Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Era II] Podmiana zdjęcia bohatera
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

maraso6 PW
6 stycznia 2016, 17:46
Cześć, mam pytanie, czy coś się robiło przy tym modzie Portraits Manager na początku, żeby móc zmieniać ten portret? Bo teraz, jak na nowo zainstalowałem Heroesa III razem z dodatkami i Era II, i wgrałem te mody, co chciałem, i sprawdzam, czy wszystkie mody działają te, które wcześniej używałem i teraz chcia,łem sprawdzić, czy mi działa ten mod tak jak wcześniej, że zmieniałem ten portret, to niby są te portrety, ale, jak wybieram na który chcę zmienić i naciskam ten klawisz ok, to nie zmienia tego portretu, nie wiem czemu... A na starym save, na którym wcześniej grałem jest zmieniony portret, ale na inny też nie chce, nie wiem czemu. Wie ktoś może jak to naprawić?

KammerKammerPolskie znaki i interpunkcja!

maraso6 PW
8 stycznia 2016, 22:32
już to naprawiłem jakby ktoś nie wiedział co z tym zrobić to wyszło na to, że inne mody mi blokowały to podmienianie i po prostu musiałem wyłączyć te mody który mi blokowały te podmienianie portretów i zaczęło działać
temat: [Era II] Podmiana zdjęcia bohatera

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel