Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Kampanie
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2

mario011 PW
25 października 2015, 11:49
Witam. Może ktoś pomóc, w jakiej kolejności odwiedzać w podziemiach te obeliski czy budynki aby wykonać ta misję?

KammerKammerChodzi o Kwiat Pustyni.
A sam temat uogólniam, by mógł służyć na temat ogólnych rozmów o kampaniach.

stefanchm PW
25 października 2015, 23:42
Witam
Mam ten sam problem. Jedna z dźwigni nie powoduje pojawienia się potworów, ale i tak nic się nie dzieje. Może ktoś wie, o co chodzi?

Idai PW
26 października 2015, 00:47
Mnie się udało tak:
Lewy górny, lewy dolny, prawy dolny, górny prawy

stefanchm PW
26 października 2015, 11:56
Dzięki, dziś po południu wypróbuję.

mario011 PW
26 października 2015, 12:42
Niestety, mi nie zadziałało.

stefanchm PW
26 października 2015, 21:18
U mnie OK, zadziałało.
Trzeba zrobić dokładnie tak jak opisał Idai. Po naciskaniu dźwigni w odpowiedniej kolejności nie pojawiają się żadni wrogowie, a ostatnia dźwignia otwiera dojście do Kwiatu.
Jednak dalej jest kolejna przeszkoda: nie mogę wykonać następnego zadania, ponieważ droga do Malathui jest zablokowana.

Idai PW
26 października 2015, 23:03
Przed podejściem do każdej dźwigni sugeruję podejść do tych obelisków wewnątrz.

Stefanchm - opisz dokładniej misję, bo nie pamiętam, o co chodziło, aczkolwiek będę znowu przechodził wszystko, bo mi system padł.

stefanchm PW
27 października 2015, 22:49
Idai, chodzi o ten moment, kiedy już masz kwiat pustyni i musisz pokonać Malathuę w ciągu tygodnia, ale na drodze jest przewrócony przez cyklopa postument, który blokuje drogę.
Pozdrawiam

Idai PW
27 października 2015, 23:10
Musisz dostać się do portalu, gdzie za pomocą kwiatu przejdziesz do świata duchów. Jest on w tej części gdzie podróżowałeś dżinką.

stefanchm PW
31 października 2015, 14:41
Ok, dzięki zadziałało. Myślałem, że przez portal muszę przejść później!

demoxik PW
9 listopada 2015, 18:29
Witam, zabiłem wcześniej Yasira jeszcze przed znalezieniem Łzy Asha. Czy kampanie wtedy juz nie zaliczę, bo nie mogę z nim rozmawiać?

https://imgur.com/aaq2bpZ

flapdzak PW
9 listopada 2015, 18:44
Ja wygrałem to bez problemu. A pokonałeś już "opętanych Shantiri" (czy jakoś tak)?
Też Yasira pokonałem i zdobyłem jego zamek. To nic. Łzę Ashy znajdź i wybuduj. Postępuj zgodnie z misjami ;).

Widać, że pomnik jeszcze niewybudowany. Jeszcze sporo masz do zrobienia ;).

demoxik PW
12 listopada 2015, 11:35
Mam problem z misją Kontratak, nie zalicza mi pokonanych wrogów, podaje przykład:

http://screenshot.sh/n9lRI7sVa8SA7

http://screenshot.sh/n7RPKHxeDYGd9


Mateusza pokonałęm ale nie zaliczyło mi

Acid Dragon PW
12 listopada 2015, 11:56
Pokonanie Mateusza Konradem Wilkiem nie powinno być możliwe, o ile dobrze pamiętam. Mateusz powinien przybyć dopiero po śmierci Konrada. W każdym razie zadanie "kontratak" jest możliwe do wykonania pod sam koniec mapy.

Czy aby nie używałeś jakichś cheatów?

karmazynka PW
12 listopada 2015, 19:02
Jest możliwe - przy falach przeciwników rotacyjnie pojawiają się nazwiska bohaterów, między innymi Mateusz.

A ja mam teraz problem bo zrobił mi się bąbel dookoła miasta i ani ja nie mogę się wydostać ani nie mogę wejść do bąbla. Bug czy feature?

Acid Dragon PW
12 listopada 2015, 19:07
Feature. Zbierz tytanów i przejdź przez uaktywniony portal. Rozumiem, że jeden bohater przy nim jest (w środku bąbla), bo bez tego nie powinien się ów bąbel uaktywnić.

karmazynka PW
12 listopada 2015, 19:15
O, dzięki - nie zauważyłam tego portalu w ogóle.

flapdzak PW
7 lutego 2019, 15:47
Pytanie - jaka jest kolejność kampanii w Heroes 7? :P
W sensie umiejscowienie opowieści na linii czasu.

Kammer PW
7 lutego 2019, 15:56
Tutaj masz ładnie wylistowane.

flapdzak PW
7 lutego 2019, 16:52
Super, dzięki! :D
strona: 1 - 2
temat: [H7] Kampanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel