Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dwór
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 20 - 21 - 22

Drwal PW
5 lipca 2014, 12:22
Trith:
Trzeba zburzyć i zbudować na nowo

I bardzo dobrze. Robisz świetne grafiki w innych projektach, a akurat w Twoim mam wrażenie, są chyba trochę poniżej tego poziomu.

Błagam zmień avatar, razi w oczy pikselowaty dodo :D

AmiDaDeer PW
5 lipca 2014, 12:31
Daractive:
planujesz jakieś fabularne tło dla tego miasta, czy raczej będzie ono oderwane od uniwersum?
Tło fabularne jest. Ba - część jednostek już w tym uniwersum wystąpiła.

Daractive PW
5 lipca 2014, 20:17
Nie wiem do końca jaki klimat zamierzasz osiągnąć ostatecznie, ale jeżeli mogę coś zasugerować to chciałbym zwrócić uwagę że pierwsza wersja ekranu miasta miała pewną aurę nienormalności przywodzącej z lekka na myśl "Alicję w Krainie Czarów", której w nowszej wersji jakby zabrakło.

mr_R PW
27 lipca 2014, 21:29
Thrith (mam nadzieje że dobrze napisałem), czy któraś jednostka jest gotowa. Chciałbym kiedy z kimś gram, " a teraz podłoże ci świnie".

Trith PW
27 lipca 2014, 22:03
Świnia wyleciała z lineupu już jakiś dłuższy czas temu. Link z defami jednostek jest chyba jeszcze aktywny, na pierwszej stronie (i pewnie w banku stworzeń Groty też).

Sam projekt miasta jest na chwilę obecną "poniekąd rozwijany", czyli jeszcze czasu minie zanim cokolwiek sensownego z tego wyjdzie.

PS. Awatara dodo nie zmieniam, chyba że znajdę coś co mi bardziej przypadnie do gustu.

Sirielle PW
30 września 2014, 03:16
Uzbrojony ptak dodo to świetny pomysł. Kojarzy mi się z ptaszyskami z serii Final Fantasy. Rzeczywiście miastu można dodać więcej klimatu "Alicji w krainie czarów". Do ekipy pasowałby Kot w butach. W każdym razie ciekawy pomysł, mam nadzieję, że uda się go zrealizować.

Co do awatara - a nie da się zrobić większego renderu dodo i zamiast z dA podlinkować go w sensownym rozmiarze?

Andruids PW
30 września 2014, 03:40
Przychylam się do prośby. Trith, daj HDodo : <

zeryss PW
8 listopada 2015, 01:53
Kiedy będzie wersja beta miasta?

Trith PW
8 listopada 2015, 10:08
Projekt zawieszony na czas nieokreślony.

Morglin PW
8 listopada 2015, 12:03
Szkoda.

zeryss PW
8 listopada 2015, 19:16
там же только собрать до кучи в vcmi

KammerKammerzeryss proponuje zebranie całości miasta w obecnym stanie i wypuszczenie tego na VCMI.
Jeśli dobrze pojąłem.

Pointer PW
10 listopada 2015, 09:50
Pomysł niegłupi, jeśli tylko autor nie ma nic przeciwko. Jak się komuś to nie podoba, to najwyżej nie pobierze... ;)

zeryss PW
10 listopada 2015, 16:39
Pointer dokonać wersji vcmi

krasnolud99 PW
12 listopada 2015, 07:07
Z tego co widziałem w temacie macie tylko 6 jednostek

zeryss PW
12 listopada 2015, 07:32
15 jednostek http://www.space-nation.eu/?d=D8337F3F1

Ursus PW
21 stycznia 2016, 20:02
Jak tam idą postępy nad miastem :) ?

Trith PW
21 stycznia 2016, 22:27
Studia nie wybaczają, jest również lenistwo. Zatem z tym miastem będzie jak z Duke Nukem Forever.

Andruids PW
21 stycznia 2016, 22:45
Trith:
Zatem z tym miastem będzie jak z Duke Nukem Forever.
Czyli w końcu wyjdzie, ale będzie kompletną klapą, o której będzie głośno przez jakiś miesiąc? : p

Drwal PW
21 stycznia 2016, 23:08
Trith:
Studia nie wybaczają, jest również lenistwo. Zatem z tym miastem będzie jak z Duke Nukem Forever.
Trzeba będzie chyba zmienić rating Dworu. xD

A tak na poważnie, trochę szkoda. Studia akurat mają to do siebie, że albo jest mnóstwo wolnego czasu, albo nie ma go wcale. Pozostaje wtedy wygrać z lenistwem i dworek szybko się posunie do przodu. Miasto ma naprawdę ciekawy klimat, bardzo zbliżony do Cathedral Hoty,


Kammer PW
21 stycznia 2016, 23:23
ANDRe:
Czyli w końcu wyjdzie, ale będzie kompletną klapą, o której będzie głośno przez jakiś miesiąc? : p
Nie, to będzie Vori.

Drwal:
Trzeba będzie chyba zmienić rating Dworu. xD
Mówiłem. :P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 20 - 21 - 22
temat: [VCMI/projekt] Dwór

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel