Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Komnata Heroes V w Grocie
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
22 stycznia 2006, 11:38
Cóż.... premiera HOMM5 coraz bliżej, a my WCIĄŻ nie mamy strony o tej grze.

Z moimi możliwościami czasowymi, raczej nie widzę możliwości jej stworzenia przed premierą, dlatego przychodzi mi ogłosić publiczny przetarg ;).

KTO mógłby się podjąć stworzenia takiej strony dla Groty?


wymagania:
- znajomość html na poziomie średnio-zaawansowanym
- znajomość dotychczas ujawnionych informacji
- dostosowanie wyglądu (layoutu) strony do ogólnego klimatu i kolorystyki Kwasowej Groty

a poza tym, ale niekonicznie :P :
- bardzo mile widziane doświadczenie w tworzeniu innych stron internetowych
- przyda się też znajomość angielskiego, jako, że większość oficjalnych informacji jest wciąż w tym języku.

vinius PW
22 stycznia 2006, 11:49
a ja mówię - w kupie raźniej. jesli ktoś się podejmie, moge dostarczac materiały i tworzyć artykuły/opisy.

ps. a co z komnatą o kb?

TeHniK PW
11 marca 2006, 13:55
Ja się zgłaszam na ochotnika w tworzeniu stronki.Mam duże doświadczenie w tworzeniu skryptow java i ogolnie html'a i dhtml'a.Dodatkowo biegle władam językiem angielskim.Prosiłbym jednak, o ile to możliwe, o małą pomoc w dostarczaniu ewentualnych materiałów.

Dark Dragon PW
13 października 2006, 17:42
Ta komnata mogłaby wkońcu powstać. Przecież już wychodzi HoF, a nie mamy nawet komnaty o podstawce.
Dlaczego np. TeHniK niemoże się tym zająć?

Trang Oul PW
13 października 2006, 18:09
Jeżeli tak Ci się spieszy, to poszukaj innych stron o h5.

Dark Dragon PW
14 października 2006, 10:58
Cały czas szukam, ale chciałbym również aby Kwasowa Grota wzbogaciła się o nową, wartościową komnatę ( wiem, Trang, że nie lubisz Heroesa V, ale niektórzy go lubią np. ja :) )

Acid Dragon PW
15 października 2006, 16:31
Ja również "bym chciał", ale sam mam zbyt wiele zaległych projektów, aby się tym zająć - że o ograniczonej wciąż wiedzy nie wspomnę (może kiedyś wreszcie zabiorę się za te kampanie :P).

Mam wrażenie, że TehniKowi alb czas, albo chęci nie pozwalają na realizację strony - przynajmniej tymczasowo. Stąd chyba nie zaszkodzi ponowienie zapytanie (oczywiście współpraca z TeHniKiem także wchodzi w grę):

Czy jest w Grocie ktoś, kto mógłby się tym zająć?

SARGERAS PW
16 grudnia 2007, 21:37
Może ja?

MCaleb PW
16 grudnia 2007, 21:46
Nie ma to jak rzeczowa odpowiedź w zakurzonym temacie. Może byś się tak rozejrzał? Na Forum chyba mamy ze trzy tematy o komnacie H5. Ja mam już dość odpowiadania w każdym z nich z osobna, więc proszę kogoś upoważnionego o pozostawienie tylko jednego z nich.

Tak tylko dla przypomnienia - strona jest i powstaje w mękach już rok. Jeżeli chcesz się zgłosić do pomocy (a przydałoby się), to zrób to tu.

Poza tym zmień avatara na mniejszego. Nawet Ci go przerobiłem, jest tu.

Blackdragon4 PW
26 czerwca 2008, 12:29
Kiedy ukaże się w końcu ta Komnata Heroes V ? Już niedługo przecież nadciąga Heroes VI

Ginden PW
26 czerwca 2008, 12:39
Skąd masz takie informacje?

Field PW
26 czerwca 2008, 13:19
Być może stąd, że faktycznie pojawiły się jakiś czas temu informacje, że Ubiwał poszukuje pracowników do rozwinięcia kolejnej gry z nowego świata M&M. To primo. Secundo - chodzą plotki o tym, że już prace są i gra ma ujrzeć światło dzienne na przełomie 2009/2010 (ew. 2010).

Blackdragon4 PW
27 czerwca 2008, 17:08
wejdż sobie na Tawerna.pl i zobacz tam forum są tam już propozycje Zamków i Jednostek


















Blackdragon4

MCaleb PW
27 czerwca 2008, 17:26
Tawerna.pl - Najlepsza restauracja rybna w Gdańsku. Taaaak, ale gdzie tam jest forum?

Sądzisz, że propozycje jednostek/zamków czynią grę bardziej realną? Oczywiście, że HoMM VI się pojawi, ale na pewno nie dlatego, że kilka osób na jakiejś polskiej stronie napisało swoje domysły/wymysły odnośnie tego, co może być.

No i co ma znaczyć ten cholernie długi odstęp zanim się podpisałeś? Nie wiemy jaki masz nick? Chciałeś tam coś wstawić? Zaciął Ci się enter? Powiedz, proszę, chętnie się dowiem.

Blackdragon4 PW
28 czerwca 2008, 16:19
Nie o taką Tawernę mi chodziło wejdż na Tawerna i jak ci wyszuka to kliknij Tawerna 100 Heroes 5 4 3 2 1 najlepiej wpisz to w Google

Ginden PW
28 czerwca 2008, 16:23
Chodzi ci o tą graoargh stronę? I to ma jakąś siłę przebicia do Ubisoftu? Ma cokolwiek poza oficjalnymi informacjami z Ubisoftu? I jak można legalnie pobrać Heroes 1?

Alamar PW
28 czerwca 2008, 19:27
Ginden, zamknij się.
Masz odpowiedni temat o opiniach dotyczących innych stron, więc nie spamuj tutaj.

@Blackdragon4
Wiesz co to jest ironia?

I na koniec, Heroes 1 jest nadal sprzedawany w Polsce, więc jego zamieszczanie na "zasadzie abandonware" nie jest legalne. Zresztą w Podziemnej Tawernie jest o tym specjalny temat (o prawach autorskich i innych prawniczych duperelach).

Blackdragon4 PW
29 czerwca 2008, 11:51
Wiem co to jest ironia ale przecież już była premiera Heroes V Aciddragon.
Dzięki za poparcie Alamar


Haregar PW
3 lutego 2011, 16:34
Mógłbym jakoś pomóc przy gromadzeniu materiałów takich jak statystyki jednostek, ich wizerunki albo przy czymś innym jeśli trzeba. Chciałbym szczerze zobaczyć już komnatę Heroes 5, która jest "szara" od wielu lat. ;)

satyr64 PW
3 lutego 2011, 17:24
Ja też mogę chętnie pomóc .
strona: 1 - 2
temat: Komnata Heroes V w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel