Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Avatary
komnata: Przeklęta Machina

Wiedzmin Talic PW
10 marca 2006, 22:21
Pomozce mi ja zmienic avatar
W poprzednim takim temacie dane linki na forumy, a gdzie tam jaki avatar? aaaa...chce czerwone morde elfa z MM8... aaaaaa.....

Qui PW
10 marca 2006, 23:55
Po pierwsze, witaj na forum Kwasowej Groty.

Po drugie, naucz się pisać. Twój post w tym temacie, jak również kilka innych przeze mnie zaobserwowanych, przekraczają już wszelkie granice bezmyślności, ignorancji oraz pogardy dla jakichkolwiek zasad czegokolwiek, z gramatyką na czele. Nikt tu nie zamierza się zastanawiać nad skomplikowanym zagadnieniem w stylu "Co Wiedzmin Talic miał na myśli i dlaczemu?". Dlatego nie zdziw się, jeśli twoje posty nagle i niespodziewanie znikną. Do niczego innego w końcu się nie nadają. Ażeby ci to uzmysłowić, odpowiem na twoje zapytanie w stylu podobnym do twoich wypowiedzi.

A więc, ażeby ustawić sobie avatar, należy... Klikij profl klikij pole ardes wypisz klikij okej bedzie dobrze aaaaaaaaa.

Jeżeli uda ci się w przyszłości sformułować zapytanie nieco lepiej, może nawet otrzymasz zrozumiałą odpowiedź. No chyba że tą zrozumiałeś.

(Do reszty mieszkańców: proszę o nie dopisywanie tu postów w rodzaju "Tak, tak, Qui ma rację, ble ble ble." Dziękuję.)

Alamar PW
11 marca 2006, 10:07
W przypływie dobroci (sam nie wiem, czemu to robię, zwłaszcza po Twoich wyczynach w Cytadeli) zajrzyj do tego tematu.
A na przyszłość wysil się trochę i przeczytaj przynajmniej nazwy tematów. I myśl - to nie boli.

Wiedzmin Talic PW
11 marca 2006, 10:46
Ludzie! No i inni: dwarfy, elfy etc. ) Bardzo przepraszam za swą pisownię. Poprostu nie miałem polskiej czcionki, ale jak dla was, to po godzinowym plądrowaniu opcji swego kompa ją odnalazłem i zamierzm się poprawić, a co do błędów ortograficznyh...no eee...tam skąd pochodzę nikt nie zadaje sobie sprawy żeby poprawnie rozmawiać i pisać... ))

Wiedzmin Talic PW
11 marca 2006, 16:36
No nareszcie! ) A cała sprawa w tym, że nie ukazaliście, że adres do rysunku należy odnależć w opcjach ) Zajęło sporo czasu póki odnalazłem...

fishy PW
17 marca 2006, 21:47
Pierwszy post w tym temacie zrzucił mnie z krzesła (ze śmiechu) a dlaczego? "aaaa...chce czerwone morde elfa z MM8... aaaaaa.....". Szczególnie te podkreślone doprowadziły do niespodziewanego oddalenia moczu. Cóż, dostał czego chciał. "Czerwona morda elfa z MM8".

Wiedzmin Talic PW
17 marca 2006, 22:31
Mordaszka :)

Rabican PW
3 kwietnia 2006, 14:37
Ja natomiast mam problem nieco innej natury. Otóż z przykrością stwierdzam, że opary kwasu w Grocie nieco zniekształcają avatary... i dlatego mój kwaspopopijawie.jpg zmienił się w coś małego, żółtego, piskliwego i smako... wrednego. Bardzo proszę o wprowadzenie systemu ochrony obrazków tudzież zdjęć przed żrącym kwasem, śliniącą się łasicą oraz zeźlonym i kompletnie pozbawionym poczucia humoru smokiem ;p Z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie
A.

PS Na czas naprawy daję sobie w avku zdjęcie Aci... znaczy 'pewnego smoka' zaraz po wykluciu ;d Enjoy!!...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego w świecie Wizardry 8 tak mało jest dziewic?... Dlaczego Kwasior tak rzadko jest na gg?... I dlaczego draconi, czyli półsmoki, plują kwasem?...

Seener PW
11 października 2006, 19:56
Nie dało by się zmodyfikować tak opcję avatara, że dało by się wstawić wiekszy niż 80x80? Bo taki jest jakby...za mały.

Acid Dragon PW
11 października 2006, 20:46
nie.
Skoro został ustalony na 80x80 to pewnie dlatego, iż ktoś uznał, że nie jest za mały, ale odpowiedni. Wszystkie portrety z HoMM-MM mają nawet mniejszy format i nikt nigdy nie narzekał, że są za małe.

Seener PW
3 listopada 2006, 22:01
A dlaczego Kathrin ma Avatar o wymiarach 63x107, czyli o większym rozmiarze niż dopuszczalny ? Oczywiście mi to nie przeszkadza, ani nic- tylko pytam.

Acid Dragon PW
4 listopada 2006, 13:56
Bo najbardziej przeszkadza szerokość - nie długość ;). Poza tym niektóre avatary zostały ustawione przed ustawieniem technicznego limitu.
temat: Avatary

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel