Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Dumny grotowicz
komnata: Jarmark Cudów

Idai PW
12 listopada 2015, 22:23
Witam wszystkich, chciałbym się pochwalić piosenką zespołu Tołhaje, do którego tekst napisała moja żona, również fanka pewnej gry, której trzecia część jest podobno najlepsza, aczkolwiek jak ja gra w każdą :)

https://youtu.be/-yfg8GzeKDY

AmiDaDeer PW
12 listopada 2015, 23:27
Muzyka całkiem oryginalna, podoba mi się szczególnie przetworzona perkusja, ale skoro chwalisz się tekstem, to technicznie jest naprawdę dobry, a przy tym to nie jest infantylne grafomaństwo - i za to duży plus, bo w zalewie "głębokich" tekstów muzycznych zespół może się naprawdę wybić.

Kudos!

Idai PW
13 listopada 2015, 00:08
Dziękuje, bardzo motywujące :) Jak kogoś ciekawi ta muzyka, to oczywiście zapraszam do zapoznania się z zespołem Tołhaje, bez których nie miałbym czym się pochwalić. Zdradzę, że można ich było usłyszeć w Wiedźminie II.

Morglin PW
13 listopada 2015, 16:58
Nawet mi się spodobało, bo udało mi się przesłuchać do końca, ale pewnie tylko na tym jednym razie się skończy - nie wynika to z tego, że utwór jest zły, po prostu, mimo jesieni i ponurej pogody za oknem, jakoś nie mam ochoty na tego typu piosenki.

Na pewno plus za niebudzący zażenowania tekst, aczkolwiek nie potrafiłem się w niego wczuć, chyba przez wokal - co prawda kobieta, która śpiewa, ma naprawdę ładny głos i w równie ładny sposób go wykorzystuje, ale czasem dziwnie przeciąga ostatnie słowa w wersie, tak że momentami czułem się, jakbym słuchał parodii (najlepiej słychać to, o co mi chodzi, w wersach "Dzisiaj jeszcze zasnę" i "Lecz co mi zostanie").
temat: Dumny grotowicz

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel