Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zmiana nicka
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 13 - 14 - 15

Acid Dragon PW
26 kwietnia 2015, 00:45
OK, z racji tego, że nicki na 15 znaków bez spacji nigdy nie wyglądają dobrze na Forum, zgadzam się. Wyloguj się i zaloguj ponownie.

LivingAnarchy PW
2 maja 2015, 20:04
Wysublimowany -> Mateusz

Da się zrobić? :)

Dark Dragon PW
2 maja 2015, 20:08
Jakiś mało klimatyczny ten nowy "nick". Kiepska argumentacja. Oddalam.

Acid Dragon PW
2 maja 2015, 20:09
Biorąc pod uwagę liczbę Twoich postów w Grocie, to sens w tym jest niewielki, ale co tam :P.

EDIT: No cóż - Dark Dragon był pierwszy, nadpisywać tej decyzji nie będę.

LivingAnarchy PW
2 maja 2015, 20:10
Argumentacja:

6 lat w Jaskini Behemota pod tym nickiem

Rozpoznawalność pod aktualnym bliska zeru

Ponawiam!

TopFunny525 PW
2 maja 2015, 21:15
Jeżeli nie masz nic przeciwko Mateuszu to pozwolę sobie zadać malutkie pytanie. Skoro jesteś rozpoznawalny w JB jako Mateusz, to czemu nie zarejestrowałeś się tutaj jako Mateusz? xD Bo z tego co widzę masz tylko dwa posty, z czego pierwszy to prośba o zmianę nicka xD.

Pozdrawiam

Matheo PW
2 maja 2015, 21:17
Usuń konto i załóż nowe?

Drwal PW
2 maja 2015, 21:26
Myślę, że Dark podjął taką decyzje, ponieważ nie kojarzył kolegi z JB. Kolega ma tam konto już bardzo długo, jest znanym użytkownikiem, sam nie raz czytałem jego posty.
Osobiście przychyliłbym się do jego prośby jakbym miał taką możliwość, zwłaszcza widząc ostatnie decyzje (Dartanion-> Bychu itp).

Alamar PW
2 maja 2015, 21:28
Akurat to była niezbyt trafna decyzja. :P
Jednakże w tym przypadku byłbym jak najbardziej za.

Bychu PW
2 maja 2015, 21:33
Sam stwierdzam, że moja zmiana nicka wyszła jak wyszła. Jak już mówiłem, jeśli to naprawdę jest aż tak mylące to nie mam nic przeciwko powrotowi do starego nicku, sam o to nie zabiegam, bo mi to nie przeszkadza. A nie chcę też wyjść na niezdecydowanego. :P

Alamar PW
2 maja 2015, 21:35
Osobiście wolę jednak Twój poprzedni... no i nie myli się on z nickiem innego mieszkańca, który często jest wraz z Tobą na czacie.

Kammer PW
2 maja 2015, 21:35
No to ja też!

Nieszczególnie jestem do tego przekonany. Podejrzewam, że dublowałoby się to z Matheo. Jakby nie patrzeć to są praktycznie te same imiona, a nasz jest cokolwiek bardziej rozpoznawalny...

Alamar PW
2 maja 2015, 21:49
Może więc jeden zostanie Don Matheo a drugi Ojcem Mateuszem? :P

Kammer PW
2 maja 2015, 22:02
Bardzo dobry pomysł. Przychylam się.

Matheo PW
2 maja 2015, 22:26
Dla kolegi proponuję nick "Mat JB" :)

Viking PW
2 maja 2015, 22:43
Dobry pomysł Alamarze. Z tego co kojarzę o Mateuszu z JB to taki nick nawet pasowałby do jego poglądów ;-)

Qui PW
2 maja 2015, 23:12
Sprzeciwy oddalone, wziąłem i zmieniłem.

AmiDaDeer PW
2 maja 2015, 23:23
To ja od razu poproszę o zmianę nicka na "Oui". Jestem pod takim nickiem znany w swoich stronach.

(tak, to nie było na serio - a aluzja do czegoś)

Andruids PW
6 września 2015, 02:14
Po długim namyśle w tej kwestii i rozważeniu wszelkich "za" i "przeciw", prosiłbym o skrócenie nazwy mojego obecnego nicka do Andruids. Swoją prośbę mogę argumentować tylko tym, że podczas zakładania tutaj konta, nie brałem pod uwagę czynnika społecznego. Rzeczywistość pokazała jednak, że przy wszelkich spotkaniach ze społecznością Might & Magic, o wiele łatwiej, szybciej i chętniej przedstawiam się wszelkim jaskiniowo-grotowym istotom tą krótszą formą. Niektórzy, mimo tego, uparcie stosują zamiennik, lub skrót, czyli "Andrzej", "ANDRe", bądź "Druids", które działają przy obu formach pseudonimu.

Jako że chcę nadal uczestniczyć we wszelkich spotkaniach ze wspólnotą Groty i Jaskini, wydaje mi się że unifikacja mojego przydomka w stronę krótszej formy, będzie na korzyść nie tylko moją, ale i też całej społeczności.

Głęboko żałuję, że przez moją prośbę Grota może stracić Starożytnego (choćby tylko z nazwy), ale cóż... : p

Irhak PW
6 września 2015, 22:12
Wniosek przejrzany, sprzeciwów nie zauważyłem. Nick zmieniony.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 13 - 14 - 15
temat: Zmiana nicka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel