Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 112 - 113 - 114 ... 135 - 136 - 137

Hayven PW
3 listopada 2015, 22:27
Dla postronnych (na ile ogarniam rosyjski):

1. zeryss pyta, kiedy będzie testowa wersja
2. Saki mu na to, że "będzie, kiedy będzie", że nie znają jeszcze nawet przybliżonej daty wydania wersji testowej, wpływ na to ma wiele niezależnych od nich czynników, a co więcej, wersja testowa nie będzie pokazana wszystkim. I że choć nie może powiedzieć tego z pełnym przekonaniem, to Neph upubliczni dopiero gotowe miasto. [w pełni współpracującego z dodatkiem? tutaj tego fragmentu nie kminię]
3. zeryss na to, w transkrypcji, "woźmicie testerom", czego też nie do końca nie rozumiem... ale jeśli czyta to ktoś, kto nie zna cyrylicy, to już i tak zawsze coś.

Kastore PW
3 listopada 2015, 22:40
Hayven:
zeryss na to, w transkrypcji, "woźmicie testerom"
Może "weźmijcie testerów"? :P

Hayven PW
3 listopada 2015, 22:45
To transkrypcja. Jak dla mnie (uczącego się od pół roku, z internetu) to może to równie dobrze oznaczać 'weźcie testerów', jak i 'weźcie (mnie) testerem', przy czym raczej to drugie, albo po prostu 'weźcie testerom' :D Może to też być pytanie, tak to jest jak się olewa interpunkcję :P Tak czy owak, mój post jest do usunięcia jak tylko pojawi się ktoś, kto to prawidłowo przetłumaczy.

Morglin PW
3 listopada 2015, 22:48
Straciłem wiarę w Grotowiczów...

A modele ładne.

zeryss PW
3 listopada 2015, 22:55
примите тестером в проэкт оазис

KammerKammerJa bym powiedział, że zeryss pyta się o to, czy jest możliwość wzięcia udziału w testach Oazy.
A kolejne posty odnośnie tłumaczenia będę kasował - offtop.

Saki PW
3 listopada 2015, 23:27
К сожалению, список тестеров уже определён. Хотя я понимаю, что ты бы уже хотел поиграть городом, единственным, что могу тебе предложить, является терпеливость - чем долже подождёшь,тем лучше будет твой опыт с финальной версией)

Niestety, lista testerów jest już ustalona. Choć rozumiem, że chciałbyś już pograć miastem, jedynym, co mogę Ci zasugerować, jest cierpliwość - im dłużej poczekasz, tym lepsze będą Twoje przeżycia z wersją finalną:)

Nephretes PW
5 listopada 2015, 11:12
Byłem w nastroju na jeszcze jeden render HD dla skorpiona. Smacznego.



Demorator PW
5 listopada 2015, 12:07
Kiedy wydajesz RPG-a w pełnym 3d? Genialne!

Drwal PW
5 listopada 2015, 13:01
Akurat nie jestem fanem tego modelu, ale w takiej formie robi wrażenie. U ulepszenia widziałbym trochę inne tekstury: bardziej gładkie i błyszczące jak u Gorgony niż chropowate.

galo11 PW
5 listopada 2015, 14:47
@Nephretes,
Fantastyczne!

zeryss PW
5 listopada 2015, 14:54
Nephretes после завершения работы с оазисом есть город который тебе будет интересно создать???

KammerKammerzeryss zapytuje Nephretesa o to, którym miastem wykaże on zainteresowanie, by go robić, gdy ukończy Oazę.

Nephretes PW
5 listopada 2015, 15:43
@Demorator
Zasadniczo nie miałbym nic przeciwko by użyć moich jednostek w innych projektach. Byłbym również zainteresowany modowaniem innej mojej ulubionej gry: Diablo 2. Nawet swego czasu sprawdzałem jak by to wyglądało.


Co do RPGa w 3D, to obawiam się, że nie byłoby to takie łatwe. Część jednostek nie wygląda dostatecznie dobrze w HD, poza tym animacje należałoby zrobić od nowa, gdyż aktualne są herosowo-uproszczone do kilku klatek.

@Zeryss
If you are asking whether I am planning to work on a new town I must dissapoint you, because I think that there are other aspects of game which would be more interesting than another town (like MDT alternatives)...however it would be interesting to reintroduce some of old Alex-ander creatures to honor his work which I am big fan of.

Though my favourites are Kremlin, Abyss and Monolith and although I doubt they will be ever released I like the concepts and could do something small for them if they ask me. This only apply to original town creators, not to another attempt to revive abandoned project.

Ursus PW
5 listopada 2015, 15:53
@Neph Modele są przepiękne, zaś jeśli chodzi o miasta na przyszłość to z chęcią zobaczyłbym Kremlin :)
H3 w Diablo 2 też ci dobrze wychodzi.

zeryss PW
5 listopada 2015, 16:21
Hota никогда не выпустит еще город потому как они нашли баг в движке Heroes of Might and Magic 3 этим воспользовались так что vcmi и только vcmi

KammerKammerzeryss pisze, że HotA nie wyda nowego miasta, bo znaleźli błąd w silniku H3, więc pozostaje wyłącznie VCMI.
A przynajmniej tak ja rozumiem jego słowa...

Saki PW
5 listopada 2015, 21:13
zeryss, Где ты ети информации (о способе добавления города в Хоте) получил?

Zeryss, skąd masz te informacje (o mieście w Hocie)?

Fandor PW
5 listopada 2015, 21:26
Nie mogę się doczekać Oasis, najlepsze miasto po Forge jakie zostanie dodane do gry. *.*
Mod Design Team, zróbcie własne Re-Make Might&Magic chociaż 1-3, nawet niech mechanika we wszystkim będzie taka sama tylko grafika od was. *.*

zeryss PW
5 listopada 2015, 21:43
брат программист разбирал до мода и после. http://forum.df2.ru/index.php?showtopic=28170&st=2120&start=2120 думайте над сказанным
Docent Picolan

KammerKammerCiąg dalszy mojego tłumaczenia: Docent Picolan przekazuje poprzez zeryssa, że jego brat programista sprawdzał silnik i tak mu wyszło. Poddaje również to pod rozwagę.

Fandor PW
5 listopada 2015, 22:28
Zeryss błagam, ja rozumiem "polska język trudna język", ale to jednak polskie forum, i wśród Polaków, oprócz języka ojczystego najbardziej znanym jest język angielski, więc pisz w którymś z nich na forum.

bRyland PW
6 listopada 2015, 07:25
@fandor510
Ja jestem Polakiem jak już :)
Polska język bardzo trudna nawet dla Polaków :P

@zeryss
You can use google translate to wrote something in english/polish - it is enough good. ;)

Drwal PW
6 listopada 2015, 09:50
Chłop wam podaje na tacy dość istotne informacje a wy narzekacie. Ja tam bym w życiu się o tym nie dowiedział gdyby nie on i jestem mu za to wdzięczny. Angielski jest najpopularniejszym językiem (w praktyce bo chiński zna więcej ludzi), ale to się zmienia. Kiedyś dominująca była łacina, potem francuski, przez pewien czas spore znaczenie miał rosyjski. Wiąże się to oczywiście z dominacja jakiegoś państwa na świecie. Uszanujmy to, że ktoś się fatyguje i mimo bariery jaką jest język, stara się z nami komunikować i przekazywać ważne informacje. To jest pojedynczy przypadek, więc powinna się liczyć treść - a Kammer/Hobbit i tak wam to tłumaczą.

KammerKammerI tym miłym akcentem zalecam skończyć cały offtop odnośnie rosyjskiego. Skupmy się na wyciąganiu od Nepha właściwości skorpiona!
strona: 1 - 2 - 3 ... 112 - 113 - 114 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel