Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 162 - 163 - 164

Xian PW
30 września 2006, 11:47
http://img206.imageshack.us/my.php?image=newunits0zc.png Pod tym linkiem znajdują się prace zaprezentowane jakiś czas temu przez ogasa w tym temacie. Dlaczego przywołuje, tak odległe wypowiedzi, ano dlatego że wczesneij nie miałem sposobności ich skomentować. Niezwykle podobają mi się grafiki Dreugara lub Mrocznego Krasnoluda z Alvar, jak kto woli oraz Centaura łucznika, który wprost idealnie nadaje się na alternatywne ulepszenie Centaura [szybki Bojowy/strzelający Łucznik do wyboru]. Krasnale widziałbym w jakimś fanowskim zamku, który czerpałby z universum Might & Magic [Gildia kupiecka: Mroczne Elfy, Dreugary], a nie wierzeń starożynych Egipcjan, czy WarCrafta.

Gratuluje zdolności graficznych!

Dark Dragon PW
3 października 2006, 21:12
Pracuję nad jednostką o nazwie : Władca Piekielnego Ognia (Jak wam się podoba? Jażeli nazwa jakaś taka głupia to podajcie inną)
będzie to upgrade Magoga

Narazie podaje statystyki, później dam obrazek

życie: 15
prędkość: 6
atak: 8
obrona: 5
obrażenia: 3-6
strzały: 50

MCaleb PW
3 października 2006, 21:19
>>> Na razie podaję statystyki, później dam obrazek.

Wiesz, jak zrobisz animacje, to nad statystykami pomyślimy. Poza tym jeden obrazek wiosny (nowej jednostki?) nie czyni, tym bardziej sam opis (tudzież patrz statystyka).

Trang Oul PW
3 października 2006, 22:53
Nazwa średnio mi się podoba. Pasuje do jakiegoś arcydiabła albo do Pyrannaste'a.

vinius PW
4 października 2006, 13:42
Ludzie, oszaleliście z tymi statsami? Chyba pół tematu to projekty oparte tylko na statystykach i czasem historii - i zero realizacji. Nie mam nic przeciw nim, ale - na litość Boską - po animacji lub chociaż koncepcji (czyt. obrazku).

Quba Drace PW
5 października 2006, 17:52
Po dość długiej przerwie chciałbym dodać kilka obrazków:

1 Nekromanta
2 to juz znacie(piekielnik)
3 Morlok
4 Nowy pnączak
5 Większy oślizg:)

Nie_mam_nicka PW
8 października 2006, 21:39
Witam, wybaczcie że mnie tu troche nie było. Też pokaże swoje jednostki:

Raksza: (czy jak to sie tam nazywa)
I portret:

Jednostka wyszła mi dziwnie, robiłem to w Paincie i IrfanViewie. Troche za bardzo widać z czego to jest poskładane :/ To moja druga jednostka jaką zrobiłem.

Liczyrzepa: (czy jak mu tam)

Piewszy Liczyrzepa nie chce coś wejść :/ Link do niego to: http://img522.imageshack.us/img522/8493/liczyrzepaad2.png

To wyszło mi jeszcze gorzej od Rakszy, no ale cóż to był mój pierwszy raz :) Miałem zrobić pełną animacje (tylko animacje ataków i animację obrony wziąść od jakiegoś Rycerza) żeby to sobie dodać do gry, ale po tym jak wszystkie Defy jednostek jakie "sam poskładałem" wywalały mnie z gry, albo wyświetlała się im tylko animacja ruchu i stania dałem sobie siana z tym.

Co do jednostek innych:
@Szarak świetne Smoki! Skrytobójca też fajnie wyszedł.
@Quba Drace Nekromanta i Większy Oślizg wyglądają nieźle, Piekielnik i Pnęczak wyglądają nieco gorzej (ale złe nie są), a Morlok nie zbyt mi sie podoba takie "dziwne" nogi i tak "dziwnie" trzyma ten miecz.
@Gandalfica pomysł na Smoczego Feniska jest tak głupi jak Smocza Ważka, Smoczy Żółw i Smoczy Robal, ale jednostka wygląda dobrze, Kapłan Czerwonego Smoka też nieźle wyszedł tylko mało w nim zmian względem Kapłana.
@Szcz fajny Liczyrzepa ;) Bardzo dobrze wygląda.
@TeHniK jednostka wygląda według mnie bardzo dobrze, tylko jak tu ktoś pisał trzeba by coś dodać z tyłu głowy.
@RebeliaMuppet 7 Mroczny Smok wygląda świetnie, mimo że to przemalowanie. Gdybyś tak jak jego przemalował Duchowego Smoka i zrobił Defa z animacją to chętnie widział bym to zamiast Krwawego Smoka w WoGu ;)
@Vatras dziwny pomysł na jednostkę, choć nie wygląda ona źle.
@altair bardzo dobry pomysł, jednostka wygląda świetnie, a animacja zapowiada się dobrze. Chętnie zobaczyłbym to w WoGu.
@vinius może to i zbyt podobne do Czarodzieja, lecz mi się podoba i podziw że chciało ci sie całą animację zrobić. Szkoda że nie ma Defa, zastąpił bym to chętnie zamiast takiego na przykład Kapłana Wojny.
@ogas Anioł Śmierci i Berserker wyglądają najlepiej, Centaur Łucznik lepszy od tego Sylwańskiego Centaura z WoGa, Ice Thurs, Silvan, Dzik, Wilk, Warg, Niedźwiedź, Salamander oraz Centaury też dobrze wyglądają. Za to Fishman i Rainbow Dragon są... śmieszne :P

PS. @Dark Dragon co do Władcy Piekielnego Ognia nazwij go Magog, Magoga nazwij Gog, a Goga nazwij Gogling (troche to skomplikowane ale chyba wiadomo o co chodzi). Nazewnictwo wzięte z M&M7.

Altair PW
8 października 2006, 22:48
@Nie_mam_nicka: Raksza jest ciekawa. Całkiem nieźle się prezentuje. :)

vinius PW
9 października 2006, 14:49
Przyznam, Raksza niezła :) tylko trochę te kindżały poprawić, ale projekt niezły.

Quba Drace PW
10 października 2006, 21:32
Wybaczcie mi za mój brak niewiedzy(młody jestem).
Ale co to jest liczyrzepa czy jak tam sie to zwie bo było kilka projektów ale nie zajażyłem oco chodzi.
Ps:Kolejna porcja moich bezzensownych jednostek niebawem.

Acid Dragon PW
10 października 2006, 21:41
Wiek nie ma tu nic do rzeczy - ja też nie mam kompletnego pojęcia :) (choć ja nie narzekam na brak NIEwiedzy :P), ale o ile dobrze pamiętam, to wynik fanatyzmu Viniusa, pochodzący z polskiego, tudzież słowiańskiego folkloru.

vinius PW
11 października 2006, 11:57
Blisko - ale wikipedia/pwn nie gryzie. mój liczyrzepa miał sie przemieniać na czas ataku w rycerza :)

Quba Drace PW
11 października 2006, 22:01
A oto wytwór mojej bujnej wyobraźni:
Ten projekt jest słaby, miał to być strażnik piekieł albo po prostu Demon.
Nie zrobiłem nic oprucz dodania skrzydeł smoka oraz tego co tam trzyma rycerz śmierci.




Ps.Acid Dragonie, mam małą prośbę, ale o tym później.



Adziq PW
12 października 2006, 12:11
Wiem na 100 %, że skrzydła są od czerwonego smoka ale nie wiem kto ma taki miecz i tarczę. Może powiesz skąd? :P

Trang Oul PW
12 października 2006, 13:31
Czarny rycerz.

vinius PW
12 października 2006, 14:24
Patrzcie, kosynier!

Quba Drace PW
12 października 2006, 15:32
Tarcza od archanioła nic więcej nie wymyśliłem:PP

Nie_mam_nicka PW
12 października 2006, 23:42
Wczoraj nie wiem co mnie naszło, ale zacząłem robić drugą klatke dla mojego Rakszy. Dzisiaj to skończyłem. Musiałem zmienić kolor zbroi i tych kajdanek na nodze (czy co to tam jest) gdyż nie byłem przygotowany na to że zrobie drugą klatke i nie miałem nigdze zapisane jak to przekolorowałem :/ Poniżej przedstawiam zmienioną klatkę numer 10 i klatkę numer 11 (tą co dzisiaj dokończyłem):

W pierwszej zmieniłem kolor zbroi i tych kajdanek na nodze i przesunąłem mu troche ten sztylet w prawej górnej ręce (miałem jeszce przesunąć lewy, ale póki co czasu już nie mam), zmieniłem mu zęby na białe i troche skróciłem prawą górną ręke. Co do drugiej klatki, wiem że zbroja troche głupio wygląda na nim, dlatego pewnie za jakiś czas zmienie na inną. Górną prawą ręke ma chyba troche za wysoko więc nie wiem czy w najbliższym czasie nie dać jej niżej?

Czekam na opinie.

A co do Strażnika Piekieł | Demona to aż tak źle on nie wygląda, w pierwszym tylko trzeba usunąć to białe tło co ma pod lewym górnym rogiem i pod prawą ręką (jest jeszcze pare białych kropek, ale tego tak bardzo gołym okiem nie widać), zrobić żeby normalniej trzymał ten miecz Czarnego Rycerza, a w drugim można tej tarczy jakiś uchwyt dodać żeby to lepiej wyglądało.

Być może w najbliższym czasie wezme się i za trzecią klatke (numer 12). Choć to może długo portwać bo ostatnio troche gram w M&M7 :P

Quba Drace PW
13 października 2006, 08:22
Pare miesięcy temu zrobiłem moją drugą jednostke a mianowicie Pnączak pierwszy wyglądał tak:
na pierwszy rzut oka całkiem całkiem, ale po dłuższym czasie zauważyłem kilka niedopracowań i postanowiłem to zmienić i po 30 minutach pracy uformowałem coś takiego:
widać różnic,ę teraz chciałbym się zająć animacją i mam taką prośbę, skąd można ściągnąć jakiś program do robienia animacji.

Dark Dragon PW
13 października 2006, 09:04
Mam pomysł na nowy zamek (nie chcę koniecznie żeby wszedł do WoGa): Lodowe Królestwo ( wiem, że głupia nazwa)

Level 1: Gremlinołaj

ul.: Skrzat

Level 2: Wiking

ul.: Wielki Wiking

Level 3: Arktyczny strzelec

ul.: Arktyczny/Lodowy Strzelec Wyborowy
(ver.1)
(ver.2)
Level 4: Śnieżny Człowiek

ul.: Śnieżny Wojownik


strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel