- Mistyczny Smok (neutralny, przypominający upiornego smoka żywiołak magii pierwotnej)
- Kamienny Smok (ulepszenie zielonego z Sylvanu)
- Lodowy Smok (neutralny, przypominał magmowego)
- Omega Dragon (neutralny, magiczny smok)
- Kwasowy Smok (alt. ulepszenie dla Smoka Cienia)

Smoki z Grove z VCMI:

- Kwarcowy Smok
- Ametystowy Smok
- Szafirowy Smok

Dark Dragon PW
9 lutego 2016, 21:24
Z mojej strony powiem tyle:

Kiriny znajdują się pod jednym hasłem i na razie nie będzie ono poszerzane o inne odmiany.
Smoki z MM1-2 - nie można o nich za wiele ciekawego napisać (i za ciekawych grafik też nie mają), więc nie są obecnie w planach.

Cytat:
Malbeth i Taraleth(M&MX)

Osobiście napisałbym być może coś ciekawszego o Malbecie, ale raczej nie w najbliższym czasie. Taraleth to po prostu czarny smok o wysokich parametrach, nie ma żadnego backstory.

Cytat:
-Smok Świtu z "Areny Zmagań" (M&MHO)
Nie chodziłem na arenę, więc go nie spotkałem. Masz może screena w dobrej jakości (najlepiej bez interfejsu)?

Cytat:
-Wodne Smoki widoczne na kartach z Ishumą TUTAJ i TUTAJ TEŻ(M&M DoC)
-Dziwny Elitarny Kirin lub Smoczy Węgorz na którym jeździła Kaiko (M&M DoC)
To wszystko to Smocze Węgorze, awatary Shalassy, ale obecnie nie można o nich nic ciekawszego napisać, być może w przyszłości.

Cytat:
-Wszystkie smoki z Heroes III, które powróciły w nowym stylu w chińskim Hom&m Online wraz z dwoma smokami chińskimi w azjatyckiej frakcji. Chiński Smok i Ognisty Kirin
Ostatnio nad tym myślałem... ale grałem w to lata temu i obecnie praktycznie nic o nich nie pamiętam. No i brakuje też odpowiednich grafik.

Cytat:
Lista nieoficjalnych smoków
Nope. WoG to wyjątek i myślę, że ewentualnie mogłaby do niego dołączyć HotA, ale ona obecnie smoków nie posiada :P.

Acid Dragon PW
9 lutego 2016, 21:28
Dzięki za sugestie, ale w zasadzie wszystkie te wspomniane smoki uzyskują jednoznaczne "nie". Powód jest z reguły jeden z dwóch - albo o danym smoku nie da się nic powiedzieć (lub nawet stwierdzić co to jest), albo jest kopią innego.

Faktem jest, że czasami obie zasady w Leksykonie są łamane (smoki z KB, córa Malassy), ale są to wyjątki od reguły, a nie reguła.

Acid Dragon PW
6 stycznia 2019, 15:38
Na prośbę Hobbita, znanego także jako Amicus, od dziś będzie znany jako:
Hobbicus.

Tarnoob PW
6 stycznia 2019, 21:26
Pochwalę się, że to była moja propozycja. :-)

Sprawdziłem na stronie redakcji AC, ale tam go nie ma. Jest szansa, że w którejś komnacie / serwisie też jest wspomniany jako „Hobbit”? Na szybko znalazłem tylko jedno wystąpienie w serwisie HotA.

AmiDaDeer PW
7 stycznia 2019, 01:19
Potwierdzam, Tarnoob wymyślił Hobbicusa, do czego z początku nie byłem przekonany, ale po namyśle doszedłem do wniosku, że to jednak dobry motyw.

W administracji mnie nie ma, bo nie jestem w administracji ani też nie jestem redaktorem niczego właściwie (i raczej do tego w najbliższym czasie nie wrócę). Aktualizacja nicku na stronach, jeśli o to Ci chodziło, wydaje mi się zbędna, w taki sposób trzeba byłoby mnóstwo rzeczy aktualizować i byłoby to właściwie czymś na kształt wymazywania imion faraonów z hieroglifów (ojej, ale sobie schlebiam takimi porównaniami).

Czarodziejki Sm PW
7 marca 2020, 18:40
hello

Jak dodać potwora do banku stworów na strone wog.acidave.net/bank_stworów/html

how to add a monster to the bank of creatures in https://www.wog.acidcave.net/bank_stworow.html

Drwal PW
7 marca 2020, 18:59
Hej, wyślij mi maila z defem (profil), to go wrzucę. ;)

planetavril PW
7 marca 2020, 21:02
I sent it some on your e-mail

ErysLawPL PW
15 kwietnia 2020, 00:17
Siemka . Podmienilem Jednostke urzywajac MMArchive lecz mala ikonka,duza ikonka oraz animacja jednostki na mapie zostaly takie same.
Czy ma ktos na to jakis poradnik?

Kuririn PW
15 kwietnia 2020, 08:54
Tutaj jest chyba wszystko, aczkolwie, mógłby ktoś to ożywić.

uhm PW
15 kwietnia 2020, 09:11
Zobacz pliki:
cprsmall.def - małe portrety
avwattak.def - moment ataku na mapie przygody
twcrport.def - duże portrety
Zobacz też pliki zaczynające się od AVW, są odpowiedzialne za małe potwory na mapie

avatar PW
15 kwietnia 2020, 10:35
A jeśli odpalasz hotę, to sprawdź czy ten sam plik nie znajduje się w pliku hota.lod, gdyż hociarze dokonali kosmetycznych poprawek wielu kreaturom.

ErysLawPL PW
15 kwietnia 2020, 16:43
Troche szukania to zajelo ale w koncu znalazlem :)
Serdecznie dziekuje za pomoc.
Rozumiem zeby zmodyfikowac te defy z ikonami nalezy uzyc DefTool'a?
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 - 16
temat: Zmiany, tudzież ogłoszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel