Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 89 - 90 - 91 ... 200 - 201 - 202

MinosKing PW
12 grudnia 2015, 19:17
Kuririnie świetna robota ;] chyba standardowy będzie dobrą opcją, ewentualnie można mu dodać rzucanie czaru błyskawica podobnie jak to robi dżin z homm 4.

Ale to tylko sugestia, w każdym razie zobaczmy co powiedzą oraz zasugerują na jego temat inni grotowicze.

Bacus PW
12 grudnia 2015, 20:24
Żadnych mieczy, zostań przy standardzie.
Co do czarów to mógłby na początku walki rzucać masowego buffa na własne oddziały.

Co do górnej połówki modelu to wygląda nieźle, ale ciężko ocenić nie widząc dolnej partii Dżina :P

AmiDaDeer PW
12 grudnia 2015, 20:30
Ten model dżinna nie jest zły...

...ale mam problem innej natury. Podstawa dżinna jest w formie żeńskiej. Ulepszenie - w formie męskiej. Teraz kolejna forma jest jeszcze raz w formie męskiej. Czy nie byłoby ciekawiej, gdyby jednak drugie ulepszenie było kobietą albo, hm, androgynem? :P

Kuririn PW
12 grudnia 2015, 20:42
Można coś wydybać z tego posta.

Co do formy żeńskiej/męskiej miałem problem. Jednogłośnie w moim (dużym) zespole, wybrałem formę męską.

Kastore PW
12 grudnia 2015, 20:43
Dżinn hermafrodyta XD :D

Andruids PW
12 grudnia 2015, 21:06
Pytanie tylko, jak zrobić babochłopa, skoro nie ma dolnej (najważniejszej) połowy? Osią pionową jak baron ashura?


Kastore PW
12 grudnia 2015, 21:11
Może będzie mu się zmieniać płeć np. przy animacji ataku albo lotu? ^^

Edit:
Ta chwila wymaga odpowiednich środków:
https://m.youtube.com/watch?v=AR6wKRWFOoE

TopFunny525 PW
12 grudnia 2015, 21:24
Dżin na obecną chwilę mi się podoba, nie jest źle, aczkolwiek tak jak inni oczekuję zobaczenia jego "finalnej wersji" (czyli góra + dół xd).

Andruids PW
12 grudnia 2015, 21:40
Kastore! To niegłupie : D

Kuririn PW
14 grudnia 2015, 00:13
Wolę się 3mać ścisłe oryginalnych jednostek i nie odbiegać daleko od piaskownicy.

Kuririn ===>>> Odchodzi w zaświaty...

Lord Hawk PW
14 grudnia 2015, 10:41
Model Dżina dobra robota, nie ma się czego przyczepić [poza oczywiście brakiem dołu], jednak standardowe ulepszenie dostaje czapę i tu by się też przydało dodać, najlepiej w złotym kolorze by pasowało do stroju.
Co do broni, też uważam że jest zbyteczna, lepiej przy zdolnościach coś w czarach pokombinować w końcu to istota magiczna.

Drwal PW
14 grudnia 2015, 10:49
Ja bym nic już nie zmieniał (dodawał). Nie każda ulepszona jednostka w H3 jest wyraźnie bardziej "wypasiona" kosztem podstawy. Zobaczcie na pary: Demigorgona-Gorgona, Drzewiec-Ent, Smoki, Behemoty.

Czasem wystarczy, że jednostka jest odrobinę większa, ma poważniejszy kolor, wygląd itd. Dżin Kuririna mógłby być kolejnym dobrym tego przykładem.

Nicolai PW
14 grudnia 2015, 11:54
Drwal:
Demigrona-Gorgona
Co to Demigrona? Ulepszone Winogrona?

Drwal PW
14 grudnia 2015, 11:59
Nicolai:
Co to Demigrona? Ulepszone Winogrona?

Uwielbiam pisać posty na telefonie...dzięki, już poprawione. Miałem oczywiście na myśli Demigorgonę (lub w innym tłumaczeniu Gorgonę, gdy ulepszeniem jest Większa Gorgona).

Kuririn PW
18 grudnia 2015, 21:51
Nikoś:
Ulepszone Winogrona?
To było by bardzo ciekawe :) Zamiana Gorgony w Wino :P

Taka sytuacja..

Baloq PW
18 grudnia 2015, 22:58
Łaaaadny, ulepszenie krzyżowca?

Drwal PW
18 grudnia 2015, 23:01
W takiej rozdzielczości nie ma się do czego przyczepić, może trochę zbyt monokolorystyczny. Przydałyby się też jakieś emblematy, no i charakterystyczny dla Krzyżowca kucyk.

Fandor PW
18 grudnia 2015, 23:05
Mam odczucie, że nogi zupełnie nie pasują do góry, są nieproporcjonalne, za krótkie. Nie ocenię szerokości w tej chwili, bo po przedłużeniu mogą być ok.

Baloq PW
18 grudnia 2015, 23:08
Fandor ma odrobinę racji, nogi powinny być trochę dłuższe. Z początku myślałem, że to wina zbroi nachodzącej na "spódnicę", ale rzeczywiście jakby trochę za krótkie miał.

Kuririn PW
3 stycznia 2016, 20:11
Baloq:
Łaaaadny
Ładna możne być Kobieta :)
Baloq:
ulepszenie krzyżowca?
Na to wychodzi.


Drwal:
W takiej rozdzielczości nie ma się do czego przyczepić
Jest! Zbroja, helm... i te kolory :P

********

Stary:


Nowy:



Sugestia/e.
strona: 1 - 2 - 3 ... 89 - 90 - 91 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel