Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Kronverk
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28

witchking PW
17 października 2015, 14:55
Nazwa Fort moim zdaniem wymusza taką samą nazwę w wersji polskiej

Fandor PW
17 października 2015, 15:31
Widzę trzeba dosłownie, może skończmy ten temat o nazwach? Czasami nazwę można wybrać dopiero po tym, jak koncepcja będzie ukończona, teraz miasto jest dzikie, silni wojownicy itd., może i pasuje Warownia, ale może się okazać, że zacznie dominować coś innego, np. była kiedyś jednostka szkockiego szlachcica stworzona przez HotA Crew (nie pamiętam który grafik), w IV części Heroes krasnoludy są lordami, pójdziemy w to i będzie pasować bardziej jakiś synonim dworu, pałacu, ale zanim to wszystko niech będzie spójna koncepcja i pierwsze grafiki.

Alistair PW
17 października 2015, 18:58
Polać mu, bo dobrze prawi. Faktycznie okaże się, że koncepcja się zmieni i inna nazwa będzie bardziej pasować.

Ursus PW
27 października 2015, 17:41
@fandor510 Znalazłem art tego szkockiego szlachcica z Vori, o którego ci chodziło:
http://heroes3towns.com/towns/cronverk/art_014.jpg

Fandor PW
27 października 2015, 17:48
Nie o tego, w sumie sam już nie pamiętam tej jednostki, ale chyba chodziło o tego pana: http://heroes3towns.com/towns/cronverk/concept_010.gif

Sir Galuf PW
22 grudnia 2015, 21:40
Mi się NIEZWYKLE podoba idea miasta krasnoludów w H3.

Pomysł bardzo ciekawy, pierwsze warianty jednostek były świetne - zwłaszcza strażnicy gór - po prostu wizytówka armii, moim skromnym zdaniem.

Według mnie wszystko mogłoby zostać tak jak na początku.

Zabrakło mi tylko na poziomie podstawowym obrońców z H5 - gdzie byli moją ulubioną jednostką ^_^.

W ogóle pomysł czadowy!!!

Nelesh PW
12 kwietnia 2016, 11:43
I jak to miasto? idzie? Nie idzie? Bo tu już kwiecień, a autor obiecał, że zrobi choćby i sam. :D

Matheo PW
12 kwietnia 2016, 14:28
Widziałeś jakieś grafiki? Nie? Więc nie idzie.

Pointer PW
17 maja 2016, 15:39
Cytat:
I jak to miasto? idzie? Nie idzie? Bo tu już kwiecień a autor obiecał, że zrobi choćby i sam :D

A czy obiecał kiedy zrobi? Bo nie przypominam sobie, żebym podawał jakikolwiek konkretny termin...

krasnolud99 PW
17 maja 2016, 18:38
Dajmy czas na stworzenie miasta. Lepiej, aby było dopracowane niż jakaś pierwsza lepsza sklejanka.

Sir Galuf PW
21 czerwca 2016, 19:40
BŁAGAM! Wypuść chociaż tę pierwszą wersję (z tym ekranem miasta na pierwszej stronie i jednostkami na 13.). Bardzo mi zależy, by krasnoludy miały w trójce własne miasto, nawet tak prosto wykonane. Jako motyw miasta dałbym music z fortecy z piątki. Proszę, wypuść chociaż taką prostą wersję Kronverku. :-/

Drwal PW
22 czerwca 2016, 09:56
Nie ma co nawet przerabiać, w VCMI można całe miasto w miarę prosty sposób ustawiać do woli. Najlepiej się wzorować na innych fanowskich miastach, zwłaszcza Cove, które jest dla wszystkich moderów wzorem, jeśli chodzi o VCMI. W tym momencie mam akurat na myśli sprawy techniczne.

Sir Galuf PW
22 czerwca 2016, 15:28
Cóż, dziękuję Wam Górski krasnoludzie i Drwalu. Nie znam się na modowaniu ani trochę, ale spróbuję stworzyć takie miasto sam.

avatar PW
22 czerwca 2016, 17:10
Pamiętaj, że forum jest po to, żeby pomagać! Rób miasto, a forum postara się wspólnie przejść przez problemy!

zeryss PW
17 października 2016, 21:59
Będę Kronverk na vcmi ? projekt jest zamknięty?

Górski Krasnolud PW
17 października 2016, 22:08
Ogólnie zauważyłem, że w banku stworów są wszystkie jednostki potrzebne do Kronverk, tylko niektórym tekstury trzeba byłoby zmienić, np. ten wodny stworek po zmianie tekstur na bardziej ogniste będzie przypominać walkirię.




Felag PW
17 października 2016, 23:04
Zeryss, it is stopped, but Sir Galuf is going to do something with it.
---
Można coś pokombinować z Bankiem Stworów, ale na dłuższą metę warto, żeby ktoś podjął jakieś kroki, żeby samemu jednostki zrobić.

Sir Galuf PW
17 października 2016, 23:12
Dałoby radę zrobić jednostki w gimpie?

Kammer PW
17 października 2016, 23:51
Górski:
niektórym tekstury trzeba byłoby zmienić
Haczyk w tym, że tu nie ma żadnych tekstur - tu masz gotowe animacje. Trzeba byłoby ręcznie przemalowywać każdą kratkę... A efekt pewnie byłby kiepski.

Sir Galuf:
Dałoby radę zrobić jednostki w gimpie?
A pewnie dałoby się - tak na przykład powstało parę jednostek z WoG-a.
Ale znów - efekt pewnie byłby słabszy. O wiele lepiej (ponoć) poznać Blendera, porobić modele, porenderować i tak dalej.

Sir Galuf PW
18 października 2016, 07:20
Ze względu na zerowe doświadczenie w tworzeniu grafik zrobię jednostki w gimpie. A co do tej, ,Walkiri" nie trzeba jej przemalować. Pasowałaby taka jaka jest ( choć w moim zamyśle nie ma jej w lime-upie )
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28
temat: [VCMI/projekt] Kronverk

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel