Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [H7] Bugi i problemy techniczne
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Kammer PW
29 września 2015, 01:02
Nie oszukujmy się - H7 nie może być grą w 100% udaną, bez żadnych błędów i niedoróbek.
Tenże temat służyć ma zgłaszaniu znalezionych niedoróbek. Zalecane jest podawanie:
1) opisu błędu;
2) okoliczności, kiedy on się nadarza;
3) wersji gry;
4) ofiary do Smoczych Bóstw w intencji załatania.

Therionee PW
29 września 2015, 19:28
Podczas próby uruchomienia edytora otrzymuję informację, że brakuje pliku MMH7Editor-Win64-Shipping.exe.config.

Kurek PW
29 września 2015, 20:09
Mam napisane, że transfer wynosi 0b/sek... Czy ktoś w ogóle uruchomił tę grę?

EDIT
Zalapało i poszło

MCaleb PW
29 września 2015, 20:15
Potwierdzam występowanie błędu przy próbie odpalenia edytora.



Google póki co milczy.
Spróbuję coś wyszukać na własną rękę, ale nic nie obiecuję.

A propos 0kb/s - fail Uplayu. Na samym początku sprawdzania plików/miejsca/cokolwiek transfer przez pewien czas wisi na zerze.
Zostaw, zaparz herbatkę, może oglądnij coś w tym czasie.

EDIT:
Ktoś już wrzucił temat o błędzie z edytorem na oficjalne forum Ubi.
Zobaczymy co odpowiedzą.

morthi PW
29 września 2015, 20:42
A instalowałeś grę z płyty czy pobrałeś instalator z Uplaya?
U mnie (wersja pobrana z Uplaya) występuje ten sam błąd.

MCaleb PW
29 września 2015, 21:25
Instalacja z płyty, ale i tak przed odpaleniem Uplay pobierał część gry z internetu.

Nie wiem czemu, nie staram się zrozumieć.

Idai PW
29 września 2015, 22:15
Ten sam problem MMH7Editor-Win64-Shipping.exe, chyba bo za szybko zamknąłem okienko :(

Weryfikuje pliki gry. Jak ktoś znalazł rozwiązanie proszę o info.

Ok, gra mi się nie uruchamia czy ktoś miał ten problem? Otwiera mi się tylko uplay i nic.

MCaleb PW
29 września 2015, 22:28
Przez jakiegoś pajaca pojawiły się dwa kolejne tematy o tym błędzie:
- Numero uno.
- Numero due.

Najciekawszą informacją, która się w jednym z nich pojawiła, była wypowiedź użytkownika Welfur.
Cytat:
I could start it before the 243 mb patch from this late afternoon.
After the patch same problem, same files are missing.
Innymi słowy: wersja prosto z pudełka działa, a po "first day patchu" nie.

Gratulacje dla Ubi.

Yogoort PW
29 września 2015, 23:23
1) opis błędu: kilka niewidocznych skrzyń exp/złoto oraz zawierających artefakty - utopione dokładnie pod teksturami, można je zebrać, ale trzeba uważać, żeby nie przeoczyć(punkt 4);
2) okoliczności, kiedy on się nadarza: zauważone w pierwszej oraz drugiej misji kampanii Przystani;
3) wersja gry: 1.1-31895;
4) ofiary do Smoczych Bóstw w intencji załatania: na chwilę obecną polecam używać często przycisku ALT w celu podświetlania aktywnych obiektów na mapie przygody.

Idai PW
30 września 2015, 01:01
Jak komuś nie uruchamia się gra po synchronizacji zapisu cloud, wyłączcie to w opcjach uplay. Jak ktoś się lepiej zna niech odpowie jaki to może mieć wpływ na grę, to proszę o odpowiedź.

Kurek PW
30 września 2015, 03:04
Z komentarzy ze strony HVII przeczytałem, że edytor ma być działający już jutro (albo raczej dopiero jutro). Przyjdzie wraz z aktualizacją.

Arial PW
30 września 2015, 12:51
Pomocy! W trzeciej misji kampanii Przystani chyba grałem "za dobrze", bo odparłem Konradem wszystkie ataki wroga. Teraz po odnalezieniu łzy Ashy mam zadanie pokonania wszystkich bohaterów Gryfa, ale pokonałem ich już całe miesiące temu. Czy ktoś może miał podobny problem i wie, czy misja jest nadal do przejścia?

Therionee PW
30 września 2015, 14:37
Edytor działa po drobnej aktualizacji :)

Lord Piorunów PW
1 października 2015, 06:42
Witam. Proszę szanownych użytkowników Kwasowej Groty o pomoc, po aktualizacji. Gy uruchamiam grę wyskakuje mi: "Brakuje pliku D3DCOMPILER_43.dll"
Proszę o pomoc. Grę kupiłem wczoraj i nie mogę sobie zagrać.

Yogoort PW
1 października 2015, 08:37
@up dwa kliknięcia u wujka googla

Ja chciałem przestrzec wszystkich, aby nie zapominać o częstym zapisywaniu gry. Wczoraj rozegrałem drugą misję kampanii Przystani i na sam koniec gra zaliczyła crasha, gdy chciałem załadować szybki zapis. Potem się okazało, że nie działają żadne zapisy automatyczne, ani szybki zapis, jedynym działającym zapisem był klasyczny z dnia poprzedniego, na samym początku drugiej misji...

Szaman PW
1 października 2015, 11:33
Czy ktoś z was ma ten sam problem co ja? Mianowicie muzyka, pomimo że mam na maxa ustawione, to dość cichutko chodzi. Z dźwiękami typu budowaniem, okrzyki żołnierzy, itp wszystko ok.

Idai PW
1 października 2015, 12:05
Czy wam uruchamia się gra przez Uplaya? Ja mogę ją uruchomić tylko bezpośrednio z folderu gry.

Czy wam też tak długo trwa ruch SI? Odkrył ktoś, jakąś metodę na to? Bo to są jakieś jaja, jak reklamy na Polsacie. W sumie jakby tak reklama leciała w turze przeciwnika, to Ubi mogłoby zarobić na tym.

EPICJAJO PW
1 października 2015, 17:54
Witam, mam problem z 2. misją Necropolis, zdobyłem wszystkie miasta, zrobiłem wszystkie zadania, cała trójka bohaterów przeżyła, no i nic się nie dzieje, misja się nie kończy. Ma ktoś podobny problem?


https://www.youtube.com/watch?v=pXfiTQTlpzQ nie tylko ja mam taki problem:(

Pointer PW
1 października 2015, 20:25
Witam! Czy u Was też jest dostępnych tylko 7 czy 8 map? Z czego 4 są te same co w becie... Co z tym kreatorem map losowych?

Yogoort PW
1 października 2015, 20:46
Pointer - potwierdzam taką ilość map poza kampanią. Generator map losowych jest wbudowany w edytor, i albo odpalasz nowy projekt, albo generujesz nową mapę - potem ją możesz modyfikować jeżeli chcesz.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [H7] Bugi i problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel