Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Problem z (p)odpaleniem MM9
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

PeteKrieg PW
1 listopada 2015, 13:24
Witam!

Mam maly problem z MM9 na Windows 7. Gra czasem chodzi gladko, ale przewaznie zacina sie, co uniemozliwia gre. Znalazlem jakies tam porady w necie, ale nie mam zielonego pojecia jak sobie z tym poradzic.
Jedna z porad sugeruje, by dopisac gdzies ''+windowed 1''. Niestety nie wiem jak to zrobic, gdzie to wpisac. Nie gram duzo i na grach sie nie znam, wiec mam z tym problem.
Z gory dzieki za pomoc.

Dark Dragon PW
1 listopada 2015, 13:54
Klik.

PeteKrieg PW
1 listopada 2015, 15:56
''Na nowszych systemach proponuję dodać do skrótu gry "+windowed 1". Sprawi to, że gra uruchomi się w oknie, ale za to będzie chodzić znacznie sprawniej niż na pełnym ekranie.''

No wlasnie o to mi chodzi - dodalem +windowed 1 do skrotu i nic. Nie mam pojecia co zle robie, a zalezy mi zeby znow pograc w MM9.

Dark Dragon PW
1 listopada 2015, 16:49

PeteKrieg PW
1 listopada 2015, 17:19
Dzieki wielkie. Gra dziala znacznie lepiej, choc okno nieco malo. No ale lepsze to niz nic.

Azon PW
2 listopada 2015, 11:49
:
Dzieki wielkie. Gra dziala znacznie lepiej, choc okno nieco malo. No ale lepsze to niz nic.

Zmień sobie rozdzielczość w systemie na taką jaką masz w grze.

Dark Dragon PW
2 listopada 2015, 16:01
Warto także w "autoexec.cfg" ustalić parametr "BitDepth" na wartość "32".

PeteKrieg PW
3 listopada 2015, 07:18
Zobrazujesz mi jak to zrobic?
Moze tez ktos prosto wytlumaczyc jak zmienic rozdzielczosc w grze bez zmiany rozdzielczosci na komputerze? Okienko jest dosc male.
temat: Problem z (p)odpaleniem MM9

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel