Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Pytanie dotyczace postępów
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

norq PW
23 lipca 2015, 20:42
Szanowni użytkownicy,

Czy ktoś mógłby oświecić mnie jak przebiega produkcja HotA? Nie sposób dowiedzieć się czegoś z oficjalnej strony dodatku.

Mój rosyjski nie jest aż tak zaawansowany - niestety. Przejrzałem zatem historię Groty. Dowiedziałem się jakoby frakcja Katedra została całkowicie anulowana. To samo tyczy się pomysłu ożywienia jednostek alternatywnych z HoMM4. Czy to prawda?

Oba pomysły wydawały mi się wprost kapitalne - zwłaszcza fanatyczna Katedra.
A zatem - twórcy porzucili oba koncepty ostatecznie?

AmiDaDeer PW
23 lipca 2015, 20:45
Większość starych pomysłów została anulowana. Obecnie trudno powiedzieć, co będzie w przyszłych wersjach dodatku, a czego nie będzie. Nawet Forge jest jedną wielką niewiadomą.

norq PW
23 lipca 2015, 20:56
Dzięki za szybka odpowiedź. Czyli jednak cień szansy jest. Swoja droga dziwne, że akurat najmniej charakterna ze wszystkich frakcji znalazła się w 'finalnej' wersji. Oczywiście - tu można sie spierać. Kwestia gustu.

Ursus PW
23 lipca 2015, 20:57
Twórcy raczej będą doszlifowywać przystań (nowy wygląd miasta i jednostek) i może dodadzą jakieś nowe artefakty i jednostki neutralne.

DragoHomm PW
24 lipca 2015, 10:49
Z tego co zrozumiałem na oficjalnym forum df2 to Hippocamus i inni wspominają coś o nowej umiejętności alchemia czy coś takiego i wytwórstwo mikstur.

AmiDaDeer PW
24 lipca 2015, 19:27
HotA nie planuje żadnych nowych umiejętności drugorzędnych na ten moment.

Ursus PW
15 sierpnia 2015, 13:01
Wiadomo kiedy będzie nowa wersja hoty?

Morglin PW
15 sierpnia 2015, 13:03
Nie. Ale jestem niemal pewien, że wypuszczą coś na Nowy Rok, bo tu już swoista tradycja.

Ursus PW
15 sierpnia 2015, 13:20
Zazwyczaj wypuszczają nowe wersje co 3 miesiące, które zawierają nowe dekoracje i jakieś budynki, więc chyba pracują nad czymś większym. Z tego co wiem, to katedra, stanford i jednostki alternatywne nigdy się nie pojawią, a kronverk i kuźnia będą w dalekiej przyszłości, więc w nowszych wersjach raczej będą nowe kampanie, artefakty i jednostki neutralne.

Drwal PW
15 sierpnia 2015, 13:59
Ursus89:
Zazwyczaj wypuszczają nowe wersje co 3 miesiące

Jakby dawali aktualizacje co 3 miesiące, to mielibyśmy pewnie z 30 wersji. Ostatnio raczej był wyjątek i jak wspomniał Morglin, Sylwester to najbardziej prawdopodobna data.

Ursus89:
... które zawierają nowe dekoracje i jakieś budynki, więc chyba pracują nad czymś większym. Z tego co wiem, to katedra, stanford i jednostki alternatywne nigdy się nie pojawią, a kronverk i kuźnia będą w dalekiej przyszłości, więc w nowszych wersjach raczej będą nowe kampanie, artefakty i jednostki neutralne.

No miasta bym się nie spodziewał, ale większa aktualizacja raczej jest w planach. Sam jestem ciekawy co szykują, może powstanie także długo wyczekiwana polska wersja.

Ursus PW
15 sierpnia 2015, 14:04
Ja miast bym się spodziewał miast w wersji 2.0+, a na Sylwestra to neutrale i artefakty.
Polska wersja w sumie mogłaby się pojawić, bo Polacy to najwięksi fani HoMM po Rosjanach.

Janosik PW
1 listopada 2015, 11:42
Jak w temacie. Od kilku(!) miesięcy śledzę newsy w Kwasowej Grocie odnośnie nowej wersji, tygodnie mijają, miesiące... trochę już czasu upłynęło. Czy ktoś orientuje się kiedy można się spodziewać nowej wersji? Chciałbym nowych map, zamków, jednostek, budowli ;) .....

KammerKammerPrzenoszę do bliźniaczego tematu.

Morglin PW
1 listopada 2015, 11:48
Oficjalna data premiery jest nieznana, ale najbardziej prawdopodobny wydaje się Nowy Rok.

Nephretes PW
1 listopada 2015, 12:22
Janosik:
Chciałbym nowych map, zamków, jednostek, budowli ;)

Nie spodziewałbym się niczego większego, a już z pewnością nie zamku. Pewnie będzie to jak zwykle kilka dekoracji i może została im jeszcze jakaś jednostka po Alexandrze :)

Fandor PW
1 listopada 2015, 12:31
Jak to po Alexandrze on już z nimi nie pracuje. o.O
To kto teraz robi im modele? W ogóle kto należy do HotA Crew i jakie mają plany na miasta, o ile w ogóle?

Janosik PW
1 listopada 2015, 13:13
Podacie jakieś linki do poczytania i pooglądania "nowych grafik"?

edeksumo PW
1 listopada 2015, 13:15
Ale nic nowego nie zostało pokazanego od poprzedniej wersji. I nie oczekiwałbym niczego aż do nowego roku.

Ursus PW
13 listopada 2015, 19:21
Ostatnio na Heroes Community znalazłem tę grafikę:
http://pp.vk.me/c629230/v629230663/16a5b/t1zKqhqUII8.jpg
I mam pytanie- to jest fake czy w wersji 1.3.9 będzie coś większego?

Drwal PW
13 listopada 2015, 19:23
To jednostka Axolotla, od dawna ją można ściągnąć, także z Groty. Co do jej powiązań z Hotą - nie mam zielonego pojęcia.

Ursus PW
13 listopada 2015, 19:30
Z 5 miast, które zapowiadało HoTA Crew wyszła tylko Przystań, Katedra i Stanford umarły, a Kuźnia i Kronverk to wielka niewiadoma, więc może spróbują zrobić neutrale z tych odratowanych jednostek, bo jeśli to co napisał zeryss na forum to prawda to Przystań to jedyne miasto w tym projekcie.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [HotA] Pytanie dotyczace postępów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel