Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37

Dark Dragon PW
9 lutego 2015, 12:50
Być może trzeba poczekać po prostu na aktualizację, bo wina prawdopodobnie leży po stronie gry.

Bartas89 PW
19 sierpnia 2015, 22:05
Jak to jest w tymi rangami? Aktualnie mam rangę "Głownodowodzący" i 0% bo ostatnio mi nie szło. Teraz gram ciągle szybką grę rankingową i mimo, że większość pojedynków wygrywam to ranga procentowa ani drgnie. Czym to może być spowodowane?
I druga sprawa to które pakiety (za złoto) kupować żeby wypadało jak najwięcej kart Inferna i Nekropoli (oraz zaklęć ze szkół magii ognia i ciemności) ?

Demorator PW
19 sierpnia 2015, 22:33
Moim zdaniem (miałem to samo), na odpowiednio wysokim poziome nie możesz spaść poniżej tej rangi. Mimo wszystko Twój licznik wygranych i przegranych znajduje się poniżej dolnej granicy Głównodowodzącego. Co za tym idzie musisz nadrobić tą różnicę i dopiero ruszy licznik.
W każdym razie mnie "wystarczyło" wygrać kilka(naście) walk z rzędu i wszystko ruszyło.

Bartas89 PW
19 sierpnia 2015, 22:38
Rozumiem, dzięki za odpowiedź :) A co z tymi pakietami?

Bartas89 PW
21 sierpnia 2015, 19:11
Gram sobie z gościem i walka trwa dość długo (była 15 tura). Nagle ekran przygasa i myślę sobie, że facet sie poddał... Ale nic z tych rzeczy! Zaliczyło mi porażkę!!! WTF?! Zdarzyło mi sie już takie coś drugi raz. Ktoś wie o co chodzi? Męczę się strasznie żeby coś wygrać bo zacząłem grać dopiero niedawno i nie mam kart i zwykle gram z typami co mają wiele epików dlatego wkurza mnie takie cos, że przegrywam niesprawiedliwie.

Bartas89 PW
27 września 2015, 18:45
W zakładce zadania dzienne mam trzy zadania. Natomiast obok mam zakładkę nowicjusz. Ale wykonałem już tam wszystkie zadania. Czy pojawia mi się tam nowe zadania albo jakiś wyższy level? Ktoś wie o co z tym chodzi?

Dark Dragon PW
27 września 2015, 18:55
Nie pojawią się.

Bartas89 PW
27 września 2015, 19:26
To po co jest ta zakładka nowicjusz?

Dark Dragon PW
27 września 2015, 19:34
Skoro wykonałeś wszystkie zadania, to co miałoby się tam pojawiać? Jak przejdziesz grę, to też się zastanawiasz po co dalej jest na półce/w bibliotece w jakimś kliencie?

Bartas89 PW
27 września 2015, 19:57
Skoro jest zakładka nowicjusz to to logiczne się wydaje, że później będzie zakładka np doświadczony. A tak to mogli w ogóle nie nazywać tej zakładki.

Dark Dragon PW
27 września 2015, 22:26
Zakładka jest przeznaczona dla nowicjuszy. Bardziej doświadczeni gracze dostają dostęp do 3 dziennych zadań. Jakby jej nie nazwali, to byłoby to mylące dla graczy.

wacjusz PW
3 sierpnia 2016, 12:45
Macie jakieś rady dla takiego gościa, co ostanią aktualizaję w jaką grał jest 5 wież? Tylko mi nie mówcie o zakupie kart za real hajs. :)

Dark DragonDark DragonNa samej górze jest temat idealny na takie pytania. Na przyszłość proszę o zapoznania się z dostępnym tematami przed założeniem nowego i zupełnie niepotrzebnego. Polecam też popracować nad ortografią lub zwyczajnie sprawdzić post przed wysłaniem.

Etharil PW
3 sierpnia 2016, 12:47
Ja wiem, że to zabrzmi tragicznie, ale moja rada brzmi: Nie graj. Ubi$oft porzucił grę i nigdy, przenigdy nie nastąpi kolejna aktualizacja. Duel jest martwy.

wacjusz PW
3 sierpnia 2016, 12:49
Hmm, a dla zabicia czasu popykać można chyba?

Etharil PW
3 sierpnia 2016, 12:54
Tylko jeśli Ci zależy koniecznie na graniu w karciankę spod znaku M&M. Jednak jak po prostu wolisz pograć w jakąś fajną karciankę to lepiej wyjdziesz na Spellweaverze.

Kammer PW
3 sierpnia 2016, 12:57
Jak masz bilety - możesz jeszcze spróbować się pobawić na drafcie... Innych możliwości zabawy nie stwierdzam.

Dark Dragon PW
3 sierpnia 2016, 13:02
Pobierz DoC Doctora. Następnie graj w co Ci się podoba :P.

Górski Krasnolud PW
8 października 2016, 15:31
Czy Duel of Champions w wersji fizycznej ujrzał światło dzienne? Patrzyłem w internecie i nie mogłem znaleźć, choć newsy o takwym DoC się pojawiły.

Dark Dragon PW
8 października 2016, 19:19
Tak, w Chinach. News o tym tutaj.
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel